Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

zuzu80
8. júl 2009

mimi ahoj 😉 a ty aka sova nocna, ze o tretej si este nespala 😕 , to ja uz aj dva kompletne sny odsnivane 😀 😀 😀 😀 😀

ja uz som nebola tyzden cvicit 😒 , snad sa dnes dostanem uz......

tenty
8. júl 2009

ahojte

mimikyky
autor
8. júl 2009

ahojte 🙂

zuzu, kvoly tomuto:
strašila ma už aj v noci 😀 😀 😀

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Forums&p...

je tam môj príspevok 😉

tenty
8. júl 2009

😲 😲 😲 😲

helenkasabinka
8. júl 2009

mimi vdaka ze si jej takto otvorene napisala-a vdaka ze si na nu zahrala taku hru a ona ma krasne okydavala tebe a my sme pritom bolo v kontakte a o vsetkom som vedela

takze teraz nech vie ako sme sa my citili-bleeee fuj

zuzu80
8. júl 2009

wooow, tak to je ine kafe 😕 😕 😕 😕
Mimi dobre si napisala 😉 sa uz necudujem, ze si kuvikala do rana 🤐

aplless
8. júl 2009

ahojte mimi super 🙂 😉

mimikyky
autor
8. júl 2009

kočky moje, ďakujem 🙂

monca4ever
8. júl 2009

mimikyky normalne som obetovala polku obednej prestavky
na citanie mamaaja a stalo to zato 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bomba, z duse mi pises! Mas uplnu pravdu o nej... 😉

mimikyky
autor
8. júl 2009

monca,dík 😉

ja som mala začať včera jeden kurz cvičenia,ale to odložili,posunuli o týždeň 😠
takže dnes si zacvičím domenka,keď prídem zo škôlky, snáď ma decká nechajú 😀

zuzu80
8. júl 2009

mimi a maly chodi do skolky? U nas zavreli a hotovo 😠

a aky kurz? ak smiem vediet 😉

mimikyky
autor
8. júl 2009

zuzu, chodí teraz do náhradnej, naša je zavretá na 6týždňov 😠 , a mali voľné miesto, tak nás oslovila na ulici riaditeľka raz,z tej druhej škôlky,lebo to bola mužova suseda kedysi, že ako sa má, a blá blá......a pri tej príležitosti ná ponúkla či tam nechceme dať krpca na prázdniny do mš....amuž dal,ja som moc nesúhlasila,,,,,,,,,ale šušňovi sa tam strááááááááááášne páči, viac ako v našej 😕 😕

mal to byť akože kurz chudnutia 😀 v partii

zuzu80
8. júl 2009

mimi, tak hlavne, ze sa mu v novej partii skolkarov paci....sak traja tvoji velkaci, ty doma stacia nie?

a dufam, ze ty si mala byt ta lektorka v tom kurze 😉

tenty
8. júl 2009

zenusky, tot je hotova detektivka 😉 ale konecne som to pochopila, teda vysla z toho, ze kto je kto
a dakujem, ze ste tu
u nas je hrozna burka 😒

mimikyky
autor
8. júl 2009

zuzu, nie 😀

tenty, 🙂 😉

lucxy
8. júl 2009

citam co pisete,,,mimi super, ze sa ti maly adaptoval,,,,ja upratujem

zuzu80
8. júl 2009

mimi, ako ze nie??? 😉

baby ja som dnes uplne hotova....nic sa mi nechce...boli ma hlava a najradsej by som sa zamotala do periny a sup do postele 😀 😀 😀

mimikyky
autor
8. júl 2009

ahoj lucxy 😉
nechápala som, čakala som rev,ale šokol ma 😲

mimikyky
autor
8. júl 2009

zuzu,ja zase dnes extra nie 😀
ale možno ma to ešte len chytí,keď nám sem priletí tá búrka od tenty 😀

lucxy
8. júl 2009

no tak ja cakam rev septembri,,,,ja ju necham aj u mami a brutalne zjape,,,,to zacala az teraz robit a pritom u mojej mami bola v pohode a teraz,,,,

lucxy
8. júl 2009

ja uz som mala taku fazu pred hodinou sa mi chcelo spat ale prekonala som to idem si spravit kavicku 🙂

