Zoštíhlenie nôh

zuzka2010
18. máj 2015

Neviete poradit nieco ucinne na zostihlenie stehien a lytok?ostatne casti tela su celkom ok, len toto ma dost trapi..

janickacrazy
18. máj 2015

@zuzka2010 Ja mám napr. lýtka štíhle a stehná silnejšie a na to pomože jedine odsatie tuku čiže dáka plastika, inak ked budeš cvičiť alebo posilovať, tak ti skor zosilnejú ako zoštíhlejú. Moja sestra intenzívne plávala a nohy jej poriadne zosilneli, vyzerala ako Rambo. Svalnaté, ale silné. Možno by ti pomohlo sa na to jednoducho vykašľať, ved nikto nie je dokonalý.

m.i.r.i
18. máj 2015

ja si tiez myslim, ze proste su rozne typy postav..ja som tiez odjakziva taka hruska...utlejsia hore, stihlejsi pas ale silne stehna a aj lytka...v puberte som sa hanbila nostit sukne, aj na stuzkovu som sla radsej v nohavicovom kostyme...a to som mala pri vyske 165 cm nejakych 53 kg..cize nijako extra vela..tiez si pamatam, ze som si napriklad davala sit nohavice krajcirke a len hlavou krutila...v pase 60 a cez stehna 100...strasne velky kontrast..cizmy vysoke som nikdy nemohla nosit, lebo mam khube lytka...chodila som cvicit, robila som bojove umenia, neskor som chodila plavat, posilka, aerobne cvicenia...schudla som na 50 kg, mala lepsiu kondicku, nebola som nijako tucna..ale proste stehla a lytka boli vzdy kontrastom k ostatnym castiam...teraz mam uz o nejake tie kilecka viac, uz mi po tehotenstve ostali aj vacsie prsia a trosku ostalo na brusku..ale inak proste ta postava je aka je..nespravim s tym vobec nic...dlhonoha claudia schiffer zo mna nikdy nebude...🙂 takze ja si myslim, ze su iste cviky na rozne casti tela, mozes premenit tuky na svaly, ale proste nezmenis svoju kostru a typ postavy...potom uz len volit vhodne oblecenie...ja som zvykla nosit vyssie opatky kvoli optickemu predlzovaniu a zostihleniu noh...kedysi pred x rokmi mi vyhovovali vypchavky, to mi robilo sumernejsiu postavu ked som uzke ramena opticky rozzirila..ale tak minisukna zial nebola nikdy moja parketa..a spominane krasne vysoke cizmy tiez nie..

pan_dokonaly
18. máj 2015

@zuzka2010 Ahoj, Zial nic take ako je "lokalne chudnutie" neexistuje. Je to fakt a biologia cloveka to prosto nedokaze. Ak robis brusaky nechudnes z brucha... Zial, takto to nefunguje.
Su rozne typy postav, zenam a muzom sa uklada tuk inak a inde. Moja rada pre teba je zlepsit stravu a pohyb. Ked budes spevnovat svoje telo, zlepsia sa aj problemove partie.
NEBOJ SA, ZE CVICENIM NABERIES SVALY. Nenaberies. to by si musela ma iny trening, stravu, doplnky.
Chod na prechadzky, rob doma drepy - do ruky si zober flase s vodou a maj ich nad hlavou pocas drepovania.
Potrebujes zapojit co najvacsie partie svalov - velke svaly spaluju vela energie = chudnes, spevnujes, naberas energiu. KAsli na brusaky, tam su malinke svaly. Rob vypady, ak vies ako mrtvy tah. Budes silnejsia, pevnejsia a pri cviceni sa vyplavuju endorfiny, takze aj stastnejsia 🙂

ves1
18. máj 2015

Lýtka máš geneticky dané,tak ako aj predlaktia.Bohužiaľ

daduska132
9. jún 2015

@ves1 ooch tak to si ma teraz nepotešia 😒 😒 😒

adkat13
9. jún 2015

@janickacrazy nie je to celkom tak, že cvičením nohy len zosilnejú. treba vedieť, čo cvičiť. áno posilovaním, môžu zosilnieť, treba cvičiť kardio, vtedy nezosilnejú určite 🙂

evittam
9. jún 2015

@zuzka2010 Ahoj, ja mám ten istý problém 🙂 . Vždy mi pri snažení sa schudnúť "idú dole" posledné nohy a zadok. Ale veľmi som spokojná s tým ako cvičím teraz - pol hodina vacushape,vibrač.plošina a ešte rolletic, taktiež mi veľmi pomohla aj kavitácia - išla som dole na stehnách cca 10cm za 6-8 týždňov. Držím palčeky. 😉