Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
16. jan 2010

heli, len tak!!! rozlúčil sa so spolužiakom, on išiel opačným smerom...
a po chvíľke na neho zakričali stoj, a on sa otočil, a keď videl čo sú zač,tak pridal, ale oni ho dobehli...

helenkasabinka
16. jan 2010

mimi to mi je luto do kelu ☹

mimikyky
autor
16. jan 2010

heli,
dík moja ...zatiaľ spí,stále ho pozorujem...najradšej by som ho zdrala ako koňa,lebo meškal...ale vlastne už ani netreba ☹ ☹ ☹

helenkasabinka
16. jan 2010

mimi veru moja,uz ani netreba ☹

co mate dnes na veceru?

ja som si dnes kupila konecne SME 😀

helenkasabinka
16. jan 2010

ja som si teraz urobila kuracie prsia na prirodno na panvici s cesnakom 😉 a k tomu som si zarobila-aby sa mi zatial "užral" šalat z rajčiny,papriky a cibulky 😉

helenkasabinka
16. jan 2010

za to mam na veceru kuracie prsia lebo na obed som mala len kaiserku so sunkou a redkovkou-takze to bol nijaky obed a kvoli tomu mam veceru taku lepšejšiu-dufam ze je to ok 😕

sedmokrasska
16. jan 2010

Mimikyky, je mi to strasne luto. Az mi je z toho zle, ze taky ludia chodia po svete! Je to neskutocne! A este ti policajti? Na co ich teda mame? Na to, aby pokutovali rychlost a kontrolovali, kto ma zaplatene myto? Tak to je fakt najvyssia hanba. Nemam slov. 😒

sedmokrasska
16. jan 2010

Btw: dnes si musim spravit zoznam, co vsetko si musim kupit na zajtra na jedenie. Mm chce robit gulas, mna porazi, neviem, ako to zvladnem 😕

sedmokrasska
16. jan 2010

baby, prave tlacim ten salat so zelerom, a mrkvou a kuskom chleba ale nemam tu sojanezu, tak som si to kusok zaliala acidofilnym mlieckom 😉

sedmokrasska
16. jan 2010

babyyy, ved ja som si dnes zabudla kupit sme!!! mna asi porazi! 🤐

sedmokrasska
16. jan 2010

halooo, je tu niekto? 😎

monkula
16. jan 2010

sedmi, dnes v SME aj tak nič nebolo, len nejaké články...
Ja umyjem riad a idem si urobiť aj aj ten šalát, ael s kalerábom, neznášam zeler... 😝 ja dám majonézu, veĎ sme o tom v´čera písali... 😀

monkula
16. jan 2010

Mimi, to s denisom ma mrzí...

sedmokrasska
16. jan 2010

Mon, tak dobre, aspon nelutujem ze som to sme kupila 😉 Inak, aj ja som chcela povodne ten salat s kalerabom, ale som si to rozmyslela. Celkom okej to bolo. Len to je na mna moc velka porcia, tak mam viac ako polku este v chladnicke. A kalerab maju teraz v akcii v bille. A podarilo sa mi zohnat ten spenat. Mate nejaky napad na zdrave jedlo so spenatom. A inak v bille som si vsimla, ze su Gallo cestoviny s o 40 percent viacej vlakninou, ale aj stali asi 70 skk. 😀 A mozem granko do mlieka??? hm? 😎 granko milujem 😀

helenkasabinka
16. jan 2010

monkul ale nieco bolo v sme pisane o diete 😉

helenkasabinka
16. jan 2010

ja som dnes trošku zhrešila ☹ dala som si asi 3 kružky disko keksov 😅 ☹

monkula
16. jan 2010

heli, dostávaš čierny bod... 🙄
Sedmi, Gallo cestoviny sú drahé ako šľak, ja od nich kupujem plátky na lasagne, ale sú hnusné, takže som sa rozhodla, že si ich budem robiť sama..
Fuj, Granko... 😝 Ja kakao nepijem vôbec, alebo tak raz za tri emsiace dostanem chuť,a le z poctivého kakaa, čím horkejšie, tým lepšie 😀 😀

helenkasabinka
16. jan 2010

monkul nuz co uz ked su v zaludku 🙄 😖

monkula
16. jan 2010

no, už nič veru... 😀 😀

sedmokrasska
17. jan 2010

No ahojte! Ako vam ide chudnutie??? 😉 Ja som sa uspesne najedla. a idem sa prejst, aby mi tie kalorie neostali 😅 tak vam prajem prijemne popoludnie 🙂 a ozi, bude nieco v SME v pondelok?

helenkasabinka
17. jan 2010

ahojte ja dnes som mala na obedik kuracie prsicka s cerstvou bazalkou a len tak na stave s pretlakom 🙂

sedmokrasska
18. jan 2010

Dobre ranko dievcence 😉 tak ako dietujete? Ja som si prave vazila, a nemozem tomu uverit 🙄 moze byt, ze som uz schudla na 70kg? alebo mam ist vymenit vahu? 😒 idem ranajkovat, zatial paa

sedmokrasska
18. jan 2010

Hallo, je tu niekto? Uz som sa bola vazit aj u susedov. Fakt mam len 70kg 😅 jupiii. Idem si dat obedik! Mam sice pocit, ze to este na mne nie je vidno, ale tesim sa ako blcha. mon, kolko si dala dole ty? ja dufam, ze sa nezaseknem, ako minule 😝

helenkasabinka
18. jan 2010

sedmokraska gratulujem ku krasnemu ubytku a kolko si uz schudla a za aku dobu? ja som sa tentokrat na zaciatku nevazila 😅 ale citim ze brucho mi splasklo 😉

helenkasabinka
18. jan 2010

na obed dne robim kura na sposob perkeltu so smotanou a s haluskami,no ja si z toho mozem dat asi len to maso,vsak? 😕 😅 ☹

sedmokrasska
18. jan 2010

heli, si tu aspon ty? co robkas? 😎

sedmokrasska
18. jan 2010

juj, to ti ja neviem, povedat, to by lepsie vedela monkula, alebo mimikyky. 😎
vo stvrtok som sa vazila, ked som si kupila sme, a mam to zapisane v kalendary! teraz kukam, ze som mala 73, nie 74. Takze 3kg 😀

helenkasabinka
18. jan 2010

sedmi ja sa nudim a pozeram trosku nieco na nete 😉 gratulujem ti k peknemu ubytku,ja som sa veru nevazila 😒

helenkasabinka
18. jan 2010

skoda ze som vtedy sme nekupila,ked tam bola ta tabulka 😒 aj dnes som bola u nas v obchode a aj na poste a nemali sme,vraj ho ani nemavaju 😠

sedmokrasska
18. jan 2010

coze? to je divne 😕 no idem ja obedovat, potom sa ozveeem. 😅