Ako sa pichá Pregnyl?

brmbola
12. jan 2015

Dievcata viete mi poradit ako sa picha pregnyl? Akej farby treba kupit ihly? Niekde som zapatrosila navod. Dakujem

isabella22
12. jan 2015

@brmbola ahoj picha sa najcastejsie do sedacieho svalu...kupis si striekacku a ciernu ihlu a sup nato 😉 nabrala som sa ich dost a stacilo... 😒

alexandra909
12. jan 2015

Kocky ja som akurat pre vianocami pichla posledny a este mi jeden ostal! Novy zabaleny. Je mi to luto vyhodit ked to stoji 12e. nechcete niektora? 8e?

brmbola
autor
12. jan 2015

Ja som si pichala s dvoma ihlami len neviem uz tie farby neviete niektora? Cierna to ale nebola

waitiekatie
12. jan 2015

@brmbola riedit by sa mali lieky po spravnosti jednou a pichat druhou... riedi sa bud zltymi alebo ruzovymi vo vseobecnosti.. a na pichanie do svalu je cierna alebo zelena.. ale vybrala by som si ciernu.. je tensia 😀
oranzova a bledomodra je na pichanie podkozne a pregnyl by mal ist do zadku, resp do svalu... aspon mne vzdy tak kazali.. 😉 budes si pichat sama? bo mne davali vzdy aj listok na pohotovost, ze do svalu si sama pichat nemam.. a ani by som si to nepichla 😀 😀

brmbola
autor
12. jan 2015

@waitiekatie dakujem za radu ;) este sa rozhodujem ci to dam sama alebo pojdem na pohotovost

ivka251
12. jan 2015

@brmbola - ja som to tiež riešila návštevou pohotovosti ako waitiekatie, lekár mi dal sprievodný lístok, nebol žiaden problém, odporúčam pohotovosť 😉

bubinko1506
13. jan 2015

tiez to budem riesit na pohotovosti

alison758
13. jan 2015

@brmbola ja som si ho pichala sama do brucha zelenou ihlou ak si ho mas pichnut do svalu tak to by mal odbornik, radsej si ho chod dat pichnut na pohotovost

lilitela
13. jan 2015

@brmbola napodobne, 2x som pichala pod kozu do brucha - bez problemov

jaya47
13. jan 2015

@brmbola Ja pouzivam toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=TzSSqfQBr-s


A ihlu pouzivam zelenu a zltu, rovnake, ake su vo videu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre