Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
4. júl 2009

heli, avoooj 🙂

felicia1
4. júl 2009

Ahojte vsetky............ 🙂

podobne ako helenkasabinka aj ja koncim tu u vas v teme,a tak ako helenkusabinku aj mna bolia iste veci a velmi,aj ked sa to nezda vam,ale tema uz nie je ani tak o chudnuti,je narusena istym sposobom,ja uz nemam chut citat medzi riadmami,ako niekto zavidi,ze tej a tej sa podarilo tolko a tolko a za taky a taky cas schudnut,nebavi ma uz podrazanie ''noh''nikdy sme sa nevideli,takze taketo veci mi pridu az moc pritiahnute za ''vlasy''vsetkym vam tu a co pridu este do temy prajem,aby ste o par mesiacov boli take ake si prajete byt,aby rucicka na vahe len a len isla smerom na dol a aby uz s,merom na hor nesla

majte sa kraaasne 🙂 🙂 🙂

monkula
4. júl 2009

tak, ja už som z toho všetkého jeleň..... 😕

helenkasabinka
4. júl 2009

a by som nezabudla ze ista osoba sa z nas potom len v kutiku smiala ake sme hlupe a naivne ☹ 🙄 😠

mukky
4. júl 2009

ahojte,chcela som sa opytat ako sa vam dari ...ale vidim ze asi nie dobre ☹ ☹
idem popozerat vase nove fotky co ste podavali 😵

mukky
4. júl 2009

vsetky deticky su taaake pekne,no ja od kedy som otehotnela tak ich zboznujem 😵

monkula
4. júl 2009

mukky, aj Tvoj malý je zlatý, hlavne na tej prvej fotke, čo sa tak hneval? 😀

mukky
4. júl 2009

dik,no mal take obdobie asi 2tyzdne ze sa mracil 😀 😀 a teraz sa hraje na psika,posledne 3 dni,da si nieco do pusinky a s tym chodi v postielke 😀

monkula
4. júl 2009

mukky, Tvoj malý má necelý roka hrá sa na psíka, ale môj Jarko ide do školy a hrá sa na psíka.... 🙄
minule mi hovoril že sa hrali v škôlke na rodinku, že Kristínka bola mamička, martinko tatinko a ja som bol ich pes 🙄 🙄 😅 😀

mukky
4. júl 2009

monkula prepac ale 😀 😀 😀 😀 ,to je zlate 😀

monkula
4. júl 2009

mukky, v pohode... on je také trdielko, všetko si nechá...keby si videla, ako ho Chiara tyranizuje, a on len drží a piští.... dnes mu rozdrapila nos a on len nono, Chiarka, teraz mi tečie krv z nosa a keď mu poviem, prečo si to nechal, tak mi povie, lebo Chiarke sa to páčilo.... jej sa páči mlátiť ho klavírikom, tak sa nechá, mrcha malá brčkavá 😝 😝 😝 😀 😀 😀

mukky
4. júl 2009

😀 😀 😀 ,teda to je ale surodenecka laska 😵 😵

monkula
4. júl 2009

juuj a ako chodia za seba lobovať...
jarko mi rozbil pohár na kávu, a Chiara ua mnou len chodila, mami, nenevaj sa, jarko nechcel, že si necel? jaruško, necel, si že? maminke robiť poharik 😀 😀

mukky
4. júl 2009

jej,ja odpadnem..ale moja sestra tiez vravievala mojej mame ked bola mala nech ma nebije a plakala ☹ 😀

mas rozkosne deti,aj ja chcem druhe babo,i ked mam trosku obavy..ja som dlho odkladala babatko a teraz to lutujem a chcem aspon 3 😀

tenty
5. júl 2009

ahojte 😉

prosim vas, mohol by mi niekto cez IP konecne vysvetlit o co tu ide??? dakujem

hoci som registrovana nie az tak davno, sledujem toto forum uz dlho, hadam aj dva roky a urcite dievcata ako keby som poznala, ale toto nechaaaaaaaaaapem

raz odchadzate, potom prichadzate ..... a zas odchadzate, raz vam nesedi toto, potom ono, potom vam to zas sedi

ja vobec nechapem o co go

sorry

tenty
5. júl 2009

nikto tu uz nepride? ☹
azda ste vsetky prestali chudnut 😉

monkula
5. júl 2009

tenty, ja som tu... len sa mi nechce nejako chudnúť.... to počasie ma zmáha... 😝

tenty
5. júl 2009

ahoj mon 😉
aj mne sa nechce, je strasne teplo
ale idem si dat trosku zumby, manzel mi stiahol nejake video, vcera som bola spotena jak mys 😝

monkula
5. júl 2009

zumba, je IN, čo?
ja začnem kruhový tréning, vraj pomáha.... 🙂

tenty
5. júl 2009

chytilo ma to vrtenie ritou 😀
kruhovy trening je co? dufam, ze nie behanie do kruhu 😉

mukky
5. júl 2009

ahojte,mne sa chudnut chce 😀

ak mozem par veticiek k tomuto...ja nepochopim a ani sa mi verit nechce ze by si dospele zeny zavideli ktora kolko chudne...a ktora kolko cvici..atd,alebo tiez nechapem o co tu ide,ake podrazenie noh..

ved kazda sme ina,kazda mame svoju rodinu,deti,manzela,mame zdravie..mali by sme byt stastne a podporovat sa,ja sa tesim uprimne z kazdeho uspechu tu ci v inych temach,ktora kolko schudla..

a ci som chuda ,ci tucna,je to jedno...kazda sme nejaka,lubia nas doma a to je najdolezitejsie...

a neberiem to nejako vazne nenormalne..ak neschudnem ,svet sa nezruti

tenty
5. júl 2009

mukky, velky suhlas

tenty
5. júl 2009

nechcem rypat, ale mne to vsetko vychadza tak, ze niekomu je prijemnejsie sa zaoberat chudnutim niekoho ineho ako sebou samym a svojim chudnutim

to prve ide lahsie 🤐

a podme dalej, kaslime na to, lebo nas zamknu 🤐

polarka
5. júl 2009

Ahojte,
mimikyky a rozumni spol

tenty nemozes prosim hodit link odkial stiahol zumbu manzelik - mame ist s kolegynkami od 17.7.tak nech nefucim ako lokomotiva...chichichi 😀 😉 🙂

velmi chvalia i madonin koncert,no ja neviem odkial to stiahnut

pokojny vecer! 😉

tenty
5. júl 2009

polarka, hned ako manza dojde, vlozim link 😉 lebo jja take veci neviem

monkula
5. júl 2009

tenty, aj do kruhu môžeš behať, ak Ti to pomôže... 😀 😀
ale počkaj, skúsim nájsť link... 😉

tenty
5. júl 2009

polarka, posielam ti IP s tymi linkami

tenty
5. júl 2009

monkula, po dnesku mi uz pomoze len behanie do kruhu 😀