Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

shaden
12. jan 2010

ahojte!
ja som sa dnes rano potesila 🙂 kila co som nabrala cez vianoce su dole 🙂
ja este pred ranajkami, ci uz skorsi obed? mala som zatial pomaranc. detom zacali prazdniny, tak vstavame neskoro, a spat chodime tiez neskoro
po vcerajsom cviceni pilatesa mam dnes riadnu svalovku a to som cvicila asi tak 15min, okrem kalanetiky a brusakov, no ale aj dobry pocit, ze uz pravidelne cvicim 🙂
tak nech sa nam vsetkym dari!!!!!!

helenkasabinka
12. jan 2010

shaden ahojky....ja dnes tiez budem mat pohyb,idem na brusne tance,chodim na ne uz 4 mesiace 😵

shaden
12. jan 2010

ja cvicim doma. z netu mam kopu nametov , len treba cvicit 😀 a vydrzat pri nom
a teraz som sa rozhodla oprasit kalanetiku, pred asi 8 rokmi som ju cvicila dlhsiu dobu + delena strava , mala som 53 ,tak dufam ze aj teraz to pomoze, ved mi do toho vela nechyba, len vydrzat.....rano som mala 57,5 hned je lepsia nalada, uz som aj poskusala nohavice z mensieho obdobia

helenkasabinka
12. jan 2010

shaden ved to mas dobru vahu moja 🙂

shaden
12. jan 2010

vaha nie je zla, ale stale sa cosi na zmensenie najde- zislo by sa spevnit brucho, stehna -zadok zmensit .
keby som necvicila, tak nemam ziadny pohyb, ak do toho neratam upratovanie, varenie, sem -tam nakup......
a vekom sa tazsie chudne, preto je lepsie udrzat si nizsiu hmotnost

helenkasabinka
12. jan 2010

shaden ja mat taku vahu tak som stastna 😅

shaden
12. jan 2010

ja nie som vysoka, mam163 , takze este nejake to kilo moze ist dole, anorexia nehrozi 😀

helenkasabinka budes mat aj ty, len vydrz , trpezlivost ruze prinasa 🙂

helenkasabinka
12. jan 2010

shaden ja mam len ledva 160cm 😅

ikatarina
12. jan 2010

Ahojte kočky, super sa to tu znova rozbehlo 🙂 . Tak aj ja sa k Vám pridávam a od zajtra začínam. Tiež by som po vianociach potrebovala zhodiť 5-6 kg, ale hlavne cm! Tak držte palce.

monkula
12. jan 2010

Kočky, od zajtra v denníku SME bude návod, ako schudnúť, plus každý piatok, jedálniček na celý týžde§, my SME kupujeme aj tak, tak kto sa ku mne pridá? nech nie som sama... 😝

helenkasabinka
12. jan 2010

monky ja sa pridam 😵

na obedik som si podusila kuracie prsia na cibulke,ochutila,pridala sampinony,pretlat cesnak a to je vsetko a papala som to s rajcinkou 😵 😵 😵 😵 😵 mnamky bolo to dobreeeee 🙂

monkula
12. jan 2010

heli, tak od zajtra si ho kupuj 😉

helenkasabinka
12. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

specialne pre Lubku 😵 😵 😵 ....Lubka pamatas? 😵 😵 😵 😵 dakujem 😵

helenkasabinka
12. jan 2010

Mon jasne kupim....ak ho budu u nas mat 😅

sedmokrasska
12. jan 2010

Ahojte 😎 som rada, ze sa to tu uz rozbehlo. Az nestiham citat 😉 Mne sa az tak moc nedarim, stale sa neviem naladit na dietny rezim po vianociach ☹ kazdy den si musim dat nieco sladke. Sakra. 🙄 A este som aj chora ( este stale ) takze nechcem este cvicit, nech nemam zbytocne teplotu. Budem vas citat, a hadam sa uz naladim 😝

A ta dieta z Komplimentu je celkom v pohode. Ale potrebovala by som ju celuuuuuu 🙂

Pekny vecer.

helenkasabinka
12. jan 2010

sedmokraska ahoj..neboj sa zvladnes to 😉

tak ja som uz z tancov doma,dnes nam dala dobre zabrat po sviatkoch 😅 😀

mimikyky
autor
12. jan 2010

ahojte kočky 🙂

heli, ďakujem, foto ma véééľmi potešilo 🙂 jasné,že pamätám 😉 Sabinka je kočka 🙂 🙂 🙂

mon, aj v novom čase má byť zase nejaké chudnutie na pokračko ......ten občas čítam v robote 😀 😀
zajtra kuknem sme 😉

dnes som si kúpila už aj januárovú diétu, dokonca je v balení aj gel zpevňujúci, ale ešte som ju nerozbalila

helenkasabinka
12. jan 2010

mimi dakujem 😵

mimikyky
autor
12. jan 2010

nieeeje zač 😉

helenkasabinka
12. jan 2010

mimi ale je.... 🙂

porad mi,co mam zajtra varit?

chcem vybrat kuriatko 🙂

helenkasabinka
12. jan 2010

haloooooo 😕 😔

mimikyky
autor
12. jan 2010

telefonovala som s Luckou,volala z intráku

aj ja mám na zajtra nachystané kura, a asi ho upečiem a deckám k nemu spravím zemiakovú kašu,sebe zeleninu

helenkasabinka
12. jan 2010

mimi asi aj ja upeciem,ako robis k nemu zeleninku? 😕

mimikyky
autor
12. jan 2010

kúpila som hlávkový šalát kvoly morčatám, tak im z neho šlohnem 😀 a k nemu chery paradajky, papriku farebnú, a hotovo...alebo si spravím: natrhám šalát,na neho paradajky, papriku,kúsky mäska, dresing, a na vrch nasypať kúsky opečeného chleba celozrnného na kocky,a na troške oleja s cesnačikom opražené

helenkasabinka
12. jan 2010

mimi mnamky to musi byt dobreeeee......nieco take si zajtra spravim,ja mam tiez doma kapustu pekinsku a papriku cervenu aj rajcinky a mlade cervene redkovky,tak si nejaky salatik s tym maskom spravim 🙂

mimikyky
autor
12. jan 2010

no,vyskúšaj s tým opečeným chlebíkom,je to mňamka 😉

helenkasabinka
12. jan 2010

mnamky to skusim urcite 😵

helenkasabinka
12. jan 2010

no pojdem ja uz pomaly do postele...

zajtra sa tu ukazem 😵

mimikyky
autor
12. jan 2010

pa heli 🙂

mimikyky
autor
13. jan 2010

poslušne hlásim, naraňajkovaná 😉 a idem variť a upratovať 😝
po mesiaci som konečne chvíľu sam domáááá 😀 😀