Ako zvládať tehotenské nevoľnosti?

nelika666
2. máj 2006

Som uz v 13tt a stale mam nevolnosti. Cely den a dokonca sa aj v noci budim na to, ze potrebujem "pokecat" s WC misou.. niekedy je to uz fakt o nervy.
Nemate nejaky recept alebo radu ako tomu predist? Musim vsak podotknut ze nepomaha ani ked sa najem.. hned ide vsetko von.

mia407
17. sep 2017

hned akonahle sa zobudis daj si kusok bebe keksu..to som nasla na nete a pomahalo.a mandarinky..

nadulka88
17. sep 2017

@maminecka2 dakujem 🙂 no pastu zatial ku podivu zvladam... aj muza a dceru...lebo aj tske som uz pocula....

rychna25
27. nov 2017

Mne na nevoľnosť čo trvala od rána do večera pomáhala šalka srudeneho mlieka 🙂

mimka_lentilka
23. okt 2019

Ahojte, som tu nová, rada by som sa tiež zapojila. Som tehotná 1. krát, doteraz mi nič vážne nebolo, posledný týždeň (12.) sa ale v noci budím na strašne tocenie hlavy, bojím sa pohnúť lebo sa mi točí celý svet. Dlho mi trvá, kým ma napne a neuľaví sa mi ani po 2 zvracaniach. Samotne vracanie je pre mňa vykúpením . Neviem si ho však vyvolať ani prstami, ani iskrou, len dve hodiny čakám nad misou ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre