Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

felicia1
27. jún 2009

🙂 bruuuuuuuu 🙂

felicia1
27. jún 2009

mimi,zajtra rano vstanem skor a poslem,dufam,ze najdem

maca793
27. jún 2009

dobrú noc idem aj ja. 😔

mimikyky
autor
28. jún 2009

Dobré ránko 🙂

sticker
28. jún 2009

Dobré ráno mimi 🙂 Som veľmi rada, že si tu 🙂

sticker
28. jún 2009

Mimi viem, že ovocie je zakázané.... Ale mohla by som si dať ráno napr. melón alebo ríbezle?

shaden
28. jún 2009

dobre rano zmensujuce 🙂

danciacik
28. jún 2009

Dobré ránko. Mimikyky ja som sa pýtala preto, či tu môžem byť lebo tvoju staršiu tému som objavila neskoro a stihla som tam napísať len dva príspevky a zamkli ju 😅 . Chcela by som vedieť do ktorej hodiny večeriate?
Lebo ja nestíham jesť skôr ako o 19:30 a bojím sa že to je už neskoro.

mimikyky
autor
28. jún 2009

ahojte kočky moje verné 🙂

sticki, nieje zakázané....v tom plániku sa pridáva po 3týždňoch,ale kvoly únave aj mne výživovka dovolila na desiatu.....takže kľudne doobedaje to ok, ak to nejsú zrovna broskyne, hrozno a také sladké...lepšie sú citrusy, majú menej cukrov,a pomáhajú odbúravať tuky...
a na poslednom stretnutí sa k melónom vyjadrila, že tie kľudne celý deň.....samá voda 😉 ........ale ja už po 16-17hod nie.........pocikala by som sa v noci 😀 😀 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

shaden, som rada že Ťa vidím 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

danciacik, ok 😉 nič sa nedeje 😉
a kedy chodíš večer spať?

mimikyky
autor
28. jún 2009

monkula

držím palce, úplne všetky 😉 😉 😉

sticker
28. jún 2009

Presne to aj ja mimi - už nemôžem ani piť, ani jesť melón...lebo potom sa nevyspím 😝

zuzu80
28. jún 2009

aaale aka krasna sprava na rano, zmensovacia tema ja naspat a s nou aj mimi 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

tak sa s ním musíme ládovať cez deň 😉

lucxy
28. jún 2009

dobre ranko 🙂

felicia1
28. jún 2009

Donre rano,pred chvilou sme vstali,

mimi,ten recept nemam dokonceny,ale mozno niekto tu bude vediet aky to je a mozno aj ty ak to napisem sem,piskotove cesto sa srapvi,polku vylejes na plech,do druhej polky pridas kakao premiesas a vylejes cik cak na tu zltu piskotu,potom spravis puding cokoladovy,alebo malinovy,alebo jahodovy,je to dobre s hociktorym,uvaris a zas vylejes na vsetko cik cak das piect do truby ale nie na silno aby nevykypel puding,po upeceni vyberies,po vychladnuti naties na to kyslu smotanu rozmiesanu s praskovym vukrom,kludne aj 2 smotany na jeden plech

chlapo v som vyhnala este do obchodu a ja idem varit

mimi,vcerajsia placka a kolace kysnute nespravili galibu,praveze naopak,ako je to mozne?ale som rada

felicia1
28. jún 2009

a ahojte ostane 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

zuzulík, moja...........zlomili ste ma 🙂
len som zvedavá,ako na to na to zareaguje jedna nemenovana4... osoba..........adminka mi povolila,ale máme mať aj voľný pokec, aby nás nepridali k nej...chápenzi,nie???

mimikyky
autor
28. jún 2009

ahoj lucxy 😉

felicia1
28. jún 2009

ved mame aj volny pokec -recepty 😀

lucxy
28. jún 2009

no tak podme cvicime cvicime cvicime 🙂 🙂 🙂 ja dopijem kavu a idem si dat brusaky

zuzu80
28. jún 2009

ja sa idem naranajkovat, vypit kavu a potom cvicit, dik za rozkaz lucxy 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

lucxy, ja nemôžem cvičiť........ešte stále........ale zajtra skúsim,aj napriek zákazu dr.
a idem si spraviť raňajky........zalejem nejaké musli-nemysli 😉
a supy tu okolo mňa krúžia, hlad ich vyhnal z postele 😀 😀 😀

lucxy
28. jún 2009

inak u nas skarede pocasie no uzas 😠

mimikyky
autor
28. jún 2009

lucxy, tu je celkom fajn, 23stupňov, a tak polooblačno,nefúka.....

zuzu,ja sa s ná´d aj najem,keď sa neviem odtrhnúť on noťasa...........ale som rada že ste túúúúúúúúúúúú,postavili ste ma zase na nohy 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

no, od hladu ani písmenká nevidím......a píšem capiny

mimikyky
autor
28. jún 2009

feli,nejaký podobný som už veru robila,a bol supéééééééééééér 😉

shaden
28. jún 2009

ja melon mozem aj o polnoci 😀 akurat vcera som sa ho vecer tak dobre natlacila 😀 😀 rano sme skoro odisli z domu a vratili sme sa az vecer, a nemohla som mu odolat. mnam , mnam, mnam..........mnam !!!!!!!!!!!!

lucxy
28. jún 2009

aj ja milujem dynu