Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
14. okt 2009

zuzu, už ich máš 😉

shaden, cviky ktoré menuješ sú super, účinné, a si šikuľka 😉

ja tu mám práve montéra, ideme rušiť UPC a dať magio, tak mi tu behá po byte 😀
ráno som rýchle nakŕmila tých našich 7hlodavčekov, ktorých bolo treba aj vyčistila, upratala, a už len čkám,kedy ten ujo vypadne,a začnem cvičiť,už sa fakt tešííím 🙂

lucxy
14. okt 2009

tak ja hlasim unas brutal snezi a 0stupnov atak fuci ze sa neda ist vonku 😲 sibnute pocasie
mimi uz cvicis?

mimikyky
autor
14. okt 2009

lucxy, to počko Ti nezávidím ☹

necvičím,ešte je tu ujo 😀

mimikyky
autor
14. okt 2009

ten trapas, uvarila som mu chudákovi kávu, a ani kvapka mlieka doma 😠 a ešte aj šľahačková smotana čo má dátum do 16teho - skysnutá 😠

idem sa nahodiť do úboru, a idem na toooo 😀

shaden
15. okt 2009

mimikyky
u mna by si s tou kavou bez mlieka mala uspech 😀 ja len bez mlieka a bez cukru, ked som niekde prvy krat na navsteve tak este kavu s cukrom zvladnem( ak sa teda dopredu neopytaju aku kavu chcem)ale z mliekom to uz nezvlanem a slusne podakujem za namahu

no ako cvicite? alebo sa inak hybete?
uz si zvykam na rannu pol hodinku cvicenia, ked je vecer nalada tak pridam dalsiu pol hod pri pozerani tv
tak a teraz uz by som aj mohla pridat nejake zmeny v strave
akurat vcera som pozerala video a hovoril tam trener o glykemickom indexe, tak som dnes viac popozerala a zaujimave veci som nasla napr tu http://www.southbeach-diet-plan.com/glycemicfoo...
ak niecomu nerozumiete, tak si dajte nech vam najde obrazok v google , znova som o cosi mudrejsia 😀
trebars polystyrenove chlebicky maju vyssi GI nez biely chlieb ! cize obycajny bielych chlieb je na chudnutie lepsi
zemiaky varene vo vode maju 56, na pare 65,zem.pyre 74, pecene 85
cize aj sposob pripravy jedla ma vplyv

tak to len take zaujimavosti, aj tak si myslim, ze hlavne sa treba viacej hybat a prisposobit jedalnicek dnesnej dobe 😀 a tiez penazenke 😀 nech nehladuje zvysok rodiny kvoli nasim dietnym jedlam 😀 😀 😀

lucxy
15. okt 2009

ahojte, mimi chces si pozriet ako to unas vyzera?

susik77
15. okt 2009

Ahojte, prisla som vas na chvilu pozdravit. mame sa fajn, zatial nechudnem ani nepriberam, ale som rada, ze plne kojim 😵
teraz nechodime von, je tu kosa 😒 zajtra ma mm dovcu, ideme nakupovat pre malu a mna zimne boty 🙂

uz by som aj chcela chudnut ale kvoli kojeniu sa nemozem racion. stravovat a z tej jednostr. stravy mam hrozny hlad 😖

mimikyky
autor
15. okt 2009

ahojte kočky,
tak ja mám po včerajšku strááášnu svalovicu,najviac na bočných brušných svaloch 😝 😝
dnes som mala voľno, a zajtra zase cvičím 😀 😀 😀

shaden, ja som to tu kočkám vysvetľovala, že na chudnutie je lepší celozrnný chlieb ako všelijké tie polystyrény, a aj som si to odskúšala 🙂 ale na jednej českej fit stránke ho stále odporúčajú

lucxy, no máte tam veru pekne nasnežené 😉 dúfam, že tam aspoň k tomu ešte nefučí tak ako tu 😝 aj tu poletuje sneh chvíľkami

susik, nič sa Ty veru neponáhľaj 🙂 mliečko pre Terezku je na 1.mieste 🙂 a potom to dobehneš 😉

ja som mala včera na noc doma Lulu, priviezli mi ju roičia jednej spolužiačky čo vždy chodí na jednu noc v týždni domov, Lulu si bola pre teplé veci, a ráno keď sa o pol 5tej obliekla do vetrovky,skoro ma"pyclo" , rukávy mala o 10cm kratšie ako by bolo treba, tak sme ráno po tme ešte riešili inú vetrovku 😀

susik77
15. okt 2009

mimikyky: ved hej, ja som velmi rada, ze kojim, pri veronike som mala malo mlieka a uz od 5.tt som jej davala aj nutrilon na noc.
inak, o tom glykem. indexe to asi bude pravda, ja som len na polystyrenoch-normal. pecivo nejem kvoli kojeniu a stale hladujem, kedze nemozem skoro ziadnu zeleninu a ovocie, takze mam vlakninu asi 0% 😖

polarka
16. okt 2009

🙂 😵 😀 😉 Dobre ranko dievcence - huraaaa opat piatok,piatocek,piatututulicek! 😀 😵 😅 🙂 😉

mimikyky...dobre ich stravujes doma,ked tak krasne rastu do vysky 😀 😅 😉 za uska tahas?
ci na hrazdu vesias cez vikend a pripinas stipcami 😀 😅 😵 🙂 😉

z polystyrenovych chlebov som pribrala 5 kg...davno...myslela som,ze mozem zbodnut cely balik,
ved dietne!
😒 ☹ ....normalne by som 4 krajce do seba nedala,ale tie kruhy v pohode som pochrumkavala v praci cely den...
vylucila som ich uplne - psenicne komplet...ked uz velmi chcem sladkost ,tak jedine ryzove s jogurtom - 1ks denne

susik - vsetko NAJ k meninkam Terezke,Terinke,Teruske...carovne deticky!
Kila poletia dole kojenim,vydrzat...zdrava mama=zdrave babo (kost a koza Ti neslusi)

Majte sa tu krasne!Pokojny vikend!

ikatarina
19. okt 2009

Dobré ránko po víkende,
tak som sa už konečne odhodlala so sebou niečo robiť. Budem trošku pozerať na to, čo jem a cvičiť mimikyky zostavu. Aj som si kúpiôa celozrnný chlebík - ale mi vôbec nechutí. Je akýsi hustý a chuť nič moc. To má byť taký? Ale je pravda, že zjem len jeden.

A tu už nikto nechodí?

Mimi, kde si ? Aj ty už pracuješ?

lucxy
20. okt 2009

halo kde ste kto? ha 🙂

mimikyky
autor
20. okt 2009

ahojte kočky, tu soooom 🙂

katka, nepracujem, nikto ma nechce ☹

a mám svalocvicuuuu 😀 😀 😀

polarka
20. okt 2009

juuuuj....a ja chcem svalovicu z efektivneho cvicenia ci "keksu"....ale sa mate!

Taku kocicu,veselu,sikovnu ,usmievavu...neverim!

Ved si poklad pre kazdeho zamestnavatela,kde vstupis margaretky rastu - slnko svieti...zakaznici sa len hrnu kdekolvek za tebou...boja sa ze nebudu vediet zaplatit tvoje kvality...to preto...si pre nich prilis drahy tovar!

Musis sa spravit serednou...fakt...aby manzelky netlacili...tuto neber,lebo by TI pri nej v kuse stal a myslel len na to!...a zavistlive kolegyne vedla teba by sa nemohli napchavat siskami...to preto Ta neberu!

Urob sa sivou myslou na pohovore,zlutuju sa,vezmu a ty sa im ukazes ako krasna labut,ked bude zmluva na dobu neurcitu vo vacku!

Bambulky zdravim si Vas vsetky,chybate mi,i Vase hlasky...zuzu80...kde si dievca moje?

Kocky rozhodla som sa urobit razny rez v zivote 😒 ☹ 😖 😢 😔
v piatok nesiem na sud navrh na rozvod,myslite na mna nech to prezijem,nech ma ten tyran doma neodbachne tou svojou devinou v cholerickom afekte...21 rokov zivota fuc...DOST BOLO TYRANA!!!

Huraaa SLOBODA! 🙂 😉 😀 😅

Doma uz nemam pristup k pc,tak len v praci ked stihnem zopar pismenok!
Modlitbicky za prezitie ku mne prosim...vrucna vdaka! 😉

Pevne zdravie a nekonecnu opatovanu lasku vsetkym! 😉

mimikyky
autor
20. okt 2009

polarka, zlatko,ďakujem 🙂
a strašne moc Ti držím palčeky, neboj, zvládneš to, ja to mám za sebou dva krát 😝
myslím na Teba stále, aj keď nejsom tu na nete 😉

lucxy
21. okt 2009

polarka moc moc moc ti budem drzat palceky a dufam, ze budes stastna,,,vsak jasne ked to takto citis a vidis ze sa to neubera tym smerom akym by sa to dalo,,,,,a tvoj mm co nato? on to este nevie alebo ako? 🙂

mimikyky
autor
21. okt 2009

dobré ránko 🙂

polarka
21. okt 2009

ahojte povzbudzovatelky,anjeliky strazne,vrucna vdaka za vsetky Vase pozit.myslienky...dakujem na 100x...

mimon...este nevie o nicom,vraj o 3mes dostane predvolanku,a tam by som potrebovala sokovu terapiu,ze sa nestihne nadychnut a za 20min sme von...to BSM mi robi velke starosti 😢

12r sme spolu chodili,9r.manzelstvo a suzenie...zanikatel...ziadny pravid.prijem,same uvery,neplatil zdravotku,socialku...teraz mesiac nezamestnany vratil zivnost,chysta sa na invalidny dochodok pred TV s ovladacom v ruke...simuluje srdce,ale zatial mu diagnozy nevychadzaju,zo vsadial ma na psychickom podklade- dopor.psych.

5 rokov som od neho okrem vyplateneho najmu 6000mesacne nevidela ani halier,ani pocas MD,vyzit z 5000.-na mesiac obliekat malu,stimulacky pre rast...pri pokladni dilemy kupim 2 jogurty ci 1 mlieko...no desss...zazila som co je hlad... i postny chlieb,bezsenne noci a kila ficali horeeee...

na malu vobec nic,teraz jej kupil 2 ponikov 2 dni po sebe,to akoze teraz na narod co mala v maji...ked nechcel vyplatit MŠ,anglictinu,balet,plavecky....ze naco????...seky vypltila moja mama napriek mojmu zakazu...lebo peniaze mal,vid poniky o 2 dni...

Chyba mi podpora mami...uz 4 roky by som bola slobodna nebyt nej...vraj ja som na vine,mam byt milsia...

bud mila k cloveku,kt.ti chodi po byte,tvojich kobercoch nasporenych z prospech .stipka v zablatenych topkach,trusi rozok a vykracuje exkurzivne bez taniera v zapati po doluxovani...xxxxsprostosti po milionkratom opakovani by nasrali uz i...salamuna...nie to mna

😀

nemam z manz,ani z neho nic,ziadne pozitiva,vyhody...vobec nic...len kopec minusov...

Nevladzem stacilo...

Naplnila ma vlna blazenosti pri myslienke co bude "PO"...a uz ma nic nezastavi...je to euforicke...skoda tych premarnenych rokov...tak byt slepou...ach jaaaj...stve ma to kvoli malej...zacina sa popiskavat a zadrhavat v reci...je svedkov vreskotu vulgarnosti...

uz cirkusy nebudu,uz som spokojna a neviem sa dockat ciela!

strach mi robi vidina bezdomovectva,a platenia vyzivneho parazitovi,prizivnikovi...
kym ja zodrata do spiku kosti v 4 dzoboch...za drobne

Mam pravo byt este milovana,zivot neskoncil,chcem DOMOV...

pa dievcence,letim s malou na balet...

😉

lucxy
21. okt 2009

polarka wau krasne si to napisala,,,vsak to je jasne,,,,na co sa budes stale trapit a byt sniekym preboha skym to nema zmysel za ziadnych okolnosti,,,a inak som rada ze si sa takto rozhodla,,,,neboj sa bude lepsie urcite,,,a mozno stretnes znovu lasku a zamilujes sa vtedy ked to budes najmenej cakat 🙂

mimikyky
autor
22. okt 2009

polarka,

perfišne napísané, a je vidieť, že vieš, čo chceš,a to je super 🙂
ja som nemala žiadnu podporu, žiadnu korunu,a bola som na bývalom úlne úplne závislá, tak som sa bála podať žiadosť ☹ ☹ a moja Lulu mávala zase nočnú desy ☹ ☹ to bola hrôza ☹ ☹

strašne Ti fandím, lebo také manželstvo ako píšeš,už naozaj asi nemá zmysel 😝 vlastne určite nie 😉

mimikyky
autor
22. okt 2009

kočky,
ja som chorá 😢 😢 😝 😔 😝 😠 😒 ☹
aj baby mám doma , sme rovnako zasoplené, zachrípnuté, s boľavými hrdlami ☹ 😠 😝 pekné trio 😀 😀 😀

lucxy
22. okt 2009

no mimi tak sa rychlo vylliecte oki? 🙂

ikatarina
23. okt 2009

Polarka - držím ti palčeky, nech ti to dobre dopadne a nech si spokojná a šťastná. A neboj, určite niekoho stretneš, kto si ťa bude vážiť a milovať ťa.

Mimi - želám vám rýchle uzdravenie. A u vás je to tiež tak, že keď ochorie mamina, tak hneď aj niekto s detí, aby sa nedajbože nestarala len sama o seba ? 😀 😀

mimikyky
autor
23. okt 2009

kati, ja som to čapla od báb, ony už sú ok, a mne je horšie 😝 ale inak, funguje to presne,ako píšeš 😀 😀

ikatarina
23. okt 2009

Tak sa teda lieč. A dúfam, že s cvičením si si dala pauzu

mimikyky
autor
23. okt 2009

dík kati, jasné, teraz necvičím....a absolútne mi nechutí jesť, som len na čokoláde 😀

ikatarina
23. okt 2009

No jasné, veď v tej je najviac vitamínov 😀 😀 😀

mimikyky
autor
23. okt 2009

😀 😀 😀 ale hlavne energie 😀 😀 😀

polarka
23. okt 2009

kocky ...dostali ma do uzkych... 😢 😖 ☹ 😢

- ...moja mama ma dnes narodeniny...chcela odo mna len,aby som dnes tu ziadost na ROZVOD neniesla na sud...aspon do Vianoc...opat som naletela...

- dcera mi povedala,ze chce byvat s tatikom,a ze si mam hladat novu rodinu...

- v jednej robote kde zacinam 7,30h mi hrozia ,ze nechodim na cas...kedze neviem helikopterou dohodit malu do MS...,ked ju otec vecer predtym zobudi mnou uspanu o 21h a pusti jej do 23h DVD Madagaskar...rano ledva prepleta nohami

-...vsetko sa mi ruca...

nevladzem fyzicky,
mozog odmieta spolupracu,
poslednych 8 tyzdnov permanentnych hadok prinasa svoje ovocie,od 1.sept.som zdrava nebola 2x po 2 tyzdnoch 38TT,ATB,hnis v uchu,hluchota,zelene hlieny,dutiny v keli total...dusivy kasel az astmaticky...z jednej roboty do druhej bez PNky na nohach od 5,20oficialne do 22h ale v podstate nonstop bez spanku - vynimkou su 40-50mikrospankuy od 4,40h...
cyklus 11,25,60dnovy,s 20dnovym spinenim,potom liatim,krcami a bolestami brucha nonstop - na 400 ibuprifene,hnacky...

Clovek ma odrazu pocit,ze vsetko ide proti nemu,ze on je ten pako,co robi problemy dookola...

Bude lepsie viem,len dnes mam KRIZU jak megadelo...niet komu povedat...tak len tu...

Mna caka prac.vikend...bodlo by aspon 4hod neprerusovany spanok...