Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

shaden
30. jún 2009

dobre rano, vidim , ze ste uz cule od skoreho rana. ved to je dobre - ranni ptace, dal doskace (tak nejak sa to hovori,ze?)
u mna na ranajky bol jogurt, teraz uz mam navareny z.caj a k nemu mozem dnes chrumat nesolene arasidy 😀
na obed ryba so zeleninou, popritom budem chrumat uhorky a kapustu, alebo si urobim z nich rovno salat

teplotne rekordy uz nejake boli, ale ked sedim doma moc to nepocitujem, ale bola som prekvapena , ked som minuly stvrtok videla asi o 18 hod na teplomery 37 C , manzel potom vecer hovoril, ze bol riadny hic
no neviem si predstavit ako teraz turisti chodia po Petre, raz v marci ,ked sme tam isli ,som kazdemu nabalila 3l vody. teraz by aj 6l bolo malo

ja si naplnim 0,6dcl flasu studenou vodou a popijam ,stihnem vypit skor ako sa zohreje a znova dam vodu studenu vodu 🙂
k cviceniu sa dostanem az vecer, dnes kalanetika , a mozno aj nieco navyse ked budem rozbehnuta

felicia1
30. jún 2009

ahojte

ja mam pocit,ze tu 79 neuvidim uz nikdy

dnes som sa pomerala a som soknuta a prijemne,cvicim jak blazon a neklesam na vahe,

mimi ja si davam do pol literky flasi vodu a s tym chodim po byte a cuckam,vypijem 4 flasky a ani nevime ako+ked potrebuje tak nejaky caj precistovaci a som spokojna

mimikyky
autor
30. jún 2009

no, ja som si k cvičeniu pustila dvd "mama mia" , a zmákla som aj ten stacionár 😉

tak, mám doma dva kusy detí s vysvedčeniami..........Deno došiel našťastie keď som sedela na stacíku,lebo inak by som už bola v mimoriadnych správach v TV, že matka zabila puboša za vysvedčko!!!! hajzlík sopľavý, takéto vysko ešte nebolo, dám mu to veru riadne pocítiť, smradíkovi jednému puberťáckemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mimi ako vždy, slniečko moje najúžasnejšie, samé 1 a pochvala riaditeľkou za milion reprezentácií a kopec diplomov k tomu 😉

mimikyky
autor
30. jún 2009

o chvíľku ideme do Ba pre Lulu........snáď nám bude auto stačiť na haraburdy, hlavne handry čo jej tam ešte pozostávali 😀 😀 😀

mimikyky
autor
30. jún 2009

nikde nikto? 🙂 🙂

zuzu80
30. jún 2009

mimi ja som tuuu 😉

sticker
30. jún 2009

No mimi ja dnes "bodujem" na plnej čiare 😠 😠 Tlačila som marhule, mám v sebe možno 1L vody a ešte som "zobkala" kuracie kúsky na zelenine! Nie aby som si to pekne ohriala a zjedla, načóóó?! Tak pri umývaní marhúľ na zaváranie som to jedla 😠 .

leninka75
30. jún 2009

mimikyky, si trieda, takto to nandať Denovi!!! 😀 😀

sticker
30. jún 2009

Mimi tiež som zvedavá, čo vymyslíš na svojho "puboša" 😅

danciacik
30. jún 2009

ahojte ako sa dnes máte? Ja som celé doobede strávila s kamoškami v meste na prechádzke. Bolo super. Dnes mi kamoška dala knižku Norbiho tajomstvo - celkom sa mi to páči.

yvetta_13
30. jún 2009

Ahojte dievčatá,mala som problém,vlastne ešte aj mám problem s chudnutím.Ale ked si predstavím že ešte v januari som vážila 102kg a teraz 86 tak je to už lepšie.Ja tu na diskusie veľmi nechodím ale kľudne ak niečo chcete vedieť píšte mi na mail:Yvetta_13@azet.sk 🙂 Písala som aj do voľné temy,ako sa zbaviť tej hnusnej celulitídy...Nie je to reklama ale vlastná skúsenosť...papa

felicia1
30. jún 2009

ahojte

ja od rana makam jak fretka,uz som prezliakla periny a so skrinami som sa hrala a vyhadzovala veci,ktore nenosim dlhsiu dobu,cigani budu mat fraj 😀

potom prisla svagrinina dcera,bola ti od obeda,potom prisla pre nu svagrina a mna nehali teraz chlapi samu doma,ze nech so v klude zacvicim,periem od rana,a ta kopisko zehlenia co ma caka,bude zo mna rambo ked to pozehlim,mimi,nakoniec som ani vcera nezehlila.

mimi,tak Denis bude mat krute leto,co?????? 😅 😀

a kde ste vsetky?

yvetta13 my tu mame planik,ako mame chudnut,chudneme zdravo,no napis nam ako sa tebe podarilo schudnut 16 kilov?

idem si zacvicit,aj ked nevime kolko dnes vydrzim na stepery,lebo vcera a pred vcerom som bola a dnes asi uz nebudem vladat,ale vcera ako som s cinkami cvicila,citim vsetky svali na rukach,je to super pocit,nie je to svalovka,ale nieco to je 😅

felicia1
30. jún 2009

yvet dotatocne gratulujem z hodenim kilam a kolko este planujes schudnut?ja minimalne 11 kilov este

yvetta_13
30. jún 2009

Ďakujem Felicia.Aby som bola spokojná,chcela by som zhodiť na 75 a bude ok.Nechcem sa Vám do toho miešať,len som chcela prispieť do diskusie,nič v zlom.

monca4ever
30. jún 2009

felicia aké divadielko?

tenty
30. jún 2009

uz zase 😖

felicia1
30. jún 2009

prajem si,aby sa uz viac v tejto teme nepretriasala minulost nikoho ineho!!!!!!!!!!!!!!!!!

uz dost!!!!!!!!!!!!!!!!

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠




tak som vydrzala 20 minut,no super pocit zo seba,este som dala cinky 😅

felicia1
30. jún 2009

tenty,nereaguj,nechceme predsa,aby nam zakmli temu,za to ako sa tu vadime,adminky si to vsimaju a vela tem sa za to zamyka-lo

anonym89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
felicia1
30. jún 2009

😀 😀 😀 ja by som len rada vedela,kto je anonym89 asi sa hambi za svoj skurocny nick a ze by sa aj bal niecoho?asi ano 😅 😅 😅

mna uz toto nerozhodiiiiiii 😅

tenty
30. jún 2009

feli, ja nereagujem 😀

tenty
30. jún 2009

dnes som nejaka grogy, asi to bude tym teplom, ale davam aspon steper, uz mam 1000 krokov za sebou a este dam aspon tolko

felicia1
30. jún 2009

tenyt tak to si dobra,ja som dala len nieco vyse 1000,ale makam uz treti den a to som si myslela,ze dnes nedam ani 200

anonym89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
felicia1
30. jún 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 s anonym sa nebavim

yvetta_13
30. jún 2009

Tu je niečo čo zaručene pomáha:Na lačno pohár teplej vody s citronom a aj večer to zopakujem.Počas dňa popíjam vitku,to je robená šťava.Priprava 1liter zelený čaj,2ks pomaranč,1ks grep,2lyžice jablčný ocot a jedna lyžica medu,to všetko si zmixujem a pijem prevažne pred jedlom ale aj tak počas dňa.Raz týždenne si varím čaj s názvom lietajúca lastovička,už tam mam kilko dole a je to dobrá očistná kúra.Robím v pizzerii,keď som nastupila do prace vážila som 55kg,je to neuveritelné ale to som pribrala hlavne kôli nepravidelnej strave,a hlavne som jedla večer,keď som prišla z práce.Teraz cvičím na orbitreku aj hodku denne,pred cvičením si natriem partie gélom proti celulitíde acg-gél,nechcela som veriť ale je ozaj super.Myslela som ,že sadnem na zadok,keď som prvý krat docvičila,horela mi zadná časť ale dalo sa to vydržať.Niekedy mi váha stojí ale vidim podľa oblečenia,že kilka pekne idu dole.

anonym89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonym89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
felicia1
30. jún 2009

daj pokoj a padaj z nasej temy

felicia1
30. jún 2009

idem off baby,lebo tato osobka tu ma len jediny ciel

pridem ked sa to tu ukludni