Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

lucxy
25. júl 2009

halo halo dufam, ze makate 😀

mimikyky
autor
25. júl 2009

lucxy, ja niee.... až od pondelka 😉 😉 teda dúfam,že sa mi konečne podarí

lucxy
25. júl 2009

cau mimi ,,,,no tak sa nepytaj o ktorej ja cvicim uz tyzden brusaky o 22,00 vecer

mimikyky
autor
25. júl 2009

no, vtedy by som ja nemohla...potom by som už nezaspala vôbec 😠

shaden
25. júl 2009

ja by som uz veru uvitala aspon trocha dazda ☹ no co uz , este si par mesiacov pockame

mimi, ja ked je horuco a nemam velmi chut do jedla (ale viem , ze uz by som mala nieco jest) tak si jogurt posypem ml. stiplavou paprikou a k tomu pita a uhorky ( teda v pripade ak je pricinou nechute teplo )

svadba dopadla podla ocakavania, stale to iste .............. so svadbami na Slovensku sa to neda vobec porovnavat

a co varite v horucich dnoch?
ja som dnes navarila kilo ciceru (velke mnozstvo , ale davam do mraznicky, a ked potrebujem ,tak ho uz mam nachystany ) ,uvarila som spagety, dala na ne domaci kecup a za hrst uvareneho ciceru, a hotovo
jednoduche , rychle , lahke jedlo

mimikyky
autor
25. júl 2009

ahojte 🙂

my sme dnes zobrali decká zaregistrovať do jednej agentúry,
a potom sme skočili v Ba na železnú studničku, decká sa vyblbli na preliezkach, a Deno si to fest odtrpel 😀 😀 😀 ,potom u nás na štadione sme si dali cigánsku a kofolu, a ja s Denisom som ešte večer vybeha na hodinu na korčule, bolo superrrr 😉

shaden,
my sme mali včera špagety, a dnes šúľance zo zemiakového cesta... decká mi moc nechcú jesť, tak robím len také rýchlovky 😝

mimikyky
autor
26. júl 2009

ahojte kočky 😉

dnes ráno mi volala bývala svokra z Moravy, či nechcú dojsť decká na prázdniny... a Denis ukecal Mišku,a tak sme ich ešte dnes (pre istotu 😀 ) odviezli do Ba na vlak 😀 😀
sú to vlastne starý rodičia báb, ale Denisa berú úplne perfektne od prvej chvíle,ako ho ako 2ročného spoznali 😉
a tak som narýchlo vyslala spojku do billy a navarila kotol bryndzákov,a poslala po deckách, lebo oni ich milujú, a u nich je dosť problém zohnať bryndzu, a aj navariť ich 😀 tak som si tak trošku šplhla 😀 😀 😀

takže mám doma zase na chvíľku polovicu detí 😉

mimikyky
autor
26. júl 2009

no, a samozko som ich aj ochutnala, som zabudla napísať 😀 😝 😉

mimikyky
autor
27. júl 2009

ahojte kočky 🙂

mimikyky
autor
27. júl 2009

píšem si tak pekne sama so sebou, tak si vychutnám "príspevok č. 1000" 😀 😀 😀

shaden
27. júl 2009

gratulujem!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

shaden
27. júl 2009

ja ani nemam o com pisat, nic nove nemam
obloha neskutocne modra, bez jedineho mracika , jeden den horuco, druhy velmi teplo 😀

lucxy
27. júl 2009

ahojte,,,,vsetky baby sa dako vyparili,,,ja som sa akurat najedla vcera som varila chilly con carne prvy krat so spagetami 🙂 shaden no a ako dopadla svadba? zabavili ste sa? inak ako dlho zijes mimi slovenska?
mimi ako deti? su spokojni ze su prec? 🙂

helenkasabinka
27. júl 2009

mimi vecer prid na skype mam pre teba infošku 😉

mimikyky
autor
27. júl 2009

mojej Miške dnes prišla výhra z nového času, za to foto s vysvečením...chúďa,každý deň behala do schránky, a včera odcestovala a dnes jej to prišlo 😠 😠
tak som jej to pofotila a poslala foto mailom 😉
bola tamarta s kreditom aj s číslom, za 20€,,,,5dvd,,, a taštička cez plece z adidasu,celkom fajná 😀 😀 😀

monkula
27. júl 2009

Ahooooj..
Hlásim šťastný návrat z talianska, bolo suuuper 😎

helenkasabinka
27. júl 2009

monky super vitaaaj a napis ako ste sa mali 😉

mimikyky
autor
27. júl 2009

mon,
ahojček 😉 už si tu chýbala 😉

lucxy
28. júl 2009

ahojte 🙂

lucxy
28. júl 2009

mon ako bolo?

tenty
28. júl 2009

ahojte,pred nami je dalsi pekny den 😉

mimi, ked som precitala tvoj prispevok o zemiakovych sulancoch, dostala som taku chut, ze som si ich hned rano robila a zozrala plny tanier 😀 😝

tenty
29. júl 2009

ahojte, pred nami je dalsi pekny den 😉

lucxy
29. júl 2009

halooo 🙂

lucxy
29. júl 2009

mne to zase blbne a nechce pridavat prispevky 😠

lucxy
29. júl 2009

ja si idem dat teraz brusaky a na boky cvik a na ruky,,,,to zvladnem s malou a potom pojdeme von

sestri
29. júl 2009

ahojte...prosím pošlite mi základné pravidlá čo kedy jesť...ďakujem...ak treba, mail...sestri.nz@azet.sk...inak sa mi podarilo dať dole ďalšie kilo...rada by som pod 60...nech dobre vyzerám, teraz keď už som zas slobodná 😀

tenty
31. júl 2009

vytahujem z tretej strany
dobre rano, co dnes mate na plane?

monkula
31. júl 2009

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Blog&pag...

🙂 🙂 😉 😉

venované mimikyky, mám Ťa veľmi rada Ľubka... 😵 😵

mimikyky
autor
1. aug 2009

spočítam ľudí, ktorých si vážim a mám ich rada, na prstoch jednej ruky

a Ty, Ty patríš medzi nich !

mimikyky
autor
1. aug 2009

Mon,

cez slzy som predošlý príspevok tu pokazila,a odoslala neúplný 😠
takže oprava 😉

🙂🙂🙂🙂🙂

Mon,

ďakujem Ti za krásne slová

A máš pravdu, tá osoba, ktorú si nazvala Mercedes (čo bolo dosť výstižné, a hodí sa to do radu k jej miliónu rôznych nickov ktoré na mamičkovských fórach používa ...) nás našťastie nerozdelila , práve naopak, som presvedčená, že tým naše priateľstvo posilnila

Mon,

už som Ti raz súkromne napísala, a teraz to zopakujem verejne,

že v mojom živote,

ktorý naozaj nebol ľahký, ale plný podrazov, klamstiev, ubližovania, bolestí a plný sĺz mojich, a mojich detí...

spočítam ľudí, ktorých si vážim a mám ich rada, na prstoch jednej ruky

a Ty, Ty patríš medzi nich !

Ďakujem " že si, že Ťa mám "

Ľuba