Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

shaden
2. nov 2009

v zime este casto robim caj s cerstvym zazvorom, zohreje, je vyborny na hrdlo
tiez caj z anyz, fenikela , skorice, salvie , a pit bez cukru. na Slovensku mate byliniek na vyber 🙂
a ked sa uz lepi nejaka choroba , tak sa snazit omedzit cukor v strave ( aj ovocie), mlieko(zahlienuje), tazke jedla

shaden
2. nov 2009

polarka
citala si knihu Tajomstvo? alebo od J. Murphy: Moc nasho podvedomia ?
v tej druhej knihe je kapitola Podvedomie a manzelske problemy, prefotila by som a poslala na mail, aby si mohla precitat( foto knihy laska je chyba v programe co si tu mala sa nedalo citat, skoda)ak mas zaujem , napis mi do IP tvoj mail

mimikyky
autor
2. nov 2009

zbodla som dve palacinky ☹ ☹ ale z lekvárom 😉 🙂

polarka
2. nov 2009

mimikyky - nech Ti padnu na uzitok 😉

shaden - vrucna vdaka za skvele tipy,su perfektne....zidu sa,inspiruju k zdraviu
Matkina ako autora milujemm,poslem do IP - clanky stacilo ulozit a potom znovu otvorit,a dalo sa citat,uz adminky i tak zmazali,co mam oskenovane,to Ti poslem do mailiku...o Tajomstve tu na MK bola tusim tema,do ruk sa mi kniha zatial nedostala...Zivot po zivote som citala asi uz 3x,stale som medzi riadkami nasla nieco nove...a kedze som biele svetlo pri jednom vazomotorickom kolapse zazila asi ako 11 rocna,tak viem ze neokysliceny mozog vycaruje uzasne pocity a od vtedy sa smrti nebojim,a strach nemam,som na nu pripravena vzdy

na veceru mam kyslu kapustu s acidofilnym mliekom...divoka kombinacia,
mliaskam tu blazene ako prasiatko po kukurici...mnam,mnam...presne toto som potrebovala - vdaka za milionovy tip - pravdive minulostrankove info!!!
som zvedava co s tym spravia moje creva v case splnu...
kocky nemate nahodou niektora link na nieco take,ze kedy je lepsie strihat vlasy,detoxikovat podla hviezd...nepomozem si,som tak trosku uletena na astrologii,numerologii,feng suej...relax pre dusu...

Skvele recepty,vdaka!
Pokojny vecer!

polarka
2. nov 2009
ikatarina
3. nov 2009

Ahojte,
shaden, polarka - dobré recepty. Určite niektoré vyskúšam.
Polarka a ty sa drž. Už je ti lepšie? Ináč moc nášho podvedomia je dobrá kniha, určite ťa posilní. Ale keď máš problémy čítať Matkina Miluj ma ironicky? Veď po tom musíš mať depku jak sviňa 😝 . Aspoň u mňa to tak bolo.

Mimi - hoď aj sem jednu palacinku.
Ja už som po raňajkách - celozrnný chlebík, syr, šunka, vajce. Idem si uvariť kávu, čaj, a makať: variť, praťť, žehliť - keby pri tom aspoň tie kilá išli dolu.
A mimi - vám už je lepšie?

mimikyky
autor
3. nov 2009

ikatarinka,
ahoooj 🙂 musím pochváliť Tvoje dnešné raňajky, sú úplne perfektné 🙂 🙂 🙂 šikuľka 😉 😉
a vieš, keby sa nejako výrazne chudlo pri upratovaní, žehlení... tak ja už by som tu dávno nebola 😵 pri tých mojích 4 pubošoch a maznáčikovi 😀 😀 😀 😀 ,a hlavne teraz pri toľkých zvieratkách, všade máme hobliny a trávu, seno... dokonca pestujeme trávu 😀 😀 😀 aj doma v obývačke 😀 😀 😀
a palacinka,mňááám, večer bola ešte s nugetou ☹ 😠 ☹ 😠 na nervy 😝
no, už je lepšie... a k malému mi pribudol muž, včera večer mal dve hodiny v kuse strašnú zimnicu ☹

polarka,
ja idem kuk tie recepty 😉

u nás je nasnežené, a stále chumelíííí a moja Mimi mi zdrhla ráno do školy v botaskách 😠 😠 😠

ikatarina
3. nov 2009

Mimi - dík za pochvalu, snažím sa aspoň dobre stravovať, keď už nevládzem cvičiť: práca, domácnosť, chalupa... Ale ja sa raz k tomu dokopem.

U nás nesneží, ale je zima. A dúfam, že to ešte vydrží, lebo nemám čižmy a tak aj ja by som behala v botaskách 😀 😀 😀

polarka
5. nov 2009

Keď si tučná - máš schudnúť

Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť"

Keď si škaredá - zhadzujú ťa

Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky

Keď si mladá - máš mať prax

Keď máš prax - máš byť mladá

Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka

Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne

Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka

Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna

Keď si pekná - musíš byť hlúpa

Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"

Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne

Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš
prácu vážne

Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka

Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo
lesba.

Tak sa teda pýtam vážení:

Ktorá je to tá normálna žena???

??ŽIVOT JE LEN JEDEN, A PRETO:

-porušuj pravidlá

-odpúšťaj rýchlo

-bozkávaj pomaly

-miluj celým srdcom

-smej sa nekontrolovateľne

-a NIKDY neľutuj nič, čo ťa rozosmialo....??

takze a teraz to druhe:D

JE Z VÁS NIEKTORÁ PRÍLIŠ SKLESLÁ, SPOMEŇTE SI, ŽE ...

- Sme krásne pohlavie...
- Nepotrebujeme nosiť kravaty ...
- Sedieť so skríženými nohami nás nebolí ....
- Ak sa rozhodneme robiť výhradne mužskú prácu, sme
priekopníčky...
... Ak sa muž rozhodne robiť výhradne ženskú prácu - je gay
- Naša inteligencia je porovnateľná s inteligenciou akéhokoľvek
muža
Ale náš vzhľad je krajší ....
- Náš mozog má rovnakú kapacitu ako ten mužský i napriek tomu, že
máme
o 6 biliónov
neurónov menej ..... naše neuróny sú teda výkonnejšie.
- Sme schopné venovať pozornosť viacerým veciam zároveň....
- Vždy vieme, kde máme ponožky...
- Manželka prezidenta sa nazýva "prvá dáma"... manžel prezidentky
je
nula v pozadí...
- Keď sa vydáme za následníka trónu, budeme kráľovné ......
. Keď si muž vezme následníčku trónu, stane sa len manželom
kráľovnej...
- Keď sme podvádzané, sme obeťami ... pokiaľ podvádzame my, oni
sú paroháči...
- My se rozhodujeme, koľko budeme mať detí...
- Cítime, keď sa v nás dieťatko pohybuje...
- Vždy s určitosťou vieme, že je to naše dieťa...
- Máme materskú dovolenku ...
- Gynekologická prehliadka je príjemnejšia, ako vyšetrenie
prostaty...
- Sme monogamné ...napriek tomu potrebujeme vyskúšať niekoľko
mužov,
kým nájdeme toho, kto stojí za to .....
- Vždy sme pri narodení našich detí...
- Kojíme...
- Sme ozdobami svatieb...
- Každý niekedy počul o inšpirujúcej múze...
- Žijeme dlhšie...
- Sme odolnejšie voči bolesti a infekciám...
- Máme menej srdcových problémov...
- Menej sa potíme...
- Máme prednosť pri nástupe do záchranného člnu...
- Sme citlivejšie...
- Ženy, ktoré žijú same, sú zdravšie...
- Máme medzinárodný deň...

TEDA SME OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!

ikatarina
5. nov 2009

Jéj, polarka, to bolo pekné 🙂

mimikyky
autor
6. nov 2009

ahojte kočky 🙂

kde ste všetky??? už krásne chudučké???

shaden
7. nov 2009

😀 😀 😀 mimikyky, ze krasne chuducke 😀 😀 az si mi zlepsila naladu
ja za seba len mozem povedat - leniva som!!!! asi aj tym, ze len take 4kg by som chcela mat menej, tak moja terajsia snaha je nulova, aj ked by sa zislo viacej hybat aspon kvoli chrbtu , zacina pobolievat 😖
zeby zajtra nastal zlom k nejakym cinom? uvidim, napisem
majte sa
krasny vikend!

shaden
7. nov 2009
mimikyky
autor
7. nov 2009

kočky, držte mi palce, zajtra nastupujem do robotky 😉

monkula
7. nov 2009

Lubka, držíme a nejdeš na skype? Minule sme to nejako zahrali do autu.... 😀

ikatarina
7. nov 2009

Geatulujem, a kde ?

shaden
11. nov 2009

mimikyky, gratulujem, nech sa ti dari 🙂
ako sa vam dari?
ja som si uz konecne upravila dlzku svihadla, a zacala som ho aj pouzivat 😀 tiez som oprasila prach z ciniek a pekne cvicim , cele telo ubolene - svalovka, ale prejde to , som rada , ze znova cvicim 🙂

polarka
14. nov 2009

keby niekomu bodla inspiracia a recepty s kyslou kapustou - tak tuto hla... 😀 😉
http://kuchar.mojerecepty.sk/tag/recepty-z-kysl...

od utorka vecera mam od sept.treti krat navrat virozy - asi chripka,ale teraz asi najsilnejsi uder...
dopujem sa kyslou kapustou - sice som zistila,ze s vit.C sa mui zhorsuje vysusanie pleti,koze pri seboree,ale davam si kazdy den,+ opat hrianky s cesnakom,tak sa uz nevazim,lebo citim,splha to opat hore,v pracach frmol...

mimikyky ako???prvych 6 tyzdnov da biorytmu zabrat,vsetko nove,unavena?
postradame info... 😢

shaden dostavas 1*! za iniciativu,pilnost a snazivost,nech je odmenou to,po com tuzis 😅

http://lesk.cas.sk/clanok/82062/zacvicte-si-tre...

http://www.sportujeme.sk/fitness/skakanie-cez-s...

http://magazin.atlas.sk/zdravie/chudnutie-a-fit...
http://www.moda.sk/Kategorie/Zdravie_a_krasa/20...

ahooojteee,dufam,ze v pondelok nas nenajdem na 6 strane,bez dalsich pismenok 😉
pokojny vikend vsetkym,skore uzdravenie marooodooom 😉

mimikyky
autor
14. nov 2009

ahojte kočky 🙂

tak som si konečne našla chvíľočku,a sadla som za notebok,a "prišla" za Vami 😉 😉

robím čašníčku u nás v centre mesta v novej, 14dní otvorenej cukrárni aj so zmrzlinou 😀 je velikánska, a veľmi sa mi tam páči 😉 majiteľ je príjemný, má dobré meno, lebo už jeden podnik veličizný majú aj v Štúrove.....zákusky sú obrovské, lacné, lebo jeho žena ich priamo tam pečie 😉

ako písala polarka,veru som riadne unavená,a chce to naozaj zvyknúť si na zmenu 😵 😵 veď stojím na nohách od 7:30 do cca 22hod, a veru chvíľami máme "narváno" 😀 ale chcem to zvládnuť, musííím 🙂 🙂 🙂

a zvyknúť si musia aj ostatný doma, hlavne že treba niečo porobiť,keď som tu ja neni 😠 😠 😠

ešte stále nám blbne auto, a trápi ma to veru riadne...

k chudnutiu:
určite som na váhe schudla, ale hnevám sa sma na seba,lebo sa neviem v robote najesť, nechcem si doničiť bruško...musím od zajtra sa polepšiť, teraz mám voľno až v utorok, takže ak sa neozvem skôr,v utorok určite 😉 😉 😉

držkajte sa kočky moje 🙂

monkula
14. nov 2009

Ľubka, tak to niekedy prídem na zákusok... 😀
a potom ma odtiaľ rovno vykopni, že heš, Tebe zákusky? Kolečko si daj okolo námestia.... 😀 😀 😀 😀

monca4ever
15. nov 2009

seruste chudnuce po sto rokoch som došla kuknuť jak sa máte 🙂
Ja úplne v pohodičke :D

polarka
16. nov 2009

Uspesny novy tyzden vsetkym! 😉

mimikyky - ked mozes - nohy polohuj - vykladaj v minipauzach na stolicku - nech si neuzenies krcove zily...

