Aká by mala byť bazálna teplota na začiatku tehotenstva?

renusko09
29. sep 2018

Ahojte dievčatá a mamičky... Chcela by som sa vás opýtať aká by mala byť Bazalna teplota pri začiatku tehotenstva? Chcela by som vedieť či teplota 36.5 a menej je náznak toho či sa podarilo alebo nie 🙅 ďakujem za vaše odpovede 😊

2veronika262
29. sep 2018

@renusko09
Závisí to od toho aké boli teploty pred ovuláciou 🙂 ale skôr si myslím, že nie :/

renusko09
autor
29. sep 2018

Pred ovuláciu som mala 36.9 a vyššie

bocianka123
29. sep 2018

@renusko09 no zdá sa, že asi to tehotenstvo nebude. a ako dlho si po ovulácii? koľko dní? ak je to nejaký 4/5 deň po , tam môže prísť k jednorazovému "implatačnému" poklesu teploty, no potom by sa už mala držať vyššie.. viac ako si mala pred ovuláciou. Napr. ja som skoro nikdy po ovul. nemala viac ako 36,9, lenže ja som bola nízkoteplotová aj pred ovul ...

renusko09
autor
29. sep 2018

No ja som mala ovu 26.9 do 30.9 a počas uvu som pociťovala bolesti pravého vaječníka.. Dokonca som si robila ovu test ale čiarka bola slabšia oproti tej kontrolnej

bocianka123
29. sep 2018

30.9. je až zajtra... tak ešte počkaj možno sa teplota zdvihne... ono to niekedy trvá jeden-dva dni.

renusko09
autor
29. sep 2018

Takže uvu by ešte mohla prísť?

bocianka123
29. sep 2018

to ti neviem takto povedať.. ja som reagoval na dátum, ktorý si uviedla, že až do 30.9....ved meraj dalej a uvidíš.

renusko09
autor
29. sep 2018

No budem a uvidím ale tento mesiac sa. Asi ne zadarilo 😥

simonkazga
29. sep 2018

@renusko09 mas to dajak pomiesane, po ovulacii je teplota vyssia, ako pred. Cize bud anovulacny cyklus, alebo este len bude.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre