40 týždeň a žiadna bolesť. Máte s tým skúsenosti?

magda29
24. jún 2009

Ahojte. Ste tu aj vy take co budete alebo ste v 40t.t. a nemate niake bolesti. Nic nepocitujem az som z toho sklamana a tak trochu sa bojim ze to pride na mna potom tak naraz. Vcera som bola u svojho gynekologa a povedal ze mi da uz doporucenie aby som sla do nemocnice na kontrolu ze co oni povedia co a jako. Tak sa zajtrajsku tak trochu obavam. Ak mate nieco podobne napiste. Ahojte

nika251
24. jún 2009

Ahoj. Magda- prihlas sa do tem junovky alebo julovky. Je nas tam cela kopa a urcite sa najdu baby s podobnym ,,osudom,, ako ty 😉

magda29
autor
24. jún 2009

A to kde prosim Ta nika najdem???

nika251
24. jún 2009
nika251
24. jún 2009

A ti si junovky. Mozes si vybrat. V oboch ta urcite radi privitame 😉
Temy najdes pod spolocnym terminom

kvietocek7
24. jún 2009

magda - tiez si mozes pozriet
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
inac asi budes mamickou prvi krat tak aj v tejto situacii je najlepsie sa nestresovat a nestrachovat sa ze sa nijake bolesti nedostavuju. Tie urcite pridu ale hlavne pokoj lebo napatie babenku a ani tebe nepomahaju - skor by som povedala ze si skor vo vypati. Daj si fajn sprchu a dobry relax to ti pomoze viac 😎
Mne napr prvy porod nastartovalo zvracanie brrrrr 😝 a az postupne prisli bolesti a to som uz prisla do nemocky na 3cm otvorena a mala sa tiez narodila v 40tt na den vypocitaneho terminu.
Neboj,vsetko bude ok 🙂
drzim palce

magda29
autor
24. jún 2009

Ahoj kvietocek. Ano som prvo rodicka a neviem co ma caka a ako sa to rozbehne ten prah bolesti ako zvladnem ale ked mam povedat zatial strach nemam lebo mi nic neni ale ak nastane niaka bolest tak nastane panika.

kvietocek7
24. jún 2009

magda - neboj zvladnes 🙂 to vsetko je len obava z nepoznaneho ...

berus222
24. jún 2009

magdi, mne tiez nic nebolo. prenasala som skoro tyzden a nespoznala som ani kontrakcie. teda spoznala, ale az o 10 vecer kazdu pol hodinu a 0:50 sa maly narodil. tiez som rodila prvykrat a som milo prekvapena ako to dopadlo. neboj 😉

kvietocek7
24. jún 2009

maga - ak chces tak aj tu je celkom dobre nakuknut a porozpravat sa 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre