Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

helenkasabinka
15. jan 2010

juj to neviem lebo ja tiez kupujem len ten drveny.... 😒

monkula
15. jan 2010

sedmi, mne mimi poradila špenátové listy od firmy Bonduelle, je tam aj napísané na krabičke, že špenátové listy, sú balené po štyri balíčky v jednej krabici, je to praktické a sú vynikajúce, takže muséš poňúrať v mraz. boxoch 😉

A hlásim prvé kilečko dole a to som sa nejako zvlášť nesnažila, len som nejedla biele pečivo a začala som viac piť a nejedla som sladké, ani slané 😉 Ale ja na sladké veľmi nie som....

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul gratulujeeeeem,ja sa nevazim radsej 😅 😀 a za aku dobu si schudla? 😕

monkula
15. jan 2010

sedmi, asi v surovom stave, ja som si aj digitálnu váhu kvôli tomu kúpila 😀 😀

Heli, len malá rada, na večer už nejedz sacharidy, takže žiadne cestoviny ani musli, tam robíš dosť veľkú chybu, na večer len bielkoviny, čiže kur. mäsko alebo rybu so zeleninkou, alebo ja milujem tvaroh s jogurtom, lebo takto večer tie sacharidy už nespáliš 😉

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul dakujem za radu a jogurt teda mozem vsak? 😕

monkula
15. jan 2010

heli, môžeš, jasné...
ideálny jogurt by mal mať 2-3 perc tuku, vyhni sa tým light, lebo to potom nie je jogurt, ale ofarbená voda, bez vitamínov a bez bielkovín 😉

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul ano vzdy kupujem do max.3% tuku a teraz som zjedla s 0,1% tuku 😅

monkula
15. jan 2010

tie sú o ničom..
Inak poteším vás, nemusíte sa veľmi vzdávať ani majonézy, ak si jej dáte trebárs za lyžičku do šalátu, ale musí byť kvalitná, Hellmans napríklad, vyrába sa z kvalitného oleja a vajec 😉

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul no a ja som myslela ze light su fajn 😒 tak uz viem,ze nie vsetko light je dobre 😅 😀
a vazne? mozeme aj majonezu? juj este ze vas mam a super nam poradite 😵

helenkasabinka
15. jan 2010

moni a co vravis na morcadellu na spagety? 😕

monkula
15. jan 2010

heli, ja to nejem, mne to nechutí, je to bordel
Omáčka na špagety:
na olivovom oleji si opražíme mrkvu s bobkovým listom a pridáme mleté mäsko, celý čas miešať, aby bolo rozpadnuté na kúsky, ak mäso pustí šťavu, odlej ho, mäso by sa malo pražiť na sucho, keď je opraženém, môžeš tam hodiť kocku masoxu, a miešaj, potom nalej worchestrovú a sójovú omáčku, podľa chuti, a nalej tam plechovku konzervovaných krájaných paradajok, pomiešaj, potom nalej pasírované paradajky, u nás v Bille majú perfektné, talianske Passata di pomodoro, je úžasný, podľa chuti pocukruj, keď je to kyslé, ani nemusíš a máš rýchlo urobenú a úžasnú omáčku na cestoviny a vieš, čo tam dávaš... 😉

Heli, ale tej majonézy fakt máličko 😉

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul dakujeeem za receprik,dakedy vyskusam 😵

monkula
15. jan 2010

a ešte tam môžeš dať aj lečo, ak máš domáce 😉

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul nemam domace lečo a je mi tažke na žaludok kvoli zelenej paprike,mozem len cervenu 😒

monkula
15. jan 2010

tak nedávaj 😉 😉 🙂

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul dakujem 😵

domyyy
15. jan 2010

ahojte 🙂 dnes som bola u Helenky mi vlasy skrášlila tak sa teším 😎

zajtra si chcem dať šopský šalát 🙂 zeleninka a syr, čo poviete, ktorý je najvhodnejší? 😉

monkula...gratulujem ku kilečku dole 🙂 🙂 😉 ja som sa ešte nevážila, až v nedeľu ráno sa odvážim 😉 a ďakujem za ten receptík to pesto máme doma tak pri najbližšej príležitosti si to dám 🙂

monkula
15. jan 2010

domyy, ďakujem, prekvapilo ma to, cítila som sa, že mám minimálne 65 a bum, že 62,8 😀 😎

domyyy
15. jan 2010

monkula... veď ty si na tom dobre 😀 čo by som ja za to dala 😵 😉 ešte ma čaká tvrdý boj 😝

zuzu80
15. jan 2010

ahojte zenusky 😉

vidim ze sa tu chudne jedna radost 😉
a jake fajne receptiky sa tu mihaju 😉
Ja som teraz dofrcala zo spiningu a chystam do sprchy a spat 😔

zuzu80
15. jan 2010

monkula, prave si dosiahla moju vysnivanu hmotnost 😀 😀 Blahozelam 🙂

monkula
15. jan 2010

Zuzu, neboj, tak o pol roka budem gratulovať aj ja Tebe..
Ja sa chcem dostať na hmotnosť 55 kg, ja som "vysoká" 165 cm 😝

zuzu80
15. jan 2010

Monku, tak bodaj by si mala pravdu
Ja som "vysoka" az 170 centakov o 55kg ja ani nesnivam,

monkula
15. jan 2010

no, snívať môžem, nie? Ale budem šťastná, keDˇbude váha ukazovať pod 60 kg a zmizne mi pneumatika okolo brucha a zmenší sa mi zadok... 😝

helenkasabinka
15. jan 2010

no kocky ja vam len zavidiet mozem 😔 😔 😔 😢

monkula
15. jan 2010

heli a prečo? ja vlastne ani neviem Tvoje miery....

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul ja ich radsej ani neprezradim,bo ja som maly kvičko 😅 😠 ☹ 😀

helenkasabinka
15. jan 2010

ale nie,no vazim vazne dost......pri vyske 160cm mam az az kilov navyse ☹ ani zdaleka nemam 60kg 😔

monkula
15. jan 2010

heli, ale veď povedz... my sa z Teba smiať nebudeme...

helenkasabinka
15. jan 2010

no pojdem ja do sprchy a spat a este musim predtym popremyslat co zajtra navarit take co by aj drahy papal....nechce sa mi varit pre dvoch zvlast tak uvarim asi nejake kuriatko na prirodno s cesnacikom a zeleninkou 🙂

monkul ozaj a neodporucas kura na obed jest spolu s prilohou,to je napr.zemiaky alebo ryza,vsak? najlepsie je so zeleninou len? 😕