Aký vplyv má jazva na rast bruška v tehotenstve?

keira
25. júl 2009

Ahojte

najde sa tu niekto, ktory ma velku jazvu na bruchu? Zaujimalo by ma, aky vplyv na vyzor jazvy ma narastanie bruska v tehotenstve. Dakujem za odozvy

kiwinka
26. júl 2009

ahoj keira 😀 aj ja mam jazvu na brusku takmer od pupku smerom dole,,,teraz som na zaciatku tehu, tak neviem ked bude rast brusko co sa bude diat... citala som , ze jazvicka sa moze mozno aj roztrhnut, ale tak to sa nam snad nestane.. =(

keira
autor
30. júl 2009

no ja mam pomaly az k prsiam .. a velmi sa bojim , co to urobi, uz teraz to vyera zle :( a to mi estenic nerastie

luucusik
30. júl 2009

od bruska dole...tak to je normalne,ked mate jazvu... 🙂
nebojte sa,aj ja mam...ale verte...ze ked sa narodi babo,tak ani na nu nepomyslite... 🙂

luucusik
30. júl 2009

pravdupovediac...mna jazva najmenej trapi,hlavne...nech je dieta zdrave

keira
autor
30. júl 2009

tak ako mna to dost trapi .. nechcem vyzerat ako lochnesska prisera .. neviem si to ani predstavit, ci sa to nepotrha .. preto ma zaujima, ci ma niekto skusenosti, co mu to urobilo s , podotykam, velkou jazvou

keira
autor
17. aug 2009

nema uz nikto skusenost?

wewe4
17. aug 2009

ja mám len takú malú jazvu po peercingu. ako mi rastie bruško ( a už teda naozaj vyrástlo 😀 ) tak sa mi tá jazvička tak roztiahla, že je 2-3 krát väčšia, ale nie je ju skoro vidieť..
Ale to je len naozaj malá jazvička...pri takých "normálnych" neviem...

mitinka
17. aug 2009

ahojky neviem či to pomože,ale ja mam jazvu po prvom cisarskom a teraz už ked mi dost rastie brucho tak ta jazva začina boliet a dr. mi povedal,že počkajte ked vas tam kopne ☹ tak už sa tešim kedy to začne či mi aj ,,šplechne" 🙂 zatial mi jazva inak nič nerobi tak som zvedava 😉 dufam,že som aspon trochu pomohla,... 😒 nakolko vy mate asi jazvy ineho smeru 😕

keira
autor
17. aug 2009

ja mam jazvu , ktora sa tiahne cez pupok .. proste taky priecny rez .. a ty ju mas ako staru?

keira
autor
16. jún 2011

ahojte, nejake nove prispevky, co by vedeli pomoct?

mamabiba
17. jún 2011

ja mám jazvu po slepáku ale pod bruchom, čistili mi aj maternicu.. cca 15cm. Som s ňou 2x tehotná a nič sa nedeje. iba ma pri narastaní bruška svrbí a cítim ako sa naťahuje, ale preventívne pomáha dostatočné krémovanie toho miesta aby bola pružnejšia.

tanusenka
4. aug 2014

ahoj ja mam cisarsky rez nad pupkom a cakam kedy ma roztrhne 🙂 som v 34. tyzdni a dneska zacinam pocitovat ako keby ma zvnutra tej jazvy nieco stipalo alebo sa zvnutra trhala je to velmi neprijemne :((

kotatko1232
8. sep 2016

@tanusenka nad pupkom??ja mam tiez cisarsky ale uplne nizucko ako je pas

tanusenka
9. sep 2016

@kotatko1232 ja som bola operovana mala som nador na ladvine ked som mala sedem rokov tak preto nad pupkom

kotatko1232
9. sep 2016

@tanusenka ahaa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre