Som v 36. týždni a zobrali ma do nemocnice

timejka020
23. feb 2017

Je mi tak veľmi smutno 😔😭😢😢😢😢 dnes ráno veselo na poradňu a skončili sme v nemocnici 😖😖😖 málinko vážime aj meriame 🚼🚼🚼 sme na vyživach dúfam že do týždňa sa da všetko do normálu 😩😓😖 Moje mimi veľmi ťa ľúbim 💜💞💓

gir
23. feb 2017

Neboj sa, si pod dozorom. Infúzka neublíži a už to máš za pár ... všetko dobré ...

zuzi0911
23. feb 2017

Budu ta sledovat aj stav placenty,,aj moju kamosku takto "strasili" tiez koli tomu lezala,,a drobec mal peknu vahu aj dlzku,,a je zdravy

timejka020
autor
23. feb 2017

@zuzi0911 ďakujem za info lenže mne sa už aj plodová voda stráca 😫😫😫 veľmi sa bojím že budeme musieť ísť von 😢😰😓

nataliaseidlova
23. feb 2017

@timejka020 a koľko váži ? Tedakolko odhadujú ?

timejka020
autor
23. feb 2017

@nataliaseidlova ma 2000g je o dve týždne menšie chudsie 😢

nivea777
23. feb 2017

@timejka020 aj moj je o 2 tyzdne mensi a je to v poriadku podla DR.. 2 tyzdne sa neriesia,riesili by keby je mensi o 3 a viac

timejka020
autor
23. feb 2017

@nivea777 no tak neviem či každý dr.ma svoju úvahu inú alebo ten môj je trošku hala bala ale problém je aj v tom že sa mi neako strácala aj plodová voda mam ju už o niečo menej 😔😔 neviem čo to znamená ako je to možné momentálne som na vyživach dúfam že tak do troch dní budú výsledky lepšie jediné čo mi Dodáva silu je keď ho zacitim kopkať a keď počujem srdiečko biť 💜💜💓 pre moje🚼🚼🚼 urobím všetko čo je v mojich silách ako každá mamina 👐💝💝

zuzi0911
24. feb 2017

Neboj sa aj keby mas porodit nie to uz nejak zavcasu,,,,bolo by to ok,,,drz sa

nataliaseidlova
24. feb 2017

@timejka020 ja som porodila 36+2..hodinu pred cisárskym mi robili sono a odhadli malej váhu 2400g .. keď sa narodila mala 2040g .. Zodpovedala 33-34tt .. tiež ju už nevyživovalo .. už má rok a všetko dobehla .. boli nejaké komplikácie na začiatku ale rodia sa aj ovela menšie deti 🙂

timejka020
autor
24. feb 2017

Babulky ďakujem krásne za podporu zatiaľ to zvládame na 👍👍 uvidíme čo nam povedia pondelok 😳😳

erikavesela
24. feb 2017

@timejka020
Neboj..vsetko dobre dopadne...maju ta tam preto, aby tebe a malickemu pomohli, ked bude treba...len nebud smutna, citis ho kopkat...to, ze nie si v pohode neprospieva ani tebe ani malickemu...drz sa a mic ti drzim palce😊

timejka020
autor
25. feb 2017

erikaveselea ďakujem za podporu ❤ uz sa neviem dočkať pondelka budem vedieť viac 😳😳

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre