Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

monkula
29. sep 2009

Lubi, nerozmazávaj to tu, máš IP.....

helenkasabinka
29. sep 2009

lubka ja som ti uz "jasne " vela krat napisala ze nemam dovod sa hnevat na teba 😉

mimikyky
autor
29. sep 2009

idem pre krpca do škôlky.....musím,dnes nemôžem vyhnať Mišku,má meninky 😉

Heli, mužovi všetko naj k meninám 🙂

helenkasabinka
29. sep 2009

mimi jeeeej dakujem 😉

monkula
29. sep 2009

jaj, fakt, Mimi všetko dobré k meninkám.... hlavne usimevavú a vyrovnanú mamu prajem.... 😉

zuzu80
29. sep 2009

jeeej konecne nasa stara particka 😉 Monkula ahoooooj 😉

takze bude vsetko ako bolo na zaciatku.....podporujeme sa navzajom na ceste za uzasnou postavickou 😉 🙂

zuzu80
29. sep 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii Miskam a Miskom....vsetko dobre!! 😉

monkula
29. sep 2009

Ahoj zuzu.....
Bude všetko dobre....... veĎ nemôže byť stále zle..... 😉

zuzu80
29. sep 2009

monku dobre hovoris 😉

helenkasabinka
29. sep 2009

dakujeme 😵

mimi a aby som aj ja nezabudla-vsetko najlepsie Miske prajeme a ty ako jej maminka musis byt silna a hlavu hore moja-si super kocka tak sa nezatazuj kravami 😉

polarka
29. sep 2009

Cafteee,
ajooojte...

mimikyky a co tak nazov novej temy : pridavacky dobrej nalady 😀 😅 😵 😉

uz nic nebudeme odoberat ale pridavat len to dobre ,co v nas vnutri drieme...chichichi...

Cica pod von a Nezer! 😉

polarka
29. sep 2009

zuzu 80...flakas to 😀 😅 😵 😉 ...nemas tretry v spravnej polohe...ten podrep musime pri cakani na mimikyky vylepsit...len to stronzo sochy dlho s tymi este 85 kg dlho ja uz nevydrzim a zguulam sa tam az k VAm na zapad... 😀 😉 🙂

luxky,sestri,susik,monkula...siastoook...no do smiechot kamky a priatelky! 😉

a kto este necital,nech sa pobavi... 😀 😅 😵 🙂 😉

shaden...velmi dobre na to,aby to ostalo len v teme vtipy...dakujem za moznost kopiru i tu

Desatero pro štíhlů líniu od Bolka Polívku:
1. Dyž neco jíte a nikdo vás nevidí, tož to nemá žádné kalorie.

2. Dyž do seba cpeš čokoládu a chlastáš k temu slivovicu, tož
tá ti ty kalorie zruší.

3. Dyž sa postaráš, aby všecí okolo přibrali víc kilo než ty,to budeš najštíhlejší.

4. Dyž sa vás bude cpat víc, tož sa počítajů kalorie enom temu, kerý sní najvíc.

5. Jídlo, co sníš v kině a nebo u televize popřípadě u počítatače, jako polárka, oplatky, sušenky, to sa nepočítá, protože to patří do zábavy a né do jídla.

6. Kakao, brandy, topinky, dorty, chleba se sádlem, špek a klobásky neobsahujů kalorie, dyž sa jijů ze zdravotních důvodů.

7. Jídlo, keré sníte, dyž vaříte, taky nemá kalorie, protože to
nejíte, ale koštujete.

8. Jídlo, keré má stejnů barvu, taky neobsahuje kalorie. Třeba dyž sníte špenát a pistáciovů zmrzlinu, tož to je jak dybyste nesnědli nic.

9. Obezita je nemoc a tož je potřeba pořádně sa nadlábnůt, aby s ňů tělo mohlo pořádně bojovat.

a navíc

10. Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha !!! A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí !!!

mimikyky
autor
30. sep 2009

Ahojte kočky 😉

ja som dnes ráno necvičila 😔 čumela som z kuchyne na Maštalíra 😀 😀 😀

práve pred domom natáčali ordišku, a vyšpehovala som, že Lucia s Michalom vychádzali spolu z vchodu a sadli na motorku a odfrčali...
a potom sa Mašťo ohákol do nejakého semišového saka, a sadal do auta..........a Zuzana sa s malým precházala s kočíkom, a niekto jej zavolal,že videl Michala s Luciou, tak sa trošku zložila po tom hovore....

už sa presunuli do parku, tam nedovidím 😀 , a veru kvoly nim nepôjdem teraz behať kolečko po našom parku,prší ako besné 😝 😝

a moja Miška mi volala cestou do školy : "mamina, Maštalír sa na mňa usmial"

zuzu80
30. sep 2009

polarka...sak ja uz drepujem jak diva, o chvilu svaly na stehnach jak Arnie sam Schwarzeneger 😀 😀 😀

Mimi, ty v akej dobrej lokalite byvas, ze Mastalir pod oknami, no konecna....ja som dnes rano stretla suseda (vek asi 70, vyzor- skoda pisania a tvrdost pecienky porovnatelna s diamantom) a uz mal nakupene 😀 😀 😀 -bojovnik proti krize........ 😀 😀

u nas bola dnes tazka noc, Eliska vracala a horuckovala, tak som pri nej drzala straz, tak nechcite vidiet ako dnes vyzeram 😝

mimikyky
autor
30. sep 2009

zuzu, no, zadarí sa ich tu často vidieť, lebo skoro všetko, čo nenatáčajú v ateliéroch, natáčajú u nás, a dobehol aj Ady, na živo vyzerá lepšie ako v TV 😉 a sama veľká dáma Miška Čobejka sa u nás dávala v štúdiu "zmenšovať" a Jožko Vajda sem chodí do toho istého štúdia na kozmetiku, vlasy....

majú to na skok od Ba,a lacnejšie ako v Ba a dokonca to stíhajú medzi natáčaním 😀

čo Elišku čapla nejaká viroza??

zuzu80
30. sep 2009

mimi hej asi nejaka viroza....sak v skolke si to poprenasaju jedna radost 😉

mimi sak ty ani ordinovat v uto a stvrtok nemusis, mas to v priamom prenose 😉

mimikyky
autor
30. sep 2009

zuzu tak snáď jej to rýchlo prejde 😉

no, nemusím 😀

helenkasabinka
30. sep 2009

ahojte kocky

od utorka budem chodit na brusne tance sa moc tesiiiiim 😀

mimikyky
autor
30. sep 2009

ahoj heli 🙂

tak super,mňa by na to nenahovoril nikto 😀

helenkasabinka
30. sep 2009

mimi preco? ja som vzdy tuzila chodit na brusne tance 😉

mimikyky
autor
30. sep 2009

ja by som sa hanbila 😔 ja a tanec sa vôôôbec nemusíme 😀

helenkasabinka
30. sep 2009

mimi aha ja zasa tanec milujeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

zuzu80
30. sep 2009

heli a kam na brusne tanecky? do NR?

helenkasabinka
30. sep 2009

zuzu u nas na dedine v Golianove to jedna kocka bude chodit ucit tancovat 😉

zuzu80
30. sep 2009

heeeej a kedy a kde?

helenkasabinka
30. sep 2009

zuzu v utorok zaciname prvy krat tak vtedy sa viac dozvieme 😉 poznas golianovo??? 😕

zuzu80
30. sep 2009

heli, dikes...mam to na skok,a moja babka odtial pochadzala, teraz tam chodime uz len sviecky zapalit 😔

helenkasabinka
30. sep 2009

zuzu juj ha 😔 a zavitas aj ty na brusne tance? 😕 🙂

zuzu80
30. sep 2009

heli, ak ma nechyti za srdce zumba, tak by som brusne tance skusila 😉 🙂

helenkasabinka
30. sep 2009

zuzu na zumbu by som sa veru aj ja dala 😉