Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

felicia1
30. jún 2009

mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 uz ti to slape???????

mimikyky
autor
30. jún 2009

hej,niečo mi zamrzlo,asi ako som posielala olitke ip 😉

felicia1
30. jún 2009

mimi,tak to bolo horuce ip 😀

helenkasabinka
30. jún 2009

mate ale debatu 😉

mimikyky
autor
30. jún 2009

až nás prsty bolia 😀

mimikyky
autor
30. jún 2009

takže dobrúú nocku a krásne sníčky 😉

danciacik
1. júl 2009

Dobré ránko kočky.
Jooj moj prcek mal dnes hroznú noc - taká som unavená.
No vonku vyzerá krásne tak si dám raňajky a asi pôjdeme vonku.

sticker
1. júl 2009

Ahojte 🙂 Danciacik zúbky ho trápia? 😒 ☹
Ja idem robiť obed a trochu upratať. Má mi prísť kamarátka len netuším kedy. Možno tiež vybehneme von na chvíľu 🙂
A od rána pijem, tak snáď dnes tá veľká fľaša "padne" 😝

zuzu80
1. júl 2009

ahojte kocky 😉

vy ste vecer este ake aktivne, ja som vcera zaspala pri uspavani malej a prebrala som sa az rano 😀 😀 😀

idem si uvarit kaficko a pocvicit trosku 😉

heli ahooooj 🙂 😉

helenkasabinka
1. júl 2009

zuzu ahojky

som rada ze vas tu vsetky zasa vidim 😉

felicia1
1. júl 2009

Ahojte

ja som uz pol hodku hore,maly este spinka,idem so sebou nieco urobit,potom pojdeme sem k nam do obchodu,pridem taka vytahana domov,len kofola,mineralka a sedtske sampano je dost a to este potraviny a z amalym behat ked pojdeme z obchodu,juj,zas bude zabava

dnes mame na obed vysmazanu cuketu s mladymi zemiacikmi a tatarka,teda chlapi,cesnakovu polievku a ja cuketu na nejaky iny sposob,dnes mam toho dost

ikke
1. júl 2009

ziadam vas, mile uzivatelky, menovite obzvlast mimikyky a monca4ever, aby ste si svoje osobne nezhody riesili cez internu postu!!!

v pripade, ze budete aj nadalej pokracovat vo vzajomnom osocovani (aj skrytom) cez vami zalozene temy, budu obe temy zamknute bez moznosti zalozena "pokracovania" a vam aj vsetkym, ktori sa do tychto urazok zapoja (docasne) znemozneny pristup na nase stranky.

dakujem za pochopenie...

mimikyky
autor
1. júl 2009

ahojte kočky 😉

feli, všetko najlepšie k meninám 🙂

helenkasabinka
1. júl 2009

felicia aj ja ti prajem vsetko najlepsie k meninam 😉

danciacik
1. júl 2009

ahojte, no ja som teraz prišla domov, bola som u kamošky, robila mi vlasy a aj Larku mi perfektne ostrihala. Idem rýchlo papať lebo už meškám 45 minút s obedom.
Sticker neviem čo mu je posledne mi strašne zle spí

mimikyky
autor
1. júl 2009

ahoj heli 😉

tak u nás dnes super manufaktúra 😀
Lulu robila na obed palacinky,ja polievku, Mimi chystala stôl a upratala prádlo, "väzeň" šklbal burinu na záhradke 😀 😀 😀 a som zvedavá na mrňúska, či neplakal v náhradnej škôlke ☹

felicia1
1. júl 2009

ahojte ja lne na skok,vysmazam cuketu uz sme aj papali a malemu chuti,potom idem na chlebicky,nepridete niekto?budem mat velaaaaaa 😀

dakuje mimi,heli za gratulacie

mam vymazany album 😖 neva

felicia1
1. júl 2009

a viete co som dnes jedla?
rano zemla celozrnna polovicka,syr karicka fintes,kuracia sunka
desiata nanuk
obed 4 platky kruzky cukety v trojobale,to som nemala,kurnik,idem dolu vodou
ale uz mi chyba len 100g ku 79

mukky
1. júl 2009

ahojte,ja mam dnes na piaty den po uprave stravy - 1,5 kg,takze spokojnost..

