Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
1. aug 2009

no, my dnes máme tatina na fuške, stavia krb 😉 takže sme bez auta, a trčíme doma 😠
Lulu sa chystá s kamoškou na kupko, a krpca strčím na dvore do bazéna 😀 a asi si k nemu veru aspoň nohy po kolená vopchám 😀 😀 😀
a okolo 17hod dúfam, že sa mi podarí trošku si zacvičiť, mohol by ma krpec nechať 😀

tenty
2. aug 2009

ahojte 😉

mon, klobuk dole 😉 dojemne a krasne

mimi, pre toto sa oplati zit 😉

megy2
4. aug 2009

...ahojte,je tu niekto....asi pred mesiacom a pol som zacala chodit do posilky najprv si dam stacionarny bicykel a potm nejaka posilovacie cvicenia...ale zatial ziadna zmena,nechapem ani kilo dole a v cm uz vobec nie...chcem sa preto opytat kolko minut mam sliapat na bicykli a ako casto.... 🙂 🙂

shaden
4. aug 2009

mna chytilo pletenie z papiera, prestala som cvicit 😒 . teraz krutim noviny, alebo stahujem z netu postupy. nezostava mi cas ani na jedenie, alebo skor na jedlo ani nemyslim 😀 je to uz vidno aj na vahe - 1kg dole 🙂

lucxy
4. aug 2009

shaden ake pletenie?
megy a kolko cvicis na bycikli?

megy2
4. aug 2009

tak zacinala som na 15 minutach a teraz idem 35 minut....viem ze tuky sa odburavaju az po polhodine,ale neviem na akom stupni zataze mam tocit,lebo nechcem nabrat este na objeme ale schudnut....

ikatarina
4. aug 2009

Ahojte,
tak sa mi sem konečne podarilo nakuknúť. Pred včerom sme sa vrátili z Korfu, bolo super - chalani už odmietli s nami ísť, tak sme si perfektne oddýchli, aj oni 😀 . U babky nemajú ťžiadne povinnosti. Bolo až tak super, že som 2kg pribrala. A stále mi chutí jesť.

shaden
5. aug 2009

lucxy
pozri http://qfitko.rajce.idnes.cz/
ja som to prvy krat videla na mimibazar.cz
je to az neuveritelne co vsetko mozes urobit zo starych novin, casopisov, reklamnych letacikov .......

pekny den vam prajem 🙂

tenty
9. aug 2009

ahojte 😉
uz sem nik nechodi?
ci ste vsetky na dovolenke? 😉

lucxy
11. aug 2009

🙂

ikatarina
11. aug 2009

A už sa "nezmenšujeme"? 😎 Mne by sa patrilo.

lucxy
11. aug 2009

asi kazdej ze? 🙂

ikatarina
11. aug 2009

Ale ja som po dovolenke pribrala. A že v lete sa chudne 😀 😝

lucxy
12. aug 2009

no vidis tak potom bola dobra dovolenka a dobre jedlo 🙂

helenkasabinka
13. aug 2009

mimi nahodne som vas prisla kuk a co citam!!! moja co sa stalo a preco plackala 😕 😔 napis mi co sa deje a aka spina vam zasa chcela ubliziot? 😠

helenkasabinka
13. aug 2009

MIMI a MONKY uz viem o co islo......ste super kocky a cudujem sa ako taka "bestia" moze aj kludne spavat,ze ma aj kozu na tvari.....brrrrrrrrrr fuj otras 😖 🙄

lucxy
22. aug 2009

ahojte,,,oprasujem nas s x....tej strany,,,kde ste? 🙂

megy2
25. aug 2009

..ahoj to tu uz nieje nic? ☹ ☹ ,alebo chudnete niekde inde?????.....

lucxy
25. aug 2009

cau megy no ved sa cudujem, ze nikoho nikde ani mimi ani monkula proste nik 😕

megy2
25. aug 2009

...mozno sa zasa cosi stalo a uz to vzdali alebo sa nechcu s niekym hadat ☹ ☹ ale skoda no....
...a tebe ako ide chudnutie?ja nic moc,snazim sa zdravsie jest,nejest tak po tej siestej siedmej a zacala som chodit na stacionarny bicykel do posilky tak na 45 minut 2-3 do tyzdna ale zatial nic.......

helenkasabinka
25. aug 2009

kocky ja viem ze mimi s touto strankou definitivne skoncila.....jedna nemila osoba jej stale neda pokoj a len jej ublizuje-mrcha hnusna jedna,ze ma aj kozu na tvari-a tak mimi tu uz konci

majte sa a prajeme vam krasn chudnutie 😉

shaden
25. aug 2009

a ja cakam kym sa nam tu ochladi , potom sa uz znova vratim k cviceniu
zatial sa snazim, aby som aspon nepribrala 😀 vela vody pijem , a tak menej zjem, takto mi ubudlo kilo, nic moc, ale vzdy lepsie ako kilo navyse
tak snad v septembri, ked uz zacne skola sa sem baby znova vratia 🙂

megy2
26. aug 2009

..skoda 😢 mala som rada styl akym mimi radila...tak snad v sepembri sa to rozbehne.....ak by niekto vedel tak napiste link do ip kde chudnu tieto baby....papa

lucxy
26. aug 2009

helenkasabinka povedz mimi nech sa sem vrati, ze mi chyba 😵 cmuk jej posielam,,,dobre?

helenkasabinka
27. aug 2009

lucxy urcite si vas mimi cita....ale pochybujem ze sa este nikedy vrati,lebo existuje nenormalne velke mnozstvo hnusnych ludi a preco musia prave aj jej ublizovat? ved nikomu nic zle nespravila.....nie ako ta mrcha nitranska co chodi po svete 🙄

mimi mam ta rada si pokladik moj 😵

susik77
18. sep 2009

Ahojte baby, este funguje tato tema? Som myslela, ze sa medzi vas vratim...4.9.. sa nam narodila Terezka, je strasne zlata, kludnucka, pekne papa a mne sa celkom dari chudnut, zatial len kojenim 🙂

shaden
19. sep 2009

hadam sa to tu rozbehne
my tu budeme mat sviatky tento tyzden, tak az skoncia a pojedia sa vsetky kolace 😀 tak uz zacnem poctivo pracovat na zmensovani
susik , blahozelam k dcerke 🙂
mne sa tak podarilo schudnut po prvom porode, asi po 3tyzd. vaha bola ako pred tehotenstvom 🙂

susik77
19. sep 2009

shaden: dakujem 🙂
no, od vcera su obidve deti chore, aj Terezka ma hroznu nadchu, tak kazdu hodinu odsavam sopliky a kojim 😔

mam tu mamu, dnes upiekla super strudlu, tak dohanam tie kila co som zhodila 😎

mimikyky
autor
22. sep 2009

ahojte kočky 😉

susik,gratulujem 🙂 🙂 🙂

susik77
22. sep 2009

Ahoj mimikyky 🙂 Dakujem 🙂 Prave sme sa vratili zvonku. Super, ze si sa ozvala 😉