Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

polarka
1. okt 2009

no vidiiis to,kocka,9 rocna bambulka...25 rokov skooorooo bez zmeny...kompliment jak tank! 😀 😵 😉

cicici...musie vahy...to som z Vas naj delovejsia gulka bombulka 3xL?

Ja ked budem mat 60kg,zbalim Jozka Vajdu! 😀 😅 😵 🙂 😉

helenkasabinka
1. okt 2009

mimi tak to si mala super zazitok 😉 paradicka to dobre padne obcas takeho davneho priatela stretnut 😉

lucxy
1. okt 2009

caute modelky cvicitelky,,,, 🙂
takze k doplnujucim udajom mam 65kg vyska 169cm
vidim mimi ze si spoznala dneska kamosku z detsva tak to je super no nie? ze si ta tak pamatala ty kokso ved to je strasna dlha doba,,,,
zdravim vas ostatne,,,polarka pridaj dake photos 🙂

mimikyky
autor
1. okt 2009

no, kočky, lenže ja len viem,o koho ide,ale nepamätám si ju 😀

lucxy
1. okt 2009

mozno si ju este vybavis 🙂

mimikyky
autor
1. okt 2009

no, je to doba,vlastne rovno štvrťstoročie 😀 keby bola chalanom,tak si ju pamätám na sto pro 😀

lucxy
2. okt 2009

dobre ranko,,,,dneska to u nas nevyzera na pekny den no ale co uz 🙂

zuzu80
2. okt 2009

dobre ranko 😉

mimi, tak to bol prima zazitok, stretnut kamosku po tolkych rokoch a ze ta spoznala....raz darmo niektori ludia maju proste charizmu a su nezabudnutelni 😉

lucxy u nas sa uz slunicko predralo cez mraky, takze sa crta celkom pekny den, len ta zima rano brrrrr

mimikyky
autor
2. okt 2009

ahojte kočky 🙂

veru, ani u nás to počko nieje nič moc 😠 som zvedavá na víkend, chcela som ísť na korčule s babami

čo dnes varíte? ja už akosi strácam inšpiráciu,decká by dokola len špagety, syr, granadír, kuraciu čínu,,,,,a nič iné!!! 😠 😠

babulka
2. okt 2009

jeej, super, ze to tu znivu ozilo 🙂
Mimi, u nas je to tiez stale rovnake - len s tym, ze maly si bud pyta spenat 😕 alebo strukovinove omacky a polievky (najlepsie sosovicu). Maso velmi nemusi a ked, tak nejake "perkeltove" s kopou omacky 😀 Som zo zaciatku aj mala stresy, ze ked nebude jest maso, tak bude anemicky, alebo s nedostatkom bielkovin, ale nastastie si to "kompenzuje" tymi strukovinami a sem-tam aj masom.

Inac ja sa idem pochvalit, lebo sa mi za rok podarilo schudnut skoro 6 kg, viem, ze to nie je vela, ale po pociatocnom rychlom chudnuti som dva mesiace stala, potom dovolenka, prehresky, pribrala sonm 1,5 kg, ale od augusta sa tesim, lebo som sa dala na ZUMBU, a to je skutocne nieco! Nejdem si to vynachvalit, vidno vysledky, aj ked uz nedrzim nijaku extra dietu, ale dodrziavam pravidla 5 x denne mensie porcie, vecer uz nejest sacharidy, ak sa da. A ked donesie kolegyna kolacik do roboty, tak sa nezblaznim a jeden si dam 🙂 Zumbujem 3 x do tyzdna, a konecne som si nasla to prave orechove cvicenie, pri ktorom sa netrapim, nenudi ma, tesim sa nan a hlavne - zabera!

mimikyky
autor
2. okt 2009

babulka,
vidíš,na špenát som zabudla,aj ten máme každý víkend,keď príde Lulu z internátu so zemiakovými knedlíčkami a pečeným mäskom 😀 a ešte občas bryndzáky 😀

si šikuľka, keď sa Ti tak pekne podarilo 😉 gratulujem 🙂

babulka
2. okt 2009

Mimi, neviem, co "pekne", lebo plan bol 10 kg do leta, a keby som chudla tak, ako prve tri mesiace, tak ho aj dodrzim, ale nedarilo sa. Vyslovene som s atrapila, zvazovala som aj Alli, ale na to mam "nizky" BMI, cvicila som, chodim po schodoch....a nist. Tak som sa na dovolenke "spustila", vecerne karty pri pivku, vine, chipsoch, a potom este navsetva segry v Anglicku, kde som si neodpustila take mnamky ako cinu (pravu, nie taku nasu smejdovu) a curry a sisky..no hotove inferno. 😀

mimikyky
autor
2. okt 2009

ale,naozaj sa Ti to pekne podarilo,a teraz to debehneš,uvidíš 🙂 a alli je brrr 😠 😝

polarka
2. okt 2009

lucxy...to vazne chces vidiet moje obliny gulatiny...no ako odstrasujuci pripad tejto temy asi budem ucinna...kuknes na album a bum,prestane chutit jest... 😀 😅 😵 🙂 😉
veru nemam dobre skusenosti tu na MK s uverejnovanim osobnych udajov a fota 😢
ked som zacinala na MK,moja vizitka i album boli kompletne...teraz uz decentne a stroho...raz TI na chilocku urobim radost,dohodneme termin a na 15min sa tu vycapim,nech mate na tyzden chladnicku po krk 😀 😅 😵 😉

Pokojny,vesely a zaujimavy vikend! 😉

polarka
2. okt 2009

- 30kg do roka - tema vo Volnej diskusii na Modrom koniku 😀 😅 😵 🙂 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mimikyky
autor
2. okt 2009

polarka, čo to tu čítam??? určite to s Tebou nieje až také zlé 😉 ale aj ja by som Ťa rada videla 😉

a k tomu ostatnému--aj ja som mávala pekné albumčeky,ale...

dnes mi Denis uvaril špagety s tuniakovou omáčkou, mňam, bolo to superrr 🙂 ešte že nebol cez prázdniny takýto akčný 😀 😀 😀 už by som mala asi tonu 😀 😀 😀

polarka
2. okt 2009

kuk na album,lebo mi ho aj tak znovu zmazu...hladaj...rebus... 😉

mimikyky
autor
2. okt 2009

polarka,
si super kočka, sympoška, pekná baba 😉 🙂 😉 🙂
a to korčuľovanie Ti závidím, ja tu nemám moc poriadne kde, tak občas skočíme do Ba do Vajnor, vtedy musia dlhšie varovať krpca 😀

polarka
2. okt 2009

nasla v chaose?...gratulujem...nebyt teba...nenasla by som odvahu kupit si ich!Vrucna vdaka - mimikyky!
Stale som bola na poslednom mieste a odkladala to 4 roky...teraz potrebuje dcera nieco,teraz domacnost a mamine korcule museli vzdy bokom...a potom som videla tvoje foto v albumiku s dcerkou a povedala som si 37 rokov ...no a co?...zasla do exisportu ked reklamovali tie "uzasne udajne"zlavy na inline a tam bol taky mlady vysportovany usmievavy hnedoocko...a rovno som ich vzala na kartu - debet,nedebet...a ficim! ...a to som sa len sla mrknut,ze ake maju a ceny...chichichi 😀 😵 😅 🙂 😉

mimikyky
autor
2. okt 2009

to "byť na poslednom mieste" veľmi dobre poznám, veď pri 4deckách 😵 😉 a teraz aj 6tich domácich chlpáčikoch 😀 😀 😀

aj ja mám z exisportu a tento rok sme nakúpili aj babám nové, kvalitnejšie a za supiš cenu 😉 (a tiež na debet 😝)
a ja mám 34, tak prečo nie Ty v 37ich?? há??? a že je to supiš pocit 😉 že?

idem ja veru do Ba pre Lulu na intrák,
mám pre ňu zlé info ☹ ☹ ☹ jej škrečulo má akúsi otvorenú ranu za uškom, zvieratkovský ujo doktor kázal , vlastne teta 🙂)) natierať opthalmo framykoin a myť v repíku,ale chýba mu kus kože,nehojí sa......ale mám pre ňu aj fotky baletkovské na stenu, dala som spraviť také 20x30 či aký to je formát, som zvedavá,či to aspoň trošku pomôže 😔 😔

polarka
2. okt 2009

no uz mi album zmazali...bystu ale su rychle a pracovite adminky... 😢 😒 ☹

mimikyky...stastnu cestu ...

potom spicky a dresy odkupim pre svoju 5 rocnu baletku...vdaka!
😉

monkula
2. okt 2009

mimi a prečo Opthalmo framykoin? Veď to ej do očí..... 😅
Juuuj, ja som si dnes v rakúsku kúpila krááásne nohavice, boli zlacnené zo 16 € na 5.... no, nekúp to... 😀
Ale nevtrepem do nich svoju veľkú riť a ešte väčšie stehná..... tak začínam opäť po 150-ty krát chudnúť.... lebo sú fakt ktásne.... a kvalitné.... 😅

mimikyky
autor
2. okt 2009

polarka, jasan 😉

mon, veď ten škrečok má 8cm a 40g,asi preto 😉

monkula
2. okt 2009

a namiesto repíka skús harmanček, ten vysušuje....

maminkatn
2. okt 2009

ahojko,,babulky,,,,tusim,,vas niektore,,poznam,,,,,,ze,,,, 🙂 🙂 🙂

monkula
2. okt 2009

jeej, ahoj dani, ako? tešíš sa z Dominika? 🙂

mimikyky
autor
2. okt 2009

mon, dík 😉 uvidíme zajtra,snáď ho neklepne,lebo bude slzavé údolie 😠 a dnes sme kúpili pre istotu ďaľšieho, takže 3škrečkovia,3pieskomily a moje morčiatko 😀 + 4 deti a chlap 😀

monkula
2. okt 2009

fuj, ja by som to nezniesla.... 😅 😅 😅

mimikyky
autor
2. okt 2009

no, ale aspoň to nepapuľuje, vypočuje si Ťa to, a hlavne Ti nič nesľubuje ako chlap 😝 😝

monkula
2. okt 2009

škoda, že si vydatá, že? 😀 😀