Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

polarka
28. nov 2009

dalsi tyzden za nami...nestacila som precitat vsetko,tolko ste toho popisali 😀 😅 😵 🙂 😉

co varite na obedik?...a na zajtra???

http://lesk.cas.sk/clanok/46906/recept-na-chudn...

http://lesk.cas.sk/clanok/80912/sosovicova-diet...

http://www.receptar.sk/index.php?ID=6&SubID=2

polarka
5. dec 2009

Zajtra vela sladkych prekvapeni! 😀 😉

monkula
5. dec 2009

Polarka, ahoj, nech si tu nepíšeš sama.... 😀 😀 😀 😅
Ako sa máš? Srdiečko lepšie? 😉

polarka
5. dec 2009

chichichi...vdaka...zacala som z malej martankov (chce len jahodovych,pomarancovi jej nechutia) brat kazde rano,tak konecne uz lepsie...klop,klop o drevo...lebo tych nekonecnych viroz o septembra nie a nie sa zbavit!...

cistime a pucujeme,nech nas Mikulas neobide 😀 😉

monkula
5. dec 2009

Aj aj som zvykla deťom vyžierať marťankov 😀 😀 Ale prestala som im to kupovať, dávam Imunoglukán.
Joj, aj aj musím deti nahnať, nech pucujú 😀 😀 Ale kedy nabalíčkujem, netuším, 😝
Manželovi som kúpila čiapku, žiadnu nemá, tak som mu zohnala aj jeho obľúbenú značku za pár eur 😉 😉

polarka
5. dec 2009

hmmm...netusila som,ze jeden skvely Santov pomocnik fachci i na MK? 😀 😵 🙂 😉
ten imunoglukan je z hlivy ustricovej ? a funguje?

monkula
5. dec 2009

polarka, vieš, že neviem, z čoho je?

monkula
5. dec 2009

No, pozerala som na zloženie, nedalo mi to pokoj, ale nenašla som tam zmienku o hlive. možno tam aj je, neviem, nehádam sa, že nie.
Imunoglukán nám odporučila alergologička, berie ten, a ešte aj Broncho Vaxom a Zodac 😉 😝

mimikyky
autor
7. dec 2009

ahojte kočky,

tak konečne mám trošku času nakuknúť za Vami 😉
keď prídem z roboty padám na hubu od únavy a od hladu, a keď mám voľno, tak jem a sedím na záchode 😀 😝 ,lebo doháňam tie dva dni čo som vždy v práci 😠 a upratujem, varím na ďaľšie dni...

v piatok sme gratulovali Majkimu lebo som celý víkend robila, a narodky má zajtra, ale to má aj Lulu tohtoročnú premiéru v SND v Luskáčikovi, tak ideme s MM a s Mimi, a Deno s Majkim sa budú varovať večer sami 😀

cvičenie?? tak momentálne mi vôbec nehrozí, a dosť ma to štve, chýba mi, ale nevládzem ☹ 😠 😔 😢

polarka
7. dec 2009

ahoooj mimikyky a spol,
veru... nemas peniaze - mas relat.cas,
mas trosku centov a nemas kedy zbehnut do obchodu,alebo prave vtedy nic lubiace sa niet - na porazenie!

nechudnem,stojim,a som rada,ze nejde viac hore,a teraz uz i to je vyhra...

Vsetko naj maznacikovi Majkimu k narodeninam,hlavne nech zdravicko sluzi,
ked clovek jednym okom mrkne na Modre z neba,je rad,ze je...a nevymysla vecne nespokojny...

a baletke skvely pocit z vystupenia,bravooo,paraaadaaa!
Mate sikovne ratolesti!

Akosi som sa nevedela dostat do Vianocnej nalady...nic nebavi,netesi...ani upratovanie,ani vyzdoba...tak prazdno v sebe...az pred chvilou mlada kolegynka kazdemu zavesila na klucku sisticku kolekciu,a ja som si spomenula,ze veru pred tym som to robila i ja a,ze kam to pominulo...a ze i toto potesilo,mali by sme mat posedenie pri kapustnici v praci,doniesla som so sebou,mikulasske kostymy,rozky,parozky,anjelske kridla a bolo zvlastne s akou radostou si ich kolegovia skusaju a tesia sa ako deti,a ja na nich cumim ako puk...tak uvidim po prichode domov...ci startujem raketoplan k pozit.zmene...

Uspesny tyzden vsetkym!
VYDRZAT!
Kym chodime.vidime,este je dobre...horsie moze byt behom sekundy...

lucxy
7. dec 2009

caute,,,chudulky,,,,pozeram, ze zijete a existujete,,,,aj ja,,,no stale dake fofry sa mi zda, ze den ma 5minut tusim
polarka nemala som ruku v sadre iba prac. uraz ale uz je to vsetko oki,,takze pracujem odusu,,,,inak ja robim v tescu,,,peciem pecivko ked mam rannu no a tak,,,,ved viete ,,,nabeham sa teda dost,,,a vecer o 7mej ma brutal bolia nohy,,,,ked mavam rannu tak to chodim na 5tu a vecer uz fakt nevladzem
teraz mi bola aj mala chora,,,takze radost,,,,a este tento tyzden bude domka,,,
mam zrejme alergiu na hladku muku,,,,mala som teraz dost problemy koli ekzemu na dlaniach som to vysadila a mi to zmizlo bolo to strasne no tak si teraz zvykam na ine jedlo pretoze ta muka je snad vsade,,,,ale este len pojdem na testy
ten imunoglukan davam aj ja malej a je tam ta hliva ustricova zevraj je to jeden z najlepsich sirupov co sa tyka imunity
prave som si spravila salat .,,,,cestovinu bez muky s paradajkou a uhorkou a tat. hellmans 😝
no tak piste ,,,ok?
polarka u teba ako doma? 🙂
mimi dufam, ze uz jedavas viacej 🙂

polarka
7. dec 2009

lucxy ahoooj,konecne nejake pismenka i od teba jupiii...
vdaka za info o imunoglukane - po vyplate urcite kupim - ako chuti detom?nevypluvaju???
uz i jahodovy martankovia po tyzdni nebavia 😉

nove doma?...sice neprudi...ale vypli nam magio a pevnu linku - zabudol vyplatit 38 eur...vraj...
MS ...6,60eura vyplatila babka zanho...mikulas?????...to je co????...v jeho ponimani...ani lizatko nekupil...ved naco? ...Vianoce budu detto - mne uz od porodu vobec nic...malej toho roku tiez...minuleho roku som ho donutila po mesacnych hadkach kupit cizmy malej za 500.-...
...teraz jeho neriesim...musim ja prezit fyzicky najhorsie obdobie v praci i zdravotne...do marca to bude ojojoj boj,ale ...nedam sa!

odmeny,co mali byt nebudu...vraj neda sa...proste holy plat bez osobnych priplatkov,bez premii,bez 13 platu...
to sa potom tak dobre pocuvaju tie dristy v TV o priemernych platoch,o tom ,ze SK vymiera...chcela som velku rodinu,aspon 3 deti,a teraz neviem uzivit rodinu a 1 dieta ,napriek 2 jobom a dalsim brigadam...

v praci bola mnam kapustnica, hodinku sme poblbli pri foteni certa,anjela a mikulaska,so sobikovymi rozkami...
dostali sme od odborov 3 ...5eurove darcekove poukazky,kde ich miniem?...ze mame ist na eroticku masaz
😉 ani malicek na ruke mi nepomastia za to!!! 😀 😅 😵 🙂 😉 nie to ineeee 😀 😨 😵 🙂 😉

nemam vela dovodov na radost...dlhy...praca...unava...zlyhavanie na vsetkych frontoch...zla dcera,matka,zamestnankyna,zena...akoby nic neslo...alebo dokonca cuvalo...prejde ,viem...ale vadi to,teraz!

majte sa fajn,vdaka za podporu lucxy,zdravie je to najcennejsie! 😉 skore zotavenie,lepsi job! 😉

mimikyky - a co kolegyne?neziarlia na cici micu akou si ty???
potom foto z luskacika si prosime do albumiku,vdaka 😉

polarka
9. dec 2009

Ahojte,idem si po radu k skusenym gazdinkam...
som zufala...este vyplatu nemam ani na ucte a uz ju v podstate nemam po zratani nevyhnutnych vydavkov a vrateni dlho debetu v banke...idu Vianoce...

Kde sa Vas prosim da rozumne usetrit a odlozit bokom na necakaneho zubara a pod,
na com?
Oblecenie som si asi ani raz v zivote nekupila v butiku,znackove,jedine botasky,kvoli chrbtici i to vo vypredaji za 1000.-sk,inak cinske,ci polske z trznice,skromne v podstate cely zivot...cisto,farebne zladene,snad s vkusom...

spirala na oci Miss sporty za 100.-,lak na nechty za 49.- moj prepych raz za 3 mes,nefajcim,nepijem,nestavkujem,nekupujem casopisy a bulvar...

teraz mi ide na sampony a lieky na psorku 2000.-mesacne

na strave???...maso mam 1x do tyzdna,budem musiet prejst na z 14 na 6.- jogurty,mlieko v tescu za 13.-
stravne listky miniem na 1 nakup hned po vyplate a mesiac v praci jem suchu z domu...

mobil som mala kartu za 200.- na 2 mes ,len na sms...

kde sa da usetrit???poradte,vdaka

neviete poradit,ako je to ked som v minuse v debete v tatra banke,sankcie,poplatky...

polarka
10. dec 2009

😀 😉 dnes na TV Markiza v relacii Reflex reportaz o zene,kt.schudla 40kg... 😀 😅 😵 🙂 😉

polarka
19. dec 2009
shaden
19. dec 2009

ahojte
ako tak pozeram, tak nielen tu je to vymrete, vyzera to tak, ze tato tema ozije az pred letom 😀
do pisania som leniva , ale snazim sa cvicit + delena strava , dnes som sa aj potesila, skoro 2kg dole , este tak 3-4kg do aprila, alebo aj skor , nech si stihnem na seba nieco nove uzsie kupit, koncom aprila pojdeme na svadbu 🙂

polarka
22. dec 2009

...fiiiha...paradne sa drzis,len tak dalej...nech sa Ti dari a vytrvas v predsavzati a cinorodosti!

Pokojne sviatky vsetkym!

mimikyky
autor
28. dec 2009

ahojte kočendy moje 🙂 ako sa mi mávate??? há???

polarka
28. dec 2009

caute,
mam sa poriadne na figu a este horsie 😢 😖 😔 ☹ zivotna energia -1000 bodov,
v zivote som nebola na takom fyzickom a psychickom dne...viem,ze to prejde...vstat rano a presunut sa do prace,utrpenie...tie virozy mi dali riadne zabrat,akoby pluca fungovali na 1/4,chyba kyslik mozgu ci co...
depka na ntu...motor nefachci...vsetko nad mieru unavi i banality...nech to berie uz cert prec...

😢

mimikyky
autor
29. dec 2009

dnes sa mi darí písať aj z práce 😀 😀 😝 😝 😝

veľmi ma mrzí, že naša téma už nieje takou, akou bývala...nemám sa s kým zmenšovať po prehreškoch 😔 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sedmokrasska
29. dec 2009

Zdravim vsetkych!
Ahoj Mimikyky!
Dnes som si tak spomenula, ze pridem kuki do tejto temy, i ked viem, ze som uz dlho predlho nic nenapisala, ani som nenakukla. 😎
Svoju momentalnu vahu radsej ani nebudem pisat, lebo sa na nej podpisala vianocna obzieracka 😀
Ale fakt som si vedoma, ze idem do toho. Ked som robila presne podla tvojich pokinov mimi, tak som mala 67 kil, pre niekoho vela, pre mna to bolo supis. Ale teraz mam zasa nad 70kg. Tak som sa rozhodla, ze s tym idem uz naozaj nadobro seknut. Tak sem budem znova prispievat, a budem velmi rada, ak budes mimi reagovat 🙂 a pravdaze aj ine spolubojovnicky 🙂
Prajem pekny vecer. 😉

sedmokrasska
29. dec 2009

A zabudla som povedat, ze som si kupila stepper 🙂 takze sa budem snazit steppovat odusu 😅

sedmokrasska
31. dec 2009

Ahojte babenky, kde ste kto? Ja som uz napapana. Dala som si pekne grahamovy rozok so syrom apetito nizkotucnym 🙂 a mlieko 😉 s 1,5 % tukom 🙂 Dnes idem robit tiramisu, takze este dnes ucite zhresim 😅
ale nevadil, dnesok si este treba uzit. A idem spravit aj muffinky pre rodinku. Takze sa budem dnes drzat striedmo, a od zajtra sa pustam do zivota stihlych ludi 😎
Srdecne Vas pozdravujem, a prajem prijemnu Silvestrovsku zabavu 😉 dufam, ze zajtra niekto popisete. papa

shaden
31. dec 2009

ahojte, aj ja vam vsetkym prajem prijemnu Silvestrovsku zabavu 🙂
ked sa to tu v januari rozbehne , tak sa istotne pripojim. lebo inak mam pocit ,ze tu provokujem ,ked napisem, ze cvicim , ci sa snazim menej jest - dietovat 😀
inak cez sviatky vaha isla hore 😠 ako dobre ,ze pred nimi som trocha schudla . perniky sa tento rok vydarili, a aj som ich hojne napiekla 🙂