2.5 mesiaca po MA znova tehu. Vaše skúsenosti

vikitino
25. aug 2008

ahoj dievcence v maji 25 som mala spontanny potrat bolestiva spomienka ale dnes osm bola u lekara a som znova tehu mate nejake skusenosti s otehotnenim tak rychlo po potrate?? nie je to skoro??naordinoval mi duphaston a tiez vravel ze skoro .. chcela by som vediet vase nazory popripade vaseskusenosti .. dakujem za odpovede vasa viki 😉

vikitino
autor
3. sep 2008

ahoj nepovedal mi v ktorom som tyzdni ale asi v 4 - 5 pravdepodobne vsetko vnutri vyzea dobre som uzavreta ale tym ze mi pred troma mesiacmi robili kyret taK vravel ze je to 50 na 50 dal mi ascorutin a Dycinone ale pise sa v nich ze sa nemaju brat v prvom trimestri tehotenstva co mam robit normalne sa bojim ze ak budem tie lieky brat este si aj poskodim

vikitino
autor
3. sep 2008

chcel ma nechat na prijme zeby som bola na tom psychicky lepsie ale ze je to jedno kde budem ci doma ci tam lebo mi budu davat to iste co beriem doma dufam ze sa mi to nezhorsi nemozem prist o dalsie mimi lebo sa zblaznim asi ☹

liaah
4. sep 2008

viki vela oddychuj, lezkat a hladkaj si brusko , neboj, ak to ma vyjst, tak to vyjde, uvidis, naozaj ti velmi drzim palce, aby sa babatenko poriadne zahryzlo a uz nepustilo 😉 😉 tie lieky by ti inak asi nedavali, keby ti nemali pomoct, tak ich pekne papaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre