Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

shaden
20. júl 2009

miriammar , tu je kazda zmensujuca sa vitana 🙂

lucxy, tak namiesto melonu asi uz len ta voda , a aby to nebolo take bez chuti , tak si sem tam pridaj do nej citr.stavu , mne to pomaha, aby som castejsie pila vodu
a snad nabuduce sa ti melon vydari , inak ked kupujes cely melon , tak ked ho chytis do ruk potlapkaj po nom, ak je dozrety , tak by mal mat duty zvuk

lucxy
20. júl 2009

ahoj miriammar,,,napis nieco o sebe,,,, 🙂
shaden vyzerala dobry no co uz pojdem ho vyhodit 🙂

miriammar
20. júl 2009

Ahojte, pokúšam sa už 3 mesiace schudnúť, chodím cvičiť aj 4x do týždňa pokiaľ som doma. Veľa cestujem a to je na príčine prečo som aj začala priberať (stresy, nepravidelné jedlo - väčšinou bez obeda až do večera). Minuý rok som pekne schudla 9 kg, ale v zime som pribrala 10 kg.

lucxy
20. júl 2009

a kolko chces schudnut? mas deticky? 🙂

mimikyky
autor
20. júl 2009

ahojte kočky 🙂
doobeda mi vôbec nešlo pridať príspevky ☹

aplless
20. júl 2009

ahojte tak ja uz mam zarucenu dietu zacala som pracovat,,,,, cize jem len o desiatej a potom az doma o druhej a cely den sa nabeham 😝

mimikyky
autor
20. júl 2009

jeej, aj ja by som najradšej išla robiť 😢 ☹ ☹ ☹

lucxy
21. júl 2009

dobre ranko,,,,tak ako makate, cvicite? ja prave dopijam kafco 🙂

tenty
21. júl 2009

dobre rano 😉
vyzera to na pekny den dnes 🙂

ja sa chystam zavarat uhorky

mimikyky
autor
21. júl 2009

ahojte kočky, ja som práve doraňajkovala 😀

lucxy
21. júl 2009

mimi dako neskoro? 🙂

mimikyky
autor
21. júl 2009

nó,veď keď zaspávam o tretej-štvrtej........ani lieky na spanie mi nepomohli zaspať skorej ☹

lucxy
21. júl 2009

a co ti je?

mimikyky
autor
21. júl 2009

starosti 😠

mimikyky
autor
21. júl 2009

ideme vyvenčiť decká do Senca 😉
zatiaľ páá 🙂

lucxy
22. júl 2009

haloooooooooooooooooooo 🙂

tenty
22. júl 2009

kde ste kto?

lucxy
22. júl 2009

ja 🙂

mimikyky
autor
22. júl 2009

ahojte,
mne sa dnes vrátila druhá polovica detí, a boli sme sa zase kúpať, zajra mm nemôže,a ja nejsom sebevrah aby som s nimi išla sama 😝 tak budeme musieť improvizovať 😀 😀 😀

mimikyky
autor
23. júl 2009

nikde nikto?

shaden
23. júl 2009

ahojte!
ako sa vam dari v tychto horucich dnoch( teda aspon u nas je riadny hic)?
ja cakam kedy skonci august, to uz potom bude prijemnejsie pocasie. zajtra ideme na svadbu, je to dost daleko , tak to bude zabijak v tejto horucave 😖 no ale treba tam ist
inak ako tak cvicim - 3 dni cvicim , 2 dni odpocivam a tak dokola, napriek teplote mi chut do jedla nechyba 😀 , co uz, ta stiplava paprika je neodolatelna 😀 tak sa snazim aspon nepribrat
tak sa drzte a piste sem tam co mate nove 🙂

lucxy
23. júl 2009

ahojte,,,ja som sa prave najedla doobeda som papala len dynu,,,,,
shaden tak si to uzi na svadbe,,,,
ja som vcera cvicila az o pol 10tej vecer bleee

mimikyky
autor
23. júl 2009

ahojte kočky 🙂
shaden, tak snáď sa aj tam u Vás trošku ochladí,tu sa má

lucxy, ja som tiež dnes jedla ešte len melón,a iné sa mi ani nechce...

lucxy
23. júl 2009

idem si spravit kavu,,,mala zaspala a klasika upratat,,,co sa mi uz tiez nechce pretoze vkuse to iste,,,,

mimikyky
autor
23. júl 2009

mne vypadli baby k vode, mám doma len puboša,a nejdem veru robiť nič.....nechce sa mi, keď si donesie šušňa,pôjdem s ním na dvor,nech sa vyblbne v bazéne...len snáď si vystačí aj sám,bez Mišky 😀

shaden
23. júl 2009

s dcerou sme boli kupit novu klietku pre skrecka, mali sme stastie ,nasli sme co sme hladali, teraz uz skrecok skuma novy domcek 🙂 potom sme si zasli na ovocny kokteil , mnam
manzel so synom isli na mladenecku rozlucku a vratia sa az rano, tak je doma ticho

tenty
24. júl 2009

halooooo

helenkasabinka
24. júl 2009

ahojte kocky chudnuce 😉

ako v tomto teple?
v noci sme mali ale burku co? 😕 🙄

helenkasabinka
24. júl 2009

mimi mas prefektne motto 😀 😀

mimikyky
autor
24. júl 2009

ahojte,

no veru búrka otras,a u nás bola neskutočná víchrica!!!! a samozko sme boli bez elektriny,decká sa plašili,hlavne miška

ja som dnes vôbec neni schopná ani jesť, normálka už asi tretí deň,doslova sa nútim v tom teple 😝