Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sticker
28. jún 2009

Snáď to zvládnem.... 🙂 Idem do sprchy a spať.... Ale celkom sa teším na zajtra 😅 . Už len keby aj hormóny spolupracovali 😝 🙂

sticker
28. jún 2009

juzienka - tuniaková pizza 😀 🙂 to je kompromis, však? 🙂

olitka
28. jún 2009

ahojte, ale ste to tu rozbehli za dnešný deň 😀 ,mimi používaš stále ten zázrak celulles 😒 Ja aj ked cvičím brucho, podbruško mi ostáva 😠 , stále tam mám taký tukový vankúš. rozmýšľam, či keď to budem používať pravideľne,či to pomôže. Zatiaľ som to používala len na nohy a boky aj to tak sem tam 😅

mimikyky
autor
28. jún 2009

juzienka, no, to by bolo asi kruté 😀 😀

juzienka
28. jún 2009

cecíky z mrazáku????

mimikyky
autor
28. jún 2009

ahoj oli, vitaj 😉
priznám sa, že teraz som na tokašľala,ale od zajtra fachčím ako drak: strava,cvičko,krémiky,masážičky... 😀 😀
ja len na stehná som s ním behala..........

a myslím si, veď sa poznáme naživo, že u Teba to bruško naozaj chce dať dolu ten tukvankúšik kardiom, a posilovaním 😉 skús, aspoň 2týždne 😉 apotom uvidíš.........a ako s kojením? zápal prešiel???

juzienka
28. jún 2009

ale ak sa budem vyhovárať stále na dajaý sviatok v rodine, tak veru tie čižmy nebudú ani túto zimu .
Zato ak MM ukážem že sa držím, tak podporí.... bo už viacej razí som ho mojimi pokusmi nepresvedčila a to na sebavedomí nepridáva

mimikyky
autor
28. jún 2009

juzienka, preklad: kuracie prsia som si vybrala na zajtra rozmraziť 😉

felicia1
28. jún 2009

tak som docitala

mon,tak ste maly dnes perny den

my u maminy,zjedla som 3 male polky chlebicky a male prsicko kuracie,u svagriny jedne zakusok,boli sme na kolotococh,prisli sme domov ja sa prezliekla do cvicebneho uboru 😀 a sup na stper,bola som 25 minut,islo mi to super a moj muz nechapal,ako zo mna tecie 😀 vidim,ze nie som sama,ktora mala vykend brutalny

mimi no my dve sme boli na pokraji s nervami asi ,ze? 😀 tak my sme do seba ladovali .........ale ja od zajtra drezura,za 2 tyzdne odchadzame do tatier a ja chcem 2 kila dat doleeeeee,tusim po tom,no budem makat jak diva,a co som chcela este?mmmmmmmzabudla som........

som rada,ze je nas tu tolko

a ja si hodim foto hodim do albumu,ked sa zmaze,zmaze,ked nie ,nie,ale dlho ho tam nebudem mat,moje didi nemusi kazdy ocumovat 😀

mimi,tak si mala dnes ip?dufam,ze si sa zasmiala nad nimi

felicia1
28. jún 2009

a 1.7 mam meniny a ja si nedam nic do ust co by som nemala 😀

juzienka
28. jún 2009

jéžinku mimikyky asi mi stojí niekto na dráte - mám ich vonku ja ja 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

feli,
veru, nervy sú potvora 😠 a neboj, Ty to zvládneš do tej dovči 😉
aj ja scééééééééém dovčúúúúúúúúúúú ☹ 😢 😝 😝

kašlem na IP od osôbky s pivom, na Vaše nieeeeeeeee 😉

aj ja si urobím albumček,keď bude času troška

juzienka
28. jún 2009

... vypínam, závislák mi trhá myš z ruky.
Počas dňa vás budem iba čítať, napíšem až z domu... ahojte

mimikyky
autor
28. jún 2009

juzienka, to je ok 😀
a neboj, muž uvidí,že sa zmenšuješ,a podporí Ťa na 100% 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

juzienka, avooooooooooooooj 😉

sticki, dobrúúúúúúúúúú 😉

felicia1
28. jún 2009

mimi 😀 tak to je nieco ako stale som na tom istom,ja sa bojim dat do seba nejaky alkohol,straaaaasne sa z neho pribera a hlavne z cerveneho,ale na dovce sa chcem opit so svagrinou ale ja len z cerveneho ale na druhy den pojdeme na teryho chatu,na zamokovskeho urcite takze vypotim

olitka
28. jún 2009

zápal prešiel, chcela som prestať aj kojiť pri tej príležitosti. Malej ale idú naraz dve stoličky, malá horúčky 2dni a nechce nič jesť, len sa cickať a cickať 🙂 takže kojím ďalej. Dnes som robila tú tortu a pri ozbobovaní a varení krému som stále olizovala krém, no normálne som presladená 😝 . Aj ja chcem od zajtra začať zas na tvrdo dodržiavať stravu a hlavne cvičiť. 🙂

mimikyky
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikyky
autor
28. jún 2009

oli, super že zápal prešiel 🙂
aj ja pri pečení ochutnávam..........a keby si robila tú čo si chcela, tá je ešte sladšia 😝
veď od marca si sa dosť zmenila, teraz to pôjde tiež,ďalej........len ten telocvik 😉

felicia1
28. jún 2009

mimi chapenzi,prklepy a chcela som nieco ine napisat,to,ze ked niekto pije pivo tak nechapem ako moze niekto tak chudnut?ved to sa bije,ci nie?

mimikyky
autor
28. jún 2009

oli, nám odporúčali biele vínko pri chudnutí,že?

danciacik
28. jún 2009

ahojte tak ja sa hlásim z prechádzky u naspäť.
Mimi som sa rehlila že cecíky 😀 .
Nič zlatíčka ja idem bubať už som hrozne unavená. Tak dobrú nocku vám prajem.

mimikyky
autor
28. jún 2009

danciacik, ale veď sú,nie???
dobrúúúú 😉

monkula
28. jún 2009

feli, presne to ma napadlo, ale už nebudem rýpať... je mi to jedno 😝

no, idem spať.... deti spia, ja som spala len 5 a pol hodiny a 100 km za mnou, ozaj, ako tak lialo, tak Chiara stále vyliezala spod dáždnika, nechala si kvapkať na hlavu a hlásila mi, že si umýva pasy 😀 😀 tak ja ju doma češem a ona mi zmokla a celá zbrčkavela 😀 😀 😀 😀

no, dobrú noc, chudnutiu zdar a ruky preč od sladkostí... heeeeeeeeeeeeeeš 🙂

felicia1
28. jún 2009

danciacik dobru noc

mimi,moja teta si mohla dat na narody ked nechcela pribrat dva dvojdecove striky a dost ,nepribrala,ale ked vypila 8 piv tak mala kilo hore a neslo sa ho tak lahko zbavit

mimikyky
autor
28. jún 2009

mon,aj krpec bol dnes brčkoš ako ovečka 😀

dobrú,a poslúchnem........teda aspoň skúsim, sľubujem, teta mon 😉

felicia1
28. jún 2009

monkula tak,tak nebudeme radsej rypat,
ale aj tak rzum sa mi zastavuje.......... 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

hurá,krpec už spí 🙂

felicia1
28. jún 2009

idem do hajan,papa,zajtra

mimikyky
autor
28. jún 2009

tak, idem aj ja sprchu zmáknuť,a potom sa zababuším pod perinu,a pôjdem snívať o tom, ako zvládnem zajtra len tak málo sachrov 😀 😀 😀

dobrú nocku, krásne sníčky 🙂