Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sticker
28. jún 2009

mimi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

tak všetko OK, nieje hladná, zobkali tam s babami čo im tam ešte pozostávalo kekse a ovocko 😉
a kukajú kriminálku s vychoškou

mimikyky
autor
28. jún 2009

a koniec koncov,boli sme na nákupe,mohla sa ozvať.......kupovala učke a vychošom bonbošky 😀 snáď ich nezlopla 😎 😎 😎

danciacik
28. jún 2009

sticker 😀 😀 😀 prečo, veď obidva sú ovocie a teraz som si dala jeden Tic-tac za tým. Môj drahý tvrdí že ja mám besné chute keď nie som tehotná a keď som tehotná tak sa chute upravia 😅
Mimi 😀

tenty
28. jún 2009

vrati sa niekto k mojim otazkam na predchadzajucej strane? ☹

a inac, uz by bolo nacase prestat s tym vytahovanim starych veci, lebo mam tusaka, ze to zase skonci rovnako a to by sme nerady boli 😒

sticker
28. jún 2009

Aj ja pozerám krimi. Len dúfam, že ich budú dávať aj cez prázdniny. Vždy v lete pestali a ja som na nich "závislá" 😅 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

tenty..........
k tej soji Ti neporadím....

a cviky, vydrž,hneď kukenzi a vloženzi 😉

tenty
28. jún 2009

dik 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

tenty, ja osobne sedím na zemi, stláčam s vystretými nohami nohy stoličky............alebo seím na stoličke, a medzi kolenami stláčam overbal-loptu,apotom tie posledné čo som Ti poslala IP link 😉

sticker
28. jún 2009

Mimi ja si to nejako neviem predstaviť 😅 a to nebolí, keď stláčaš nohami nohy stoličky?

mimikyky
autor
28. jún 2009

sedim na zemi, nohy vystreté,položené na zemi, a šľapami stláčam nohy stoličky,držím,počítam do 50 a povolím, zase.......... 😀

juzienka
28. jún 2009

..... hurááááááá 🙂 konečne mimikyky - verila som, že si nad nami nazlámala palicu 🙂
A pre tie ktoré ma nepoznajú - tiež patrím k zmenšovačkám ( ale depka a stres vie riadne zavariť a tak ja pomeriam cm zajtra ) a idem do toho nanovo - síce už nestíham letnú sezónu - ale zato nepoznám nikoho vo svojom okolí, kto chudne do čižiem asi som jediná - kvôli obvodu lýtiek neobujem žiadne čižmy 😝

Mám veľké resty v pravidelnej strave a ulietavam na sladkom = jednou vetou zajedám stres a depku.
Pohyb=orbitrek som vymenila stepper a bicykel a snažím sa každý deň brušákovať.

Čo sa prázdnin týka - aby som zmenila na voľný pokec : idem už dnes vyletieť z kože. mám jednu predpubertálnu 10 r. slečnu a tá dáva rozumy aj 5 r. synovi tak si vite živo predstaviť ten babylon čo ma čaká.

Monkula - čo su to tie sacharidové vlny? IP?

Držme si palce 🙂

tenty
28. jún 2009

mimca, moc moc dik, to by ma nenapadlo s tou stolickou 😀

sticker
28. jún 2009

juzienka ja som sa práve dnes s kamarátkou bavila o tom, že nejako skoro začína puberta u dnešných detí 😝 . Alebo sa mi to iba zdá - viac vnímam, keď mám deti.... Ale ja som v piatok z balkóna videla a hlavne počula dve cca 14 ročné!!!! a riadne pripité. Skoro sa zvalila keď sa pohla do predu...viac šla do boku ako dopredu 😒 . To akože moje deti budú mať pubertu ako 8 ročné? 😕

danciacik
28. jún 2009

Mimi tebe už chodí synček do škôlky. Mne má ísť dcérka v septembri a ja už teraz mám také depky z toho že až.
Sticker no ktovie kedy začne puberta u mojich detí? žeby už o rok?

mimikyky
autor
28. jún 2009

juzienka, ahojček 😉

tenty, nieje zač 😉

sticker, veru tá puberta dnes začína skoro,moje 12 a 10,5r dámy si už holia nohy,staršia podpazušie-ale to ako baletka profíčka musí.....a machlí sa na intráku,no hrúza......
a syn, ten zatiaľ také ako chľastačky a cigošky nee

vienesa
28. jún 2009

Ahojte zienky,mozem sa ku vam pridat? 😀 Danciacik ma tu podstrkla 😝

sticker
28. jún 2009

Tak si ho dobre vychovala 😵 Ale aj ostatné deti máš šikovné 🙂 😉 Pyšná mamina 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

sticker,díík 😉

vienesa, jasné,že môžeš 😉 avoooj 🙂

vienesa
28. jún 2009

dakujem mimikyky 😉 ma to pekny nazov ze ,,zmensovacky,, 😀

monkula
28. jún 2009

sticker, ešte to nie je to, čo som chcela, Ale aj jarino ma pochválil, že je to už lepšie.... 😵 😵 😵 A teda to on je v týchto veciach úprimný, až mi to niekedy lezie na nervy.... 🙄 🙄 😀 😀 😀 😵

Sticker, tak ja by som sa pototo aj z tých samotných čerešní.... 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

mon, ja mám stále nízky cukor v krvi, myslíš, že to mám risknúť, a vyskúšať ich???

monkula
28. jún 2009

mimi, ja neviem.... nie som lekár.... 😅 😅 😅 😅
veď skús, ak Ti bude zle, tak ich prerušíš.... 😉

shaden
28. jún 2009

ja tiez stlacam nohami, ale nie stolicku ,no kreslo a niekedy fit loptu , naratam do 300 , tak to bolo napisane v kalanetike, ale neviem , ucinkuje to? stehienka a zadocek su moj problem. ked zacnem chudnut, tak brucho sa hned zmensuje, ale to ostatne ....... co uz , musim mat vydrz 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

no, uvidíme 😀

moje dieťa už pol hodku nechce dať na seba pyžamo,behá tu ako striptér, vraj mu je srašne teplo 😀
nemá chybu,keď je holý,ak tomu tie vlasy 😀 😀 😀 baba s pipíkom 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

shaden, veru, to je z kalanetiky 😉
a tam to veru odchádza ako posledné 😠

monkula
28. jún 2009

no, moja grcalka už spí.... 🙂 🙂 záááááááááááááááááázrak....

shaden
28. jún 2009

ked si spomeniem tak pridam aj dvihanie noh , obe spolu, lezim na boku a medzi ne si este dam 4kg cinku
tak potom tie cviky zaradim na kazdy den , nech su uz nejake viditelne vysledky
pri polovicnych drepoch a vypadoch mam vysledky hlavne na zadnej strane stehien a mozno aj zadok, ale to neviem posudit, zda sa mi stale rovnaky ☹

sticker
28. jún 2009

Tak ja som si po véééľmi dlhej dobe zacvičila a normálne ma pália stehná 😝

mimikyky
autor
28. jún 2009

mon, ja ako decko som bola strááášna grcka 😝
aj decká,denis cez babu bez ujmy neprejde.......mišku tam ani nedostanem, tá radšej ani nikam nechodí,keď naozaj nemusí.....a lujze sme raz povedali, že keď jej je zle v aute,nebude centrifúga---odvtedy jej zle v aute nieje 😀 😀