Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sestri
16. júl 2009

ahojte kočky...ak smiem pridávam sa k vám...priebežne som vás čítala a už sa aj stravujem inak...-2kg...ale akosi som nepochopila, ak som sa dobre dočítala, prečo by sa ovocie malo jesť len doobeda?

zuzu80
16. júl 2009

ahojte 😉

baby to teplo je vrazdiace 😎 😀 😀 😀

mimikyky
autor
16. júl 2009

sestri, vitaj 🙂 😉
ovocie obsahuje strááášne veľa cukru, preto sa odporúča skôr doobeda,a poobede viac bielkovín

napr taká broskyňa 120gramová má 263Kj, 15g cukru
jogurt activia ľahká a fit 120g má 262kj ale len 6g cukru!!!!!

mimikyky
autor
16. júl 2009

zuzu, veru,otraaaaaaaaaaaas 😝

zuzu80
16. júl 2009

mimi a ako prazdninujete, decka este nie su znudene? 😝

lucxy
16. júl 2009

to teplo je strasne,,,u nas strasne fuci,,,,prave som si nalozila jest spravila som si v rure zemiaky cuketu a paradajky a nato syr

sestri
16. júl 2009

dík, to že ovocie obsahuje veľa cukru mi je jasné...ale je to iný cukor...samozrejme tomu rozumiem...ja mám pokiaľ ide o ovocie veľké obmedzenia, tak zjem oveľa viac zeleniny...a na activiu nedám dopustiť, dala mi do poriadku trávenie...musím ju mať denne...

zuzu80
16. júl 2009

mnaam lucxy, aky dobry obedik 🙂 Ja mam v chladnicke zeleninovy salatik s bielym jogurtom, ale bojim sa otvorit chladnicku, ze neodolam a natlacim sa do nej ja 😀 😀 😀 😀 V kancliku mam asi 45 stupnikov 😝

ikatarina
16. júl 2009

Ahojte
Lucxy - a ako to robíš? ja mám veľa cukiet, a už neviem čo z toho variť.

zuzu80
16. júl 2009

ikatarina, ja poznam straaasne chutny kolacik cuketkovy, ale idu tam same nedietne veci, takze absolutne nevhodny na zmensovanie 😉

lucxy
16. júl 2009

cau sestri 😉
no urobila som to tak, ze dala som platky zemiakov nato platky cukiny a nato platky paradajok a vsetko som korenila,,,olejom pokvapkala,,,,,navrstvila a potom ked to bolo tak len syr nastruhala
dnes pisem ako debil ale hadam chapete
inak z cukety je vyborny kolac taky pernikovy a chuti sladko no mnam

ikatarina
16. júl 2009

Tak hoďte recept 😉

lucxy
16. júl 2009

napisem ti ho zajtra,,,,lebo ho mam u mami v pisanke napisany 🙂

zuzu80
16. júl 2009

ikatarina: 🙂 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7290
ja davam syr udeny 😉

mimikyky
autor
16. júl 2009

zuzu,
no cez týždeň veru aj sú znudený,ja s nimi sama k vode odmietam ísť, baby idú občas samé na plaváreň...
inak malý s každý deň rochní poobede keď príde zo škôlky,na dvore v bazéne 😀
dnes ide Lulu a Deno k tete na dedinu,má cca 30psov 😀 😀

a muž bude mať dovču, tak aspoň vypadneme niekam 😉

zuzi,myslíš ten koláč aj so šunkou a syrom, mňáááááááám 😀

lucxy,
hoď aj ten receptík

lucxy
16. júl 2009
lucxy
16. júl 2009

ako sa narodila mala tak som ho nerobila tak to mam u mami napisane

zuzu80
16. júl 2009

mimi, tak teraz neviem, ci budu viac znicene deti, ked sa vratia alebo tých 30 psov 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
16. júl 2009

zuzu,
mne až mráz behá po chrbte keď si to tam predstavím,blé 😝 😝 😝
a som totáč v šoku, že moj lady lulu tam chce ísť.......vraj, ""mamina,keď prežijem podmienky na intráku,zvládnem už všetko"" tvrdí........ale ja aj tak čkám, že bude volať o pomooooc 😀 😀

včera jej došiel mailna azete,á tam svoje foto,že si ju bybrali do modeling agentúry,zverejnili tam všetky svoje údaje,ičo,a čo ja viem čo ešte aby sa dali skontrolovať v obch registry a čo ja viem kde všade, patrí k nim aj Vladimíra Hreňovčíková,a čo ja viem aké missky a misy 😀 😀 ešte..........takže to budem dnes študovať,a musím sa rozhodnúť,čo spraviť...

zuzu80
16. júl 2009

mimi 😀 😀 😀 , sak ked bude volat o pomoooc, starsi bracho ju zachrani 😉 Sak mozno jej uz chybaju intrakove podmienky 😀 😀 doma cisto, poupratovane, navarene 😉

a modeling? Inak som pozerala lulu je silne fotogenicka a kocka a straaasne sa podobate - mozno by si mala aj ty skusit nejake reklamy 😉 a ona by sa na to dala?

mimikyky
autor
16. júl 2009

zuzu,
no,jasné,že by sa na to ona dala,hneď v sekunde 😉 má už skúsenosti s reklamou, takže už vtedy mi hovorili, že " s ňou sa budeme častejšie stretávať,aj za pár rokov"

zuzu80
16. júl 2009

mimi, tak vam drzim silno palce aby to dopadlo podla vasich predstav a k spokojnosti vsetkych zainteresovanych 😉

lucxy
16. júl 2009

mimi a co nato tvoj drahy? 🙂

mimikyky
autor
16. júl 2009

lucxy, na čo myslíš???

lucxy
16. júl 2009

na modeling?

ikatarina
16. júl 2009

zuzi - už sa pečie 😀 . Ja ho robievam často, ale dávam tam aj cibulu / osmažím ju so spekáčkou/, a namiesto majoránky petržel.

zuzu80
16. júl 2009

ikatarina 😉 uz citim tu vonu 😀 😀 😀 skoda, ze si daleko, inak by si mala dnes o jednu stravnicku viac 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
16. júl 2009

lucxy,
povedal,že mám omrknúť tú firmu,čo mi dal ten majiteľ linky a tie všelijaké ičá a čo ja viem čo,a mám mu potom napísať, lebo budúci týždeň čo nás pozývajú na pohovor, tak že prídeme, a potom sa rozhodneme 😉

ja som dnes spravila deckám tvarohové guľky,a dala som si veru trošku aj ja 😀

sestri
16. júl 2009

ja som si z roboty doniesla 3 melóny...dúfam, že tie môžem jesť v neobmedzenom množstve 😀