tych 30 minut na stacionari som este neurobila,..najviac zatial minut 6 😝 😀 ,ale pomaly dalej zajdes,no nie? 😀

shaden
1. júl 2009

felicia, vsetko naj k meninam, skoda, ze tu nie je torta ako na skype

ja som mala na ranajky cukrovy melon, na obed cerveny melon 😀 a asi hodinu po ma pochytila chut na chlieb, tak som si dala s oliv.olejom a zatar .
varim parad.pretlak, tak sa potim v kuchyni, pri varici, a vonku na teplomery v tieni 38 C 😀 tak som fajn spotena, este ze mam vlasy vystrihane na kratko 😀 😀 😀
no neviem ci dnes zvladnem cvicit pri tychto teplotach, no budem sa snazit 🙂

felicia1
1. júl 2009

tak uz aj zemiaky sa mi robia,aj ch,ebocky spravene,vonku je taky hic,ze dnes nehrozi ist von,radsej neskor muz s nim pojde,a teraz rozmyslam,ze ci mam ist cvicit,skusim rozhybat ruku tou cinkou a dam aspon cvicky na zemi,ked uz steper nie,pri nom mi maly zaviadza a nemozem potom v kuse slapat,takto mi bude zas nohy drzat

mukky,gratulujem,nech to ide aj nadalej tak ako doteraz,ja by som tiez chcela poriadne ist dole zas,ale co by som aj chcela ked som si dala vysmazenu cuketu,ale vecer sa dorazim so steperom,musim proste 😀

felicia1
1. júl 2009

shaden dik 😉 skoda ze tu neni pusa,by som vam aj tu poslala

felicia1
1. júl 2009

a ja mam posledne prazdniny 😀 moj chrust ide do skolky,september budem este doma,ak si najdem pracu tak od oktobra,v septembri chcem dat komplet byt do puvunfu,co som este nestihla za 3 roky,pomenit neico v byte a tesit sa so snazilkovania,dufam.........v lete by som este chcela v auguste ist s malym na kupalisko,hadam uz nebudem mat az take tie penumatiky a mindraky,chcela by som ist na sanatovku,

a vy ideme niekto niekam?nam sa to uz blizi

monkula
1. júl 2009

feli, všetko, naj k meninám... veľa ubudnutých kilogramov 😉

mimikyky
autor
1. júl 2009

náš Majki dnes náhradnú škôlku celkom dobre zvládol,dokonca tam aj spal 😀

ja som dnes necvičila, mala som voľný deň, tak sme si dali 3hodinovú prechádzku aj so zmrzkou 😀

helenkasabinka
1. júl 2009

ahojte kocky

ja idem zajtra malou k doktorke ☹

felicia1
1. júl 2009

mon,dakujem 🙂

mimi,avojky,tak ste sa boli vyvencit 😀 ja som dnes bola kratko na stepery,ale za to zo mna cely den tecie,co som stale neico robila,teraz este cakam navstevu,chlebicky cakaju
muza som este ostrihala a ohlil sa,konecne vyzera ako chlap a nie ako Tom Hanks v stroskotanci 😅
maly uz zaspava,dnes spal malo aj na obed,kreslil vonku s kriedami,ale len ich buchal o zem 😠

heli a co je Sabinke?

mimikyky
autor
1. júl 2009

heli,je chorá???
mne sa mimi sťažuje,že ju bolí hrdlo,ale už 5ty deň..........tak možno aj my pôjdeme 😠

helenkasabinka
1. júl 2009

mimi ahojky tak aj vy budete mat maroda?

mimikyky
autor
1. júl 2009

no,neviem...........ale na plaváreň sa hrabe,aj na korčule 😀