Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

shaden
29. jún 2009

idem si aj ja lahnut , dobru noc vsetkym

zuzu80
29. jún 2009

mukky, vsetko najlepsie 😉 Ja tiez ked som kojila, tak som bola megalikvidator cokolad a inych sladkosti 😀 😀

mukky
29. jún 2009

mimi dakujem 🙂

zuzu80
29. jún 2009

shaden, dobru noc a uz u vas lamete rekordne teploty,ci este sa da vydrzat? 😉

mukky
29. jún 2009

zuzu dakujem 🙂 ,manzelovi som akurat doniesla mlsat sladkosti,ale nekukam a nic nevidim 😀

inac to je strasne si odopierat 😀

mimikyky
autor
29. jún 2009

mukky, ja som Ti písala,čo asi jedávam, ale inak:

r...celozrnný chlebík, kur.šunka, syr nízkotučný-apetito línia, karička fitnes tvrdý 9%, nízkotučné maslo+reďkovka, paradajka,pažítka, omeleta , prženica, vajko na mäkko.................so zeleninou k tomu

d...1kúsok ovocka, pomaranč,mandoška,kiwi,zelené jablko,melon

o...vývar čisto zeleninový
kura alebo ryba na pare+ mraz.zelenina wook tiež v parnom hrnci
zapečená zelenina
pečená ryba+ zeleninový šalát čerstvý

ol...jogurt, cottage+paradajky, tuniak+paradajky, mozzarela lihght+paradajky, acidko nízkotučné

v...kur cecíky, ryba, zelenina......tvaroh s trošičkou light lekváru, proteindrink

a teraz skúšam tie sachvlnky

mimikyky
autor
29. jún 2009

shaden, dobrúúúúúúúúúúú 😉

felicia1
29. jún 2009

mukky 8 kilov

janka ja potrebujem do 12 zhodit este 2 kila tiez,takze si povieme za 2 tyzdne ktora kolko,oki?
idem maleho uspat,dnes je neskutocne zivy

mimikyky
autor
29. jún 2009

kočky, dnes má náš krpec nejaký blbý večer.......musím si ísť k nemu ľahnúť ja, vraj tatino je škaredý 😀

feli, mrzí ma to,dnes to nevyšlo, niekto nám nepraje 😠 zajtra doženieme 😉

dobú nocku,krásne sníčky 🙂

zuzu80
29. jún 2009

bruuuu noc, zienky 😉

mimikyky
autor
29. jún 2009

dobrú zuzulík 😉

felicia1
29. jún 2009

mimi 😀 aspon si ma donutila zehlit 😀 keby som sedela za skype,zas by som neozehlila 😀
a kto nam to nepraje?????????? 😅 xi,zajtra snad dobehneme 🙂

monkula
29. jún 2009

čo je spln? že sú všetky deti také dzivé.... 😀

mukky
29. jún 2009

mimi dakujem,si napislala ze nejake sach.vlny,tak si musim zistit co to je 😕 😀

feli pekne 🙂

sticker
30. jún 2009

Dobré ránko 🙂 Mon spln ešte nie je, takže to mali deti asi predprípravu 😝 😀
Ja pijem kávu......to ráno musí byť 🙂 Všetci ešte spia, no s Jajou ideme aspoň kvietok zaniesť do škôlky,keď už tam nechodí posledné týždne 😒 .
A dala som si na dnes záväzok, že vypijem aspoň tie 2L tekutín, ach jaj 😝

lucxy
30. jún 2009

dobre ranko ,,,,,sticker daj si flasku 1,5litrovu napln vodou a snaz sa ju vypit doobeda a dalsiu poobede 🙂

sticker
30. jún 2009

Veď to je môj problém Luci......ja aj keď mám tú fľašu tak si cucnem a je to... Potrebujem zažiť taký naozaj pocit smädu 😝

ikatarina
30. jún 2009

Hurááááááááá, tak už aj ja štartujem 😀 Už mám odcvičené /podľa plániku mimi - prvý deň/, síce trošku lajt, lebo ma bolí päta a nemôžem moc stúpať.
A idem papať - ražný chlebík, omeletu s cíbami a kafčo.
Lucxy - dík za tip s tou vodou. Vyskúšam aj ja a poviem ako to dopadlo

zuzu80
30. jún 2009

dobre ranko 😉

trapim sa s ranajkami,ale akosi mi dnes nesmakuje.....idem si uvarit kaficko,to mozem staaale 😀 😀

stiker, ja tiez s pitim velke problemy, niekedy pridem domov z roboty a s hrozou zistujem, ze som cely den nepila 😕 😕

janka_pn
30. jún 2009

dobre rano, tak ja nastupujem na sachvlny 😀 , prave som dopila 2 dcl vody, 3 dcl mlieko, 3 vajka a potom este 3 dcl kafe bez cukru (to by uz tych tekutin na rano malo byt hadam aj dost 😝 . nechysta sa niekto dnes na vincov les?? ja asi hej 😎

ikatarina
30. jún 2009

Jani, ako sa môžete tak trápiť? 😢

zuzu80
30. jún 2009

janka, tak uz aj ty si na vlnach?....drzim palce 😉 ,

a co je vo vincovom lese? Nejake kupalisko?

megy2
30. jún 2009

jeeej ahojte,sa tesim ze mimi pokracuje 🙂 🙂 az teraz som sa sem dostala.....ja tu nechodim prilis casto ale sledujem ked mozem.....ja som vcera zacala 1x v posilke s kamoskou a mam taaaku svalovku,ale som som rada...tak chudnite zatial pa pa...

mimikyky
autor
30. jún 2009

ahote kočky 😉

tak ja som dnes v noci pre istotu!!! dostala 2krát strašný kŕč zase do druhého lýtka...príšerné ☹ ☹ ☹
ale neodradí ma to,už mám lupnutý carnoš,a idem si odcvičiť dnes vrch+brucho+stacík

mukky, sachvlny popísala monkula pekne pár strán dozadu 😉

s pitím mám aj ja problémy,som rada,ak vyslopem aspoň 1,5-2l vody,pijem bonaqua bez bubli,a musím tú jednu fľašu vypiť za deň,aspoň!!! mám ju vedľa notebooku 😉

zuzu80
30. jún 2009

ahoj mimi, ty si velka bojovnica.....mat tak tvoju silu, odhodlanie a pevnu volu.... 😵 😵

mna by ta voda musela sama oslovit, ze ju mam vypit 😀 😀 😀, ja ked si dam flasu vedla compu tak o chvilu uz upratujem stol a flasa ide prva pod stol do vecneho zabudnutia 😒

janka_pn
30. jún 2009

mne to dietovanie v lete nepride zas az tak strasne. a cez vikendy aj tak vzdy zhresim - nastartujem metabolizmus 😀 . no a cez tyzden mam robotu s malou, som s nou casto vonku, takze ma to do kuchyne zas az tak straaasne nelaka (ale sladkosti nemame v kuchyni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ). a inspiruje ma to, ze chodim na kupaliska a na dovolenku..... a nechcem tam vzbudzovat pohorsenie 😀 😀 😀 😀 😀 .

janka_pn
30. jún 2009

zuzu dik. ano je tam termalne kupko. sak kukni stranky.
mimi, tak to ja by som si dala pauzicku, keby som mala krce 😉 😝 mas teda odhodlanie 😎

tie sach vlny su tusim na strane 8.

inak nasa mala je dnes jak z divych vajec 😠

mimikyky
autor
30. jún 2009

no, dík za pochvaly,,,,,,,,,ale musím dohnať to čo som tak dlho necvičila 😠

mimikyky
autor
30. jún 2009

no, idem na to 😀

ikatarina
30. jún 2009

jani, a nekojíš náhodou? Že by to bolo z tých vajec, čo si dnes zjedla 😀 😀 😀