mimikyky
autor
8. júl 2009

lucxy, neboj, zmákne to 🙂

zuzu80
8. júl 2009

lucxy, to su take obdobia....moja mala isla v septembri do jasliciek a bolo to bez placu....po pol roku zacala plakavat a nechcela byt ani u babky a ani s tatkou...len mama a mama ...drzalo ju to 2 tyzdne....juj tie kazdoranne stresy 😅
a od septembra ideme aj my do skolky, som zvedava ako sa adaptujeme 🙂

mimikyky
autor
8. júl 2009

no, fičím ja pre mrňusa do škôlky 😉

tenty
8. júl 2009

burka uz presla, no vyprsalo sa poriadne 😝
zbohom moje umyte okna, no co uz

prave som dojedla, pijem kavu a uz som si stihla aj pospat 😀 bolo to silnejsie ako ja, ale take pocasie v kombinacii s mrsinou ma jednoznacnu prevahu 😝

mimikyky
autor
8. júl 2009

tenty 🙂 🙂 🙂

zuzkakr
8. júl 2009

ahojte zienky.......v prvom rade saa chcem podakovat za pozvanie mimikyky sem kuvam a medzi vas 🙂
a eset nieco by som mala verejne napisat ze temn anonym89 ktroy sa vam sem montoval som bola ja no s mimikyky sme si to vysvetlilia preto to chcem vysvtetlit aj vam vytvorila osm ho a a prispievala som k vam na zaklade toho ze som didianu odhalila na mame a ja a ked som sa dozvedela ze zlo pacha dalej a nie len na mame chcel aosm ju zastavit a kedze ma otravovali vsetky tie jej ss tak osm to pisala ako anonym teda chcela som tym otvorit oci bababm kotre ju eset nestihli spoznat a preto osm sa vam sem montovala ale pochopila osm ze ju tym nezastavim a teda som stym skoncila a vysvetlila to mimi .tak mi to prepacte aj vy ja som vazne nemala v umysle vam to tu pokazit len som chcela poukazat na osoobu ktora sa hra na dobrosrdecneho cloveka a k tomu je uplne ina jej prava tvar.... 😉 ☹

no a mohla by som sa asi ja predstavit tak v skratke lebo nie je vomne nic zaujimave:volam sa zuzana,pochadzam s dedinky od banskej bystrice,a preco som sa dala na chudnurie???no asi ako kazda z vas hlavne pre pokoj na dusi pre zdravie ....a ja konkretne aj preto ze sa dva roky neuspesne snazime o babo a nedari sa a kedze vecsia hmotnosta plodnost sa nemaju radi tak som sa dala na drahu diety a cvicenia skusala som to aj predtym ale poviem vam pravdu ide mi to o
vela lepsie ked mam taky velky ciel....ked mala mimi temu an mame tu kratucku mylsim co tam boal tak kratko tak som si vas oblubila hlavne ju lebo ine oam moc spoznat nemala moznost a preto som s radostou prijala pozvanie sem a dufam ze si budem rozumiet a ze si budeme navzajom pomahat...robim casnicku a smeny mam tak ze styri dni robim a styri dni mam volnoa nastastie mame v praci net tak ked budem v praci tak si ma uzijete ale ked budem doma tak tu budem pomenej lebo prerabame domceka a nestiham chetovat len sa venujem metel handre vareche a semtam muzikovi 😀 😉

ak este nieco som zabudla a zaujima vas primam otazky???no jasne ze som zabudla a to tolko ze som schudla ssedem kil normalne mi vcera vyleteli oci odvazial som sa potom aj u maminy aj u kamosky a rovnako tak asi sa ozaj snazim dufam ze to pojde aj takto dalej ...musel aosm sa pochvalit 😉

no hotovy roman 😅

zuzkakr
8. júl 2009

baby prepacte tie chyby ale bolo toho dost a som v praci tak som sa ponahlala 😅

mimikyky
autor
8. júl 2009

zuzkakr vitaj 🙂 🙂 🙂
a samozrejme, gratulujem ku krásnemu úbytku 😉

zuzkakr
8. júl 2009

noo dakujem dufam ze to pojde aj tak dalej s tym ubytkom 😝
konecne som to tu skukala dnes od obeda a ako tak viem ako sa tu orientovat 😅