ach robota,praca,joby....strasne,ze mami musia kvoli par euram opustat svoje sladke domovy a deturence,len,aby mali co papat a boli oblecene...
zlaty socializmus - o 16 hod padla!...(pardon za nepatricnu vsuvku)

vcera na 6 den chripky,som sa skoro udusila kaslom - mam pocit,ze to ide dole na priedusky a pluca,som slaba ako mucha,i koza boli,hlas uplne strateny - sedim v robote a v hlave kolotoc...

od kaslu ma boli a pali hrudna kost a rebra - nestihla som urobit cibulovy sirup - mate nejake dobre domace recepty na ulavu,skrabania v hrdle,zelenych hustych hlienov,a dusivy kasel,z kt.az napina?Vdaka

😉

Drzte sa!

shaden
16. nov 2009

polarka, moj oblubeny recept - caj z cerstveho zazvora , kus zazvora asi ako dva prsty dokopy, postruhat, a zaliat asi 3dcl vriacej vody , nechat postat tak 15min, precedit, ked trocha vychladne (ale este stale je dost teply) pridaj citr.stavu . vypit skor nez vychladne. je to poriadne ostre, ale ulava v hrdle je okamzita , a tiez dobre hreje. skore uzdravenie 🙂

mimikyky
autor
17. nov 2009

ahojte kočky 😉

tak dnes mám voľno v práci,ale za to peklo doma!!! 😠 😠
Lucku od nedele bolí ľavý prsník, mužovi sa hanbila povedať, mne až večer...včera bola u našej dokiny,že nech jej dá papierik na odborné vyšetrenie, lebo bez neho nevezmú nikde...zastupovala taká stará ježibaba-tá,čo si na jar nevšimla dva mesiace, že Miška má zápal pľúc- a povedala Lulu, že "to je normálne, veď to ti iba rastie"
a dnes sme leteli na pohotovosť na Kramáre, odtiaľ na ďaľšiu, na gynekologiu, tam jej robili odbery, ultrazvuk...a samorejme, že jej zázračne "nerastie" ale zápal prsníka ako svi.ňa!!! 😠 ☹ ☹ ☹ chúďa,má strašné bolesti,a to má len 12a pol 😢

a doma nás čakal Denis s horúčkou, má chrípku 😝 😝 😝

mon, kľudne sa stav 😉

ja sa nemám stále kedy v robote ani trošku najesť 😠 sotva stihnem "na stojáka" jeden zákusok,takže od 7-22 nič, a to je strááášne zlé!!!

lucxy
20. nov 2009

ahojte,,,,mimikyky nie ze sa niekde zlozim tym, ze nic nejes,,,naozaj to myslim,,,,,,narok na prestavku musis mat
ako sa ti paci v robotke?
polarka ako sa mas? dufam, ze ti je lepsie na dusi a myslim to celkovo

polarka
20. nov 2009

recepty na cviklu
http://kucharka.madness.sk/potravina/cvikla.php

mimikyky - mala sa ma ako? a co ty?drzte sa!...myslime na Vas! 😉

lucxy - ahoooj,vrucna vdaka za myslienky,
vcera som sa dozvedela od MM,ze mam relat.klud doma vdaka tomu,ze uziva lexaurin - na upokojenie 😨
momentalne som rada,ze zijem,lebo viroza jedna za druhou mi dava zabrat na vitalite...od utorka prepukla 3x chripka ci co a vcera na 8-9 den i ked som stale skoro bez hlasu,opatovne skrabanie v hrdle malatnost,slabost,bolest ucha,hluchota a taaak...no marod na ntu...ktory nelezal cez den ani hodinku v posteli,frcal na nohach 4 dni s tt 38...ale ked nedojde k vyraznej ulave do nedele vecera,v pondelok pojdem k dr...lebo vcera ma vystrasilo srdce,ostre pichanie,tep 118...a busi cely den...

viete niekto nieco o cmw virusoch?
kolegyna to mala potvrdene,sedim s nou v kancli...

pokojny vikend vsetkym

lucxy
22. nov 2009

haaaaaaaaalllllllllllllllllllllloooooooooooooooo

polarka
23. nov 2009

ahoooj lucxy - ty mas ruku v sadre?

Uspesny novy tyzden vsetkym!
nech mame viac zeleniny,viac relax pohybu,nech pred Vianocami schudneme,aby sme po nich boli ako tak v norme

😀 😅

Pevne zdravie!

cytomegalovirus
http://www.zdravie.sk/sz/content/140-213/Cytome...