Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
16. júl 2009

sestri, melónik je ok 😉

tenty
16. júl 2009

ahojtec 😉

mimikyky
autor
16. júl 2009

tak už mám len polovicu detí 😀 aspoň na chvíľku 😉

lucxy
17. júl 2009

dobre ranko zenusky 🙂

lucxy
17. júl 2009

mimi ako to vcera prezili psy a deti? 🙂

zuzu80
17. júl 2009

dobre ranko zienky 😎 😎

aj mna zaujimaju deti a psy 🙂

tenty
17. júl 2009

dobre rano 😉
chystam sa do obchodu na melon 😀
co mate dnes na plane?

helenkasabinka
17. júl 2009

ahojte

mimi mas krasne fotecky pozrela som......supeeeer

my sme boli vcera na kupku tak sme si uziliiiii 😉

mimikyky
autor
17. júl 2009

ahojte kočky 🙂

lucxy, zuzu,
tak teta došla s malilinkým 4týždňovým "jorkšírom" lebo boola niekde v ba meniť svojho za iného,v rámci tej svojej chovnej stanice...
a bolo to milučké,ach 😉 som sa pohrala 😀

večer som im volala,Babu prešli bez blvkania 😀 😝 a Lulu nechcela vojsť do dvora, bála sa keď začali všetky tie psy štekať naraz 😀 ......ale potom už vraj v pohode, nakoniec sa tam tej mojej fajnovke (po maminke) bude páčiť 😠 😠 😠 blé

heli,
ďakujem za pochvalu 😉

tenty,
my sme ešte ten jeden nedojedli 😀

o chvíľočku vyrážame s deckami do aqáča do senca, a potom ešte aj na jazero 😉
štve ma, že sa má pokaziť počko,mm má voľno celý týždeň 😠

beriem foťák,budú nové foto 😉

sestri
17. júl 2009

ahojte...strašné teplo...spráskala som pol melónu...dnes ma rehabilitačná dorazila...chcela som začať chodiť do fitka a nesmiem...ako mám začať makať?...vraj len jóga a pilatesa samozrejme brnenského zostava na chrbticu..aj orbitrek mám zakázaný...mám totiž vonku 2 platničky...no babo raď...

lucxy
17. júl 2009

cau sestri mne ukazuje na slnku 36st,,,,ufff,,,,a tam u vas je joga? teda myslim ci mas moznost

sestri
17. júl 2009

ahoj...mám a mám to aj blízko pri dome

helenkasabinka
17. júl 2009

mimi aj moja mamina ma jorksira havinka 😵

shaden
17. júl 2009

tak u nas je uz teraz prijemne, v tieni 32 , na obed 36

sestri , a kolko vazil tvoj melon? s detmi sme na ranajky zvladli necelu stvrtku, ale ten nas mal 16,5 kg 😀 zvysok z polovice som nachystala do chladnicky uz bez supy a pocas celeho dna si z neho davam, mnam

svagrina uz odisla a vaha ukazuje o 1kg menej 😀 tesim sa, asi od tych melonov, tolko sa nimi napchavam, ze uz nestiham jest nieco ine 😀 😀 , ale nech neprehanam , tak na obed som si dala bielu fazulu v paradajkovej stave s ryzou, mnaaaaaam

vcera som s dcerou bola pochodit po obchodoch, nafrafila som na svihadlo , co som uz dlho chcela, snura je z umelej hmoty, lepsie sa na nom skace
a tiez som kupila expander 3 druhy , teraz uz len zacat cvicit 😀

sestri
17. júl 2009

shaden...nie je veľký...má okolo 5kg...preto mám 3...no už len 1a1/2... 😀 ...našťastie si ich nemusím kupovať...

shaden
17. júl 2009

ani my ich nekupujeme 😀 mame ich priamo z farmy

tenty
18. júl 2009

ej ha, dnes nikto? 😕

ikatarina
18. júl 2009

Ahoj, tenty

tenty
19. júl 2009

dobry den,
vy ste uz schudli tak, ze ani pisat nevladzete 😉

mimikyky
autor
19. júl 2009

ahojte kočky 🙂

my sme včera zobrali decká do Ba do auparku do kina, ja s Mimi som išla na Hannah Montana 🙂 , a chlapi išli na Dobu ľadovú 3 🙂 , začínali oba filmy naraz, tak sme to mali super 😉 😉 , potom ssme sa ešte poflákali po auparku, Miške som kúpila nejaké šaty a sukničku, krpec bol v dráčiku, takže boli spokojný, no najmä Mišenka, tá ten film veľmi veľmi chcela vidieť, bolo úžané ju sledovať, ako jej žiarili oči šťastím 🙂 vtedy som aj prestala myslieť na tie nehorázne prachy čo nás tie filmy spolu s pukancami a pitím stáli 😀 😀 😀

dne ma nechali spať až do 11:53 😀 😀 😀 a už tu rozvoniava obedík, tatinko upiekol kuriatko 😉

a som happy, lebo aj napriek strave za poslené dni: v senci piatok langoš,kekse, večer pizza, včera cestoviny s vajcom a kopa pukancov, zmrzka a večer kekse a spol.........tak mi váha nestúpa 😀

lucxy
19. júl 2009

caute,,,mimi tak to je super,,,ze ste takto boli,,,,ja som prave dojedla magnum nanuk biely

mimikyky
autor
19. júl 2009

lucxy, mňááám 😀

helenkasabinka
19. júl 2009

mimi kedy budes na skype? 😕

tenty
19. júl 2009

ahojte 😉
mimi, tak tomu sa hovori uzit si den 😉

mimikyky
autor
19. júl 2009

heli,skúsim večer 😉

shaden
19. júl 2009

ahojte
tak ja som dnes mala odlahcovaci den, naplanovala som si 2 tyzdne kontroly v jedle, a po prestavke som aj cvicit zacala, tak mam teraz dobru naladu , len dufam, ze mi ta chut do cvicenia vydrzi, lebo je horuco a poriadne sa pri tom cviceni potim , ale ked budem mysliet na to , ze sa potom vopcham do novych rifli , tak to hadam zvladnem 🙂

tak sa drzte

lucxy
20. júl 2009

dobre ranko,,,,shaden tak to aj ja som tento tyzden jedla sprostosti a vcera som si povedala, ze dost staci,,,,brzdim,,,,tak este vecer som brusaky cvicila,,,,,a kupila som si vcera dynu a je na h....o uplne je zla,,,,,

tenty
20. júl 2009

dobre rano 😉
polarka, to nema chybu 😀

miriammar
20. júl 2009

Dobré ráno, môžem sa k Vám pridať aj ja?