Aká je pravdepodobnosť rizikového tehotenstva?

melody
5. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat mamiciek, co uz maju za sebou stastne ukoncene rizikove tehotenstvo a maju uz aj dalsie dieta, ci aj ich dalsie tehotenstvo bolo rizikove? Aka je asi pravdepodobnost, ze sa to zopakuje? Co vam povedali lekari o pravdepodobnosti toho, ze aj dalsie tehu bude rizikove? Dali vas napr. hned po zisteni tehu na PN? Vopred dakujem.

zuzka279
8. jún 2009

Ahoj melody. Tak ja som mala prvé tehotnstvo rizikové a teraz mám tiež. ☹ Skús pozrieť tému skracovanie krčka maternice. Tam je nás viacej

amadora
8. jún 2009

Melody podľa mňa záleží aj podľa toho prečo bolo prvé tehu rizikové. Ja mám trombofíliu a to sa žiaľ už nezmení, takže každé tehu bude rizikové. A žiaľ čo poznám baby v okolí čo mali rizikové tehu tak mali aj druhé 😒

silvuskaa
8. jún 2009

melody ako pise amadora, zavisi preco bolo 1tehu rizikove,ake boli zdravotne problemy. moja kamaratka mala prve rizikove a teraz druhe tehotenstvo bezproblemove 🙂

maartinkaa
8. jún 2009

ja mam tiez vsetky tehu rizikove 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre