Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

janka_pn
6. júl 2009

kiva, mas uplnu pravdu 😝 ja som od porodu schudla 20 kg 😝

kiva23
6. júl 2009

20 kg??!!!!!! DObre... No mne by stacilo 5 - 6kg. Neviete ako to je s cvicenim po sestonedeli? ake cviky mozem a ake radsej nie?

mimikyky
autor
6. júl 2009

kiva23, vitaj 😉

kiva23
6. júl 2009

Dakujem 🙂

kiva23
6. júl 2009

Poradite niekto?

mimikyky
autor
6. júl 2009

postupne musíš, a už aj bruško trošku

tenty
6. júl 2009

som rada, ze je to uz za nami

dobru noc, som KO 😉

kiva23
6. júl 2009

DAkujem mimikyky. tesim sa na bajk a na brusaky... LEbo brusko stale dost ovisa..

ikatarina
7. júl 2009

Dobré ránko, takže - ja už to mám za sebou: aerobic so Šipkovou + nohy + brušáky.
Raňajky - avtivia, káva. A hádam idem umyť nejaké okná. Po tých dažďoch sú strašné. Len neviem, či to bude mať nejaký zmysel. Ale aspoň spálim kalórie 😀 😀

tenty
7. júl 2009

dobre rano 😉

megy2
7. júl 2009

..ahojte..tak ja "uz" dva tyzdne mam 2x do tyzdna posilku a 1xpilates.....a mimi karicka fitnes trojuholniky su v pohode?....teda ci sa mozu papat....Ď 🙂

mimikyky
autor
7. júl 2009

ahojte kočky 😉

megy, myslím že hej 😉 , podľa tuku.... ja papám apetito light

shaden
7. júl 2009

ahojte
tak ja som mala na ranajky cukrovy melon, potom som sa pustila do upratovania, kym som skoncila zjedla som asi 2 uhorky, pred chvilou som si znova dala cukr.melon a teraz uz popijam kavu, na obed bude sosovica s paradajkami
vcera bol krasny spln, som zvedava ci tie 2tyzd., kym mesiac bude ubudat , budu aj ubudat kg. vraj ak mesiac ubuda, aj kg sa lahsie zhadzuju 😀 ved uvidime

helenkasabinka
7. júl 2009

ahojteeee kocky 😉

monca4ever
7. júl 2009

helenka som rada ze je cisty vzduch....
fakt sem uz nemoze? ani s inym nickom?

Mimikyky dakujem za pekne IP jasne ze
je vsetko ok kocka... 😉

mimikyky
autor
7. júl 2009

monca 🙂

monca4ever
7. júl 2009

mimi 😉

helenkasabinka
7. júl 2009

monci ahojky no este nie je cisty vzduch

monca4ever
7. júl 2009

heli a dovod?

helenkasabinka
7. júl 2009

mali ju bloknut a nestalo sa tak a viem ze nas cita len kvoli mne nechce prispievat-akoby ju tu niekto ocakaval 😀

monca4ever
7. júl 2009

heli a ako preco nechapem preco
ju mali bloknut, preco neblokli a tak.. 😅
so, z toho jelen

helenkasabinka
7. júl 2009

monci to je na dlho a len cez ip na sklo nie

hiha
7. júl 2009

Babky,dufam ze vam ta pozitivna energy,co tu teraz je,vydrzi 😉

mimikyky
autor
7. júl 2009

kočky, ja som dnes papala na obed špenát, mňam 😉 ale bez zemiakových knedlíkov,tie som nechala deckám, ja len s volským 😉

monca4ever
7. júl 2009

ja ranajky cajik, obed jogurt olovrant deci mlieka

monkula
7. júl 2009

No, ja viem, že dala mimi čiaru, ale keďže sa ma toto všetko dotklo, tak musím, prepáč mimi....

Heli, dakuejm Ti za verejné ospravedlnenie, viem, že ťa to stálo veľa síl, a hlavne to chcelo odvahu..... 😉

Ona osoba sa snažila rozbiť aj moje krásne priateľstvo s mimi, ale odkazujem:To sa Ti nikdy nepodarí, ako mi včera mimi povedala do telefónu, už sa poznáme, už o sebe vieme veľa, veľa vecí a veľ asme toho spolu prežili, aby nás rozbila nejaká intriga, hnusnáa škaredá intriga mimochodom, ale my sme si to "babsky" vydiskutovali a hotovo....

ja som papala chilli con carne 😝 😝

megy2
7. júl 2009

boze dievcata ja mam dostat "M" za par dni a mam taku zravku ze az.....
...mon pokom maju tvoje deti take naaaderne a zvlastne oci?.....kraaasa..... 🙂

helenkasabinka
7. júl 2009

monkula musela som verejne aby uz bol koniec

monkula
7. júl 2009

megy, neviem.... MM je hnedooký a ja mám teda divnú farbu očí, ale ani jedno nemá po mne....
Ale môj otec má zelené oči

mimikyky
autor
7. júl 2009

mon, si poklad, a veru, je to pravda, včera sme si to pekne povedali 😉