Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

helenkasabinka
18. jan 2010

sedmi,to asi za to ze byvam na dedine 😅

sedmokrasska
18. jan 2010

jaaaj, no toto 😎 uz som najedena. juj,a idem do mesta nieco povybavovat. tak sa aspon prejdem 😅 inak natieram sa poctivo aj s tym gelom od dermacolu, co bol v casaku dieta 😵

helenkasabinka
18. jan 2010

sedmi ja som aj zabudla ze ho mam 😅 😀 ten krem

sedmokrasska
18. jan 2010

no vidis to 😎

helenkasabinka
18. jan 2010

kde ste? 😕

mimikyky
autor
18. jan 2010

ja tuuuu teraz som došla z robotky 😉

sedmokrasska
18. jan 2010

ahojky! ja som prave dorobila pomazanku mm na zajtra rano 🙂

mimikyky
autor
18. jan 2010

nikde nikto 😉

sedmokrasska
18. jan 2010

mimikyky, co sa stalo, ze mas take pesimisticke motto? ako sa ma denis? dufam , ze uz lepsie. 🙂

sedmokrasska
18. jan 2010

ved som tuuu 😕

mimikyky
autor
18. jan 2010

to od leta...

Denis je v poriadku, len psychicky ee

domyyy
18. jan 2010

ahojte 🙂 zajtra si dám tie cestovinky s pestom a parmezánom 🙂 sa teším 😉

mimi...čítala som čo sa stalo ☹ je mi to ľúto 😒

sedmokrasska
18. jan 2010

mimikyky, drzim palce, aby skoro na tento zly zazitok zabudol.

sedmokrasska
18. jan 2010

no ja tiez rozmyslam, ze si dam zajtra cestoviny. ale neviem s cim mozem? 🙂

domyyy
19. jan 2010

sedmokraska...mne poradila monkula cestoviny s pestom a parmezánom 🙂

monkul...ĎAKUJEM moc krát 🙂 dnes som tie cestovinky mala a bolo to bombové 😵

helenkasabinka
19. jan 2010

ja koza,vcera som bola v lidli a veru som zabudla kupit to pesto na cestoviny ☹

domyyy
19. jan 2010

heli...kúpiš inokedy 😉

kočky pôjdem sa odvážiť zajtra ráno/ po 10-tich dňoch/, už som kúpila baterky do váhy, som zvedavá či som niečo schudla 😕 😒 teraz mám blbé obdobie a vtedy priberám 🙄 tak dúfam, že aspoň niečo zo mňa zliezlo 😅

helenkasabinka
20. jan 2010

a kde ste kocky vcera boli,ked tu nikto nie je? 😕 ☹

helenkasabinka
20. jan 2010

Dominika potom daj vediet kolko si schudla 😵

domyyy
20. jan 2010

no postavila som sa na váhu a predsa išli kg dole 😅 😵 3,5kg za 10 dní 🙂

sedmokrasska
20. jan 2010

Ahojte. Aj ja som prisla 😎

Domy, blahozelam! Podelis sa s nami, ako si sa za tie dni stravovala? a co si cvicila??? Ha? ja mam dole len tri kila 😨 ale mam aspon splasnute brusko poriadne. 😅

domyyy
20. jan 2010

sedmokraska....vôbec necvičím, len sa stravujem inak...delenou stravou a sem tam si aj sladké dám 😅 ale veď sme rovnako schudli v podstate 🙂 to si dala dole za aký čas? 🙂

sedmokrasska
20. jan 2010

delena strava? to chudnes podla tej diety 90dnovej? 🙂

sedmokrasska
20. jan 2010

ja som skusam chudnut od min. stvrtka. len ten pohyb mi ese chyba. zasa nam tu pada sniezik. 😅

domyyy
20. jan 2010

sedmokraska...pôvodne som chcela ale nedodržiavam to presne, tak mi to nechutí 😉 napríklad sa nemôžu cestoviny so syrovými omáčkami len zeleninovými a na to kašlem 😅 a sladkosť mám takmer každý deň 🤐 😨 pažravá som 😅 a ty podľa čoho chudneš? 🙂

monkula
20. jan 2010

pekne, pekne.... ja dodržiavam všetko, a dala som dole pol kila, no úžasné.... 🙄
Asi sa pôjdem nažrať čokolády.... možno schudnem....
ja musím do posilovne, inak neschudnem.... 😝

domyyy
20. jan 2010

monkula...daj si čokoládu 😀 ja som spráskala celú sama pred piatimi dňami 😝 a to ešte aj večer o deviatej 🙄 😅

monkula
20. jan 2010

domyy, mám doma len Nutinu, ja papám len horké 😀 a pred chvíľkou som obzerala v obchode 86 percentnú, ale vrátila som ju späť... 😝 😝
sedmi, kde bývaš, že tam sneží? jaj, teraz pozerám, že v Rožňave, tam som bola na trojdňovom výlete so ZŠ 😀
Bývali sme v nejakom hoteli oproti žel. stanici, taká diera 😀 😀

sedmokrasska
20. jan 2010

mon, tak to ste asi byvali v tom najodlahlejsom, ako ste mohli. ale asi bol skolakom najpristupnesi cenovo. 😅

co hovorite vcelku na tu 90dnovu dietu?

mon, myslis si, ze do jula schudnem na 59 aspon, ked mam teraz 70? strasne by som chcela. no momentalne nemam moc penazi na posilku a pod... preto uz len cakam na pocasie, aby som si mohla ist zabehat... 😅

domyyy
20. jan 2010

monkula.... ja zase neľúbim horké 😅 len miečne 😉 😀 ale tak podarilo sa mi schudnúť aj po tom 😉 🙂 a mala si si aj ty kúpiť nejakú dobrú čokoládu, veď sem tam neuškodí 😅

sedmokraska.... ja si myslím, že tá 90-dňovka je fajn ale ja sa neviem presne po nej riadiť 😎 vieš keď máš deň kde máš jesť zemiaky, nemôžeš si spraviť zemiakovú kašu lebo tam ide maslo a mlieko a to ja len také zemiaky lúbim tak ich jem 😉 alebo keď máš cestoviny môžu byť len so zeleninovými omáčkami alebo zeleninou, to mi tiež nechutí tak jem iné 😅 ovocný a vodný deň tiež nemávam takže asi tak 😀 😉 a mojím cieľom je asi tiež tých 59kg 🙂