Afty v tehotenstve. Ako sa ich zbaviť?

Ahojte, chcem sa spýtať, ako liečiť afty? Začali sa mi v ústach tvoriť a nejako sa ich neviem zbaviť. Potieram si ich Bukovit-om - na zápaly ďasien. Máte niektorá skúsenosť, čo s tým v tehotenstve? Ďakujem.
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
maca283
1. feb 2015
@helenkanwagu Podla toho co chbýbaš to bude nedostako becok Mala by si doplnit neni to nič prijemne poznam to vlastna skusenost ale uz pokoj
tatranistka
13. aug 2015
ahojte

herpes liecim zubnou pastou,no teraz mam afty na perach a neviem co s tym ,skusala som ustnu vodu aby to vystipalo no uvidim rano
tatranistka
13. aug 2015
ahojte

herpes liecim zubnou pastou,no teraz mam afty na perach a neviem co s tym ,skusala som ustnu vodu aby to vystipalo no uvidim rano
rumumbum
9. nov 2015
Ahojte baby tiež ma trápia afty v tehotenstve momentálne mám dve na jazyku už sa mi až zle rozpráva..len vám chcem povedať že mne celkom pomáha propolis (už to tu niekto spomínal) namočím vatovu tyčinku a priložím - vystipe tak že mi vytisne až slzy ale potom mám pocit akoby to tak strplo a už to pekne rýchlo zmizne 😉
jeennyv
9. nov 2015
Ja pouzivam tu fialovu vodicku, stara klasika, gencianova violet, dava sa aj detom, ked nieco, len neviem ako s tym v tehotenstve.
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia