Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

helenkasabinka
13. jan 2010

mimi a zajtra kedy tu budes moja? a schvalujes nam na obed ten spenatik? s nizkotucnym mliekom a bez zasmazky? 🙂

helenkasabinka
13. jan 2010

nikto? no idem ja teda spat uz......
papa kočky 😉

sedmokrasska
14. jan 2010

Dobre ranko 😎 ja som si dala fajnu sprchu, uz som sa aj stihla natriet tym gelom, co bol v Diete! Pekne vonia. Teraz rozmyslam, co na ranajky, ale asi si dam cierny chlieb s Florou Pro Active, a k tomu redkovky, alebo papriku! Na obed si asj spravim spenat, supis napad. Juuuj, to bude basta. Vcera som pila caj cely den, ochutila som ho hnedym cukrom, ale absolutne nebol sladky, tak neviem ci ten curok nesladi, ci co 😅
V casopise Dieta pisali o zelenom caji, aky je dobry pri spalovani tukov. Ja mam kamosku, co ja ako lan, a ona nic ine nepije len ten caj. 😀 tak asi to bude fungovat.
Len ja rozmyslam, ci ho mozem pit. Neviete, ci obsahuje tein? Lebo mne nie je velmi dobre po kofeine, tak preto ani kavu nepijem. Mam to vyskusat? Ha? 😅
Tak vam prajem pekny den, a hadam sa tu niekto este staviiii, kym pojdem do mesta. 😎

monkula
14. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Sedmi, každý čaj obsahuje tein, ale zelený čaj je jemnejší, než čierny, mne chutí, ja ho pijem bez cukru

sedmokrasska
14. jan 2010

mon, aj ovocny? to sa mi nezda?

sedmokrasska
14. jan 2010

Prave o tom citam na nete, ze aj zel. caj obsahuje kofein.... tak som s nim skoncila 😒
No idem sa ja pomaly chystat do mesta. 😝

monkula
14. jan 2010

sedmi, ovocný nie, lebo sa nerobí z čajových lístkov, ale zo sušených zložiek, ako je ibištek napríklad.
Kúp si zelený čaj v tabletkách 😉

zuzu80
14. jan 2010

ahojte zenusky 😉 riadne ste to tu rozbehli. Fuu a napasmali ste ma ten casopis dieta, opisujete ho tu v superlativoch, asi dnes navstivim novinovy stanok 😉
Baby ja uz 3 den bez sladkosti, normalne som na seba hrda (sak aj male vitazstvo je vitazstvo 😀), no ale dnes dorazila cervena armada, tak bude zatazkavajuci den.
Ja idem dnes vecer vyskusat zumbu, tak som zvedava ake to bude a ci si zamakam.

monkula
14. jan 2010

ahoj zuzu....
Aj u nás je zumba, ale mňa to neláka, ja nerada tancujem, ja som rytmické drevo

zuzu80
14. jan 2010

ahoj monkulaaaa 🙂

ja zasa celkom rada trsam, tak uvidim ci to splni moje ocakavania, alebo sa vratim k staremu dobremu aerobiku

monkula
14. jan 2010

aerobic, fuj.... 😝
ja železo v rukách 😀

helenkasabinka
14. jan 2010

ahojteee ja prave ranajkujem

caiserku celozr...+sunku kuraciu+syr fit+redkovka+cervena paprika 😉

monkula
14. jan 2010

kde kupujete ten fit syr?

helenkasabinka
14. jan 2010

monkula ja ho kupujem v tescu a vola sa karicka fitnes a ma len 20%t.v.s 😉

monkula
14. jan 2010

no, bála som sa, že povieš Tesco, to najbližšie mám až v BA 😒

helenkasabinka
14. jan 2010

monkula veru tesco HA 😒 ale neviem kde by si este mohla kupit taky fit syr a ani nepoznam ine nazvy 😒 😅

monkula
14. jan 2010

V Bille ho nemajú, včera som pozerala, ani v COOP 😒

zuzu80
14. jan 2010

monku, tak zelezo v rukach....tak ty normalne novodoba princezna Xena 😉 . Ja ked som isla do posilky za mlada tak som bud obzera svarnych chlapcov alebo debatovala so zenami, ktore chceli dvihat zeleza 😀 😀 😀

S nakupom, co,kde, ako a za kolko ja neporadim.....neznasam nakupovat a preto som si zobrala za mm nakupcu 😀

helenkasabinka
14. jan 2010

zuzu ty neznasas nakupovat----ty si jedina co taku poznam 😀 ja veru zboznujem nakupy.....a vraj nakupy sa vyrovnaju sexovaniu 😀 😀 😉

zuzu80
14. jan 2010

No vides Heli, jaku vynimocnu zenu si spoznala 😀 😀 😀 😀 Takze nakupy a sex, sa vyrovnaju? Tak to mi staci zatial len ta jedna oblubena cinnost 😀 😀 😀

helenkasabinka
14. jan 2010

zuzu 😀 😀 😀

helenkasabinka
14. jan 2010

co dnes budeme mat na obedik? ja ten spenatik urcite 🙂

monkula
14. jan 2010

zuzu, ja mám svalovca doma, netreba mi chodiť očumovať 😀

helenkasabinka
14. jan 2010

pisala mi teraz Lubka ze popija zeleny cajik v praci a na zakusky vyplazuje jazyk 😀 😀 ,ze vas pozdravuje 😵

zuzka1.
14. jan 2010

mon karicku fitness dostanes aj v jendote markete, nie obycko obchode jednote, aj v bille ich mali. 😉

sedmokrasska
14. jan 2010

Ahojte, tak sa hlasim spat uspesne z nakupov. Kupila som si pokracovanie SME. Je to dost zaujimave. 😅
Dalej som si kupila kaiserky, v bille je na nich akcia! A ten syr Karcka fitnes sa da kupit aj v bille, tiez ho mam v taske 😀 a este aj v MilkAgro. Neviem, ci u vas je taky obchod, ale u nas je, a maju tam supis veci, aj acidofilne, ci bifidofilne mlieka za uzasne ceny 🙂 vrelo odporucam 😎 idem si spravit spenat, lebo uz od hladu ani nevidim 🙄

monkula
14. jan 2010

a to ej nejako zvlášť balené ten syr? Lebo ja som ňúrala a nič... 😝 Aj ja mám SME 😀 , sedmi, takže zajtra sa pomeriame, povážime, napíšeme do tabuľky a ideme nato? teda poriadne?

helenkasabinka
14. jan 2010

aj ja chcem SME ☹

sedmokrasska
14. jan 2010

ano, presne tak 😎

helenkasabinka
14. jan 2010

AJ JA CHCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ☹ ☹ ☹