Ako rýchlo sa vstrebáva hematóm v 6. týždni?

luca2
7. máj 2008

Ahojte,v 6 tt som začala špiniť, hospitalizovali ma na takmer týžden nasadili Duphaston a mám teraz prísne ležať doma ,až do dalšej kontroly t.j.5 dní., kým sa nevstrebe.Máte niektorá nejakú skúsenosť? Ako rýchlo sa taký hematóm vstrebáva, budem musieť byť už na rizikovom?

maminee
9. sep 2015

Ahojte. Ja som sa chcela spytat ci Vam neradili nejake triky ako napr vela pit,aby ste vyplaveniu/vstrebaniu hematomu "pomohli". Alebo cokolvek ine. Ja som v 5tt a tiez od utorka lezim doma, presla som aj spinenim, potom prislo krvacanie, pohotovost, ultrazvuk objavil hematom a som doma na dva tyzdne potom teda opat kontrola. aj teraz ked idem na toaletu tak si najdem teohu krv na papieri, ale to sa dufam vyolavuje ten hematom. Som zufala z toho ze neviem ako tomu pomoct. ( mimo toho, ze lezim, oddychujem, nic nerobim )

miselll99
8. okt 2015

@maminee ahojky ked zistia nejaky trik daj vediet ;) mam hematon v 6 tt. 2 tehu v prvom ani naznak problemu tak asi teraz v druhom ai to uzijem. Snazim sa mat kludovy rezim no pri malom dost tazko ;(

evittam
9. okt 2015

@miselll99
@maminee Ahojte kočky, ja som mala tiež pri druhom tehotenstve hematóm cca v 6-7 tt. Ležala som doma 2 týždne a krásne sa vstrebal, potom som krvácala ešte raz cca okolo 10.tt. ale to bola našťastie len prasknutá cievka. Potom už bolo všetko ok. Držím vám pršteky. Hlavne vydržať ten kľudový režim, nijaká iná finta neexistuje. 😉

maminee
9. okt 2015

@evittam vdaka za podporu. Ja som bola ten nestastny pripad a v 9tt plod museli vybrat :(

monikac
9. okt 2015

@maminee mozem sa prosim opytat preco museli vybrat plod?Ja mam tiez a uz sa trapime 5 tyzdnov...a len dufam a verim...

evittam
10. okt 2015

@maminee Tak to mi je veľmi ľúto.

miselll99
10. okt 2015

@evittam no dufam ze sa to da aj u mba do poriadku. pri prvom tehu som ani len netusila co je to tehorenstvo. teraz ma vsetko tlaci brysko pobolieva no ceke divne... Snad sa ti coskoro da do poriadku

miselll99
10. okt 2015

@maminee je mi luto :(

evittam
10. okt 2015

@miselll99 Presne ako u mňa, pri prvom som ani "nevedela" že som tehotná. 😀 Pri druhom tento hematóm,...Potom bolo našťastie všetko v poriadku, normálne som chodila do práce až do nástupu na MD, akurát, že tehotenské príznaky ako bolesti bedrových kĺbov a podobne som už pri druhom tehotenstve mala cca okolo 18.tt. Pri prvom max.až mesiac pred pôrodom a vôbec nijak "strašné", pri druhom som koľkokrát v noci ani na WC skoro nedošla. 😀 😉 Ale v pohode som prežila - no keď musíš tak musíš. 😉 Držím pršteky a daj vedieť ako všetko dopadlo. 🙂
A dík, ale ja už mám dávno "po" 🙂 - malá už bude mať v decembri 2 roky. 🙂

maminee
10. okt 2015

@monikac prestal rást. a neskor uz nebola akcia srdiečka.
Aktualne mam uz aj vysledky z vysetrenia toho plodu, vraj nebolo vyzivovane.
Nuz nevadi. ide sa dalej 🙂

miselll99
10. okt 2015

baby a beriete nejake lieky? ja mam duphaston.

evittam
10. okt 2015

@miselll99 Nie nebrala som nič, akurát mi dal nejaké čapíky do pošvy, už neviem ako sa volali. 😕

maminee
10. okt 2015

@miselll9 ja som brala len utrogestan. ale lekar povedal ze pri dalsom otehotneni budem chodit na infuzie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre