Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

tenty
6. júl 2009

dobry den vsetkym 😉

co mate dnes na plane?
ja idem na nakup a potom nieco poupratujem a potom ZUMBAAAAAAAAA 😉

shaden
6. júl 2009

ak hladate namety ako asi cvicit doma, pozrite si to

http://www.bodyrock.tv/category/workout-routines/

horuco , pot zo mna kvapka uz pri hackovani 😀 o cviceni uz ani nehovori 😀 😀 😀

polarka
6. júl 2009

tenty vrucna vdaka, v noci mrknem

shaden...dakujeme,pekny den vsetkym! 😉

helenkasabinka
6. júl 2009

ahojte kocky

prepacte ze vam sem zasa prispievam aj ked som napisala ze koncim

ale ista uzasna baba nemenovana(kto ma zaujem vam poslem meno do ip-ma krasne podrazila a ublizila nejednej osobe ci je to v tomto fore alebo v inom a na nu za to doplatila mimi,ktoru sme z tejto temy kvoli tej babe odstrcili

tej osobe islo iba o to aby mohla kazdemu ublizit a nasa mimi na to doplatila ☹

takze kocky ja tymto sa ospravedlnujem verejne monkule a mimikyky

a "mimikyky" prosim ta moja vrat sa zasa do tejto temy a prispievaj kockam aj nadalej

urcite budu velmi radi ze sa vratis

takze kocky mimi je nevinna a naozaj nikomu neublizila.........

a uz sa tento strasny omyl riesil aj inak

a ta uzivatelka ma dost problemov v setkych temach a aj na inych forach

aj ked viem ze ked si to ona precita a nebude sa hanbit priznat sa tym, ze tu da svoj prispevok a bude sa proti tomuto branit,tak ja dobre viem ze vy viete vsetky dobre co je ona zac a prosim aby ste na nu nereagovali

lebo tu vzniknu zasa dalsie hadky a predsa nechceme aby tuto super temu zmazali 😅 kvoli nej

dakujem za pochopenie ale ja som sa v nej zasa dnes super popalila a sklamala ma

bola som taka naivna a zasa som jej naletela ale uz je koniec 🙄

mimi prosim ta vrat sa

😵

tenty
6. júl 2009

helenka, konecne, len sa velmi obavam, ze to mimi nepresvedci ☹
aj ked by som bola straaaaasne rada

helenka, ani ty neodchadzaj

inak, ja som teraz prisla z vonku a idem cvicit, dnes som sa odvazila a som veeeeeeelmi spokojna, aj ked tie stehniska 😠

zatial pa

felicia1
6. júl 2009

nemyslim,ze mimi sem este niekedy prispeje,ale ak prispeje tak pevne verim,ze napise,ako to v skutocnosti bolo a vsetko..........................toto tu bol moj posledny prisepvok,nakolko budem blokovana adminom,ktoreho upozornila helenasabinka,lebo som ju prekukla a niecoho sa boji,tak je lepsie ma dat bloknut,a tak isto vratanie sa narusanie manzelstva mojho ma tiez na svedomi hs,ale to moj muz je az prilis mudry na to,aby prisiel na to,o co ide inym zenam,

ako ste si vsetci mysleli aka som spina a helenka vam isto uz pokopirovala nase diskusie na skype,verim,ze mimi sem prinesie svetlo a vsetko objasni a potom bude dobre,ale tejto teme nedavam sancu na prezitie,mimi sa viac vyjadri

viac na tuto stranku nepachnem,toto tu neni forum,ale ''bordel''teraz kazdy zneuziva kedze sa o mne uz popisalo vela,tak pise aj to co neni pravda a kazdy naleti,ale rozumna a inteligentna zena vie o co tu ide inym

hs prepac ze som schudla 10 kilov a ze to je na mne vidiet,ten , kto chce, to dokaze.................................

polarka
6. júl 2009

mimikyky je rozumna milionova baba,
ju take prkotiny nemozu vyniest z miery i ked zamrzia,zabolia,
vie ,ze vsade sa najdu vselijaki smutni ludia,co porobia blbosti...,
a hlavne vie,ze tu na nu caka kôpka zeniciek,kt.dokaze nieco zaujimave odporucit,lebo ma uz vela odskusane,zazite,osvedcene...

vid ja napr. mimikyky - prosim,ked mam v korculiach pocit ,ze mi noha linga - nechcela by som prist k zlomenine clenka - to staci zatiahnut snurky,ci to len blby pocit zo zaciatku???Ked utiahnem vsetko,akoby mi strpla noha najma v strede lytka,tak neviem,kde moze byt chyba 😀 😅 😉 ???
http://www.martin.sk/?s=1202651872&ss=mo_0008

helenkasabinka
6. júl 2009

jaj ha konecne je tu cisty vzduch 😀

kocky mozem sa k vam aj ja zasa pridat? 🙂

aplless
6. júl 2009

felicia zase 😠 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

tenty
6. júl 2009

mam dost 😝 a to nie je z cvicenia 😝

helenkasabinka
6. júl 2009

kocky a este chcem svetovy mier 😀 😀

mimikyky
autor
6. júl 2009

svetový mier ako na súťaži miss 😉

helenkasabinka
6. júl 2009

a kocky moje nepisme viacej o nej aby nam kvoli nej neblokli temu
ok?

akoby tu nikdy nebola 🙄

helenkasabinka
6. júl 2009

mimi 😀 a este aj v rovnakom case sme to napisali

lucxy
6. júl 2009

😵 😵 😵 😵 😵 oki doki

helenkasabinka
6. júl 2009

lucxy 😵

helenkasabinka
6. júl 2009

normalne si pojdem asi od radosti zacvicit 😀

tenty
6. júl 2009

kolko vas tu zrazu je 😀 😀 😀

tesime sa

a cvicte zumbu, ja som znicena jak kon

lucxy
6. júl 2009

no tak vstante a cvicte,,,, 😀 😀 😀 hihi

helenkasabinka
6. júl 2009

a ze ja som jej chcela narusit manzelstvo???? jezis no ktovie uz len cim!!!! 🙄 ze som volala jej muzovi o co ide? aby vedel o co ide a aby nebol prekvapeny ked sa nahodou uz nikdy nebudeme navstevovat? lebo ktovie co mu zasa dianka o mne navypravala aby svoje zlo obhajila

no ale ja som uz napisala ze dost o nej tak veruze dost!!!!! 🙄

helenkasabinka
6. júl 2009

tenty zumbu???? daj link aj ja chceeeem 😉

mimikyky
autor
6. júl 2009

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

viíte tú čiaru?

takže stčilo, jasan?

apna
6. júl 2009

ahojte
snad si ma pamatate 😝 😝
aj ja sa rada zas pridam
doteraz som to flakala,ale dnes som zas zacala na tvrdo 😝 len cvicit sa mi nechce

mimikyky
autor
6. júl 2009

toľko som tu nebola, že ani písať neviem 😉

helenkasabinka
6. júl 2009

apna ahojky ahojky budeme isto radi ze tu zasa budeme vsetky pokope 😵

zuzu80
6. júl 2009

ahoooojte dievcence 😉

dnes som chcela ist na spinning, no mala ma horucku, tak dnes nikam nejdem, ale ked zaspi, tak pojdem aspon nohy a brucho poposilovat 😵

aj ja chcem zumbuuuu

helenkasabinka
6. júl 2009

zuzu80 ahojky

kiva23
6. júl 2009

Ahojte. Riesi sa tu chudnutie? Idem do toho!! Akurat som skoncila 6-100-nedelie a zajtra sa chystam cvicit. ale zahrievala som sa doma v kuchyni, pri upratovani a samozrejme pri malej... To je vlastne na Fitprograme kazdy den ;)

janka_pn
6. júl 2009

baby, ja vase rozpory fakt stale nechapem 😖 😔 , raz ste kamosky, potom zas nie ste... tak sa uz konecne rozhodnite 😒 . zas nie som v obraze o co tu ide, kde vznikol zas problem 🙄. uz neprispievam, len citam... a rada by som aj pisavala...

tak drzim palce v dalsom chudnuti 🙂

kiva23
6. júl 2009

Aha takze tu sa riesia konflikty? Tak to nie baby. Podme sao seba starat! Nech sme krasne:D