Antibiotiká na výtok, bez vyšetrenia. Čo s tým?

gredy
23. mar 2007

Ahojte, som nahnevana a zufala. Neviem co mam teraz robit. Na preventivke mi zistili, ze mam bielkoviny a bakterie v moci a poslali ma za mojim gynekologom, ktory mi nasadil antibiotika bez toho, aby mi spravil nejaky vyter. Neviem, ale nezda sa mi, aby to bol standardny postup. Ja vlastne ani neviem, co mi je. Len mam vytok a bielkoviny s bakteriami v moci a som v 12 tyzdni a k tomu som zufala. V ordinacii som nebola schopna rozpravat, lebo som mala plne oci slz, lebo doktor bol arogantny a neprijemny. 😠 ☹ dakujem za rady 🙂

cucuska
23. mar 2007

gregy sadni k netu a nájdi nového lekára a odíď od toho blbca. a to hneď neber tie antibiotiká a sprav to rýchlo. to je od neho nezodpovedné. je to podla mňa pako

certica
23. mar 2007

no presne, co najrychlejsie zmenit, aj dobrych gyn. je dost si myslim. gredy tusim som citala, ze chodis do Kocha (teda "novodobeho")

gredy
autor
23. mar 2007

Ano presne chodim tam a som z toho lekara uplne na nervy. Vcera som bola na poradni a som mu hovorila, ze mam vytok a on na to, ze to je zvysena sekrecia a ani ma nepozrel. Vlastne vdaka obvodnej lekarke mi na to dosli. Popritom som im davala aj moc!!!!! Ja to nechapem! Hrozne nieco, pred tym sa mi nic podobne nestalo pri starom "vedeni".... 😠

anielik
23. mar 2007

Presne Gredy...

mozem ti odporucit dr. Zacka ma ordinaciu na bezrucovej je to pri Safarikovom namesti...

je uplne uzasny 🙂 ak budes chciet cislo ozvi sa...

certica
23. mar 2007

cize, tohto lekara si predtym nemala?

anielik
23. mar 2007

a rodi v Kochovi...je to uplny anjelik 😉

gredy
autor
23. mar 2007

nie on je novy. Bohuzial, prave teraz musim natrafit na matohu!!! 😢 ale dnes som zistila, ze som hrozne citliva a to mam velke usta, ale on ma polozil...dnes a vcera. Ked som mu povedala, ze som uz pribrala cca 5 kg, tak ma skoro pohladom prebodol a vyzjapal sa na mna, ze ako si predstavujem priberat pocas celeho tehotenstva!!! Uplne vrestal po mne, no a neplac!!! ☹

anielik
23. mar 2007

Zober kartu a chod prec 🙂 poslala som ti IP a drzim palceky aby vsetko bolo OKi

certica
23. mar 2007

gredy, prezrad to meno (ak teda mozes) 😲 pre vystrahu 😅 . nemam slov...

gredy
autor
23. mar 2007

certica mas ho v IP. Ak chcete vediet meno pre vystrahu rada ho napisem do IP.

cucuska
23. mar 2007

gredy tak keď toto čitam. Čo nevie, že tehotné ženy sú náladové a že sa za hocičo rozplaču a že k nim treba pristupovať s láskou a nehou. a keď to nevie, nemá tam čo hľadať. a basta 😠

gredy
autor
23. mar 2007

No ved aj ja som tak skonstatovala a hlavne ja som bola tisko ako myska, lebo hned mi bol nesympaticky a po tych vystupoch na mna obzvlast!!! A to ho poznam 2 den!!!!! Hned mi tlak stupol na 150!!!

cucuska
23. mar 2007

gredy zmeň ho. podla mňa neviem čo je tehu žienka

svetluska.p
23. mar 2007

gredy, kludne to meno zverejni. Mne moj gynekolog ublizil a zalozila som s jeho menom temu. A vid ho - kolko zien s nim ma zlu skusenost. Kukni v regionoch na temu "Kosicanky - dr. Matis".
Takych lekarov treba zverejnovat. uz len preto, aby si zeny dali pozor.

govinda
23. mar 2007

gredy, to čo je za prístup lekára??? Jednoducho idiot (prepáčte za výraz, ale toto ma hneď napadlo, keď som to prečítala). To jednoducho nie je možné, aby sa lekári takto správali k svojim pacientkám a hlavne v takom citlivom období. V pondelok choď odtiaľ zobrať kartu a choď k niekomu inému, kočky tu ti určite dajú tipy na lekárov, s ktorými sú spokojné. Hlavne nestresuj a nerozčuľuj sa, maličké bábätká v brušku to nemajú radi 😉

gredy
autor
23. mar 2007

Gov suhlasim, idiot. Ale sa teraz bojim aj toho, ze som s nim vlastne len teraz uzavrela dohodu.... 😠 ale v pondelok sa chystame volat do Kocha a budeme sa stazovat! Pevne verim, ze sa vtakomto pripade bude dat okamzite rozviazat s nim dohodu o starostlivosti. Ty brdo a navyse si clovek za "pristup" aj zaplati a spravaju sa k tebe ako debilovi. Doslova a dopismena, aspon ja som mala ten pocit. 😠 😠

certica
23. mar 2007

gredy, ty uz ho mas zazmluvneneho aj k porodu? 😨 ma teraz napadlo, bol on vobec aj porodnik? som mala dojem, ze nie

gredy
autor
23. mar 2007

o porode sme nic nehovorili, boze teraz si ma vystrasila!!! Nie je to len klasicka dohoda, ktora sa podpisuje u kazdeho lekara...Neviem ci je on aj porodnik

certica
23. mar 2007

gredy, asi hej-najaka vseobecna, ja sa len pytam, co za dohoda... myslim, ze on (nastastie) ani nerodi, preto som sa zacudovala

gredy
autor
23. mar 2007

hej je to vseobecna, pre istotu som ju este raz studovala, ci som nieco neprehliadla pri podpise...vies mi prosim hodit link kde ste s lejlou ho preberali? Alebo to bolo len cez IP? dakujem 😉

lovacka
23. mar 2007

babule no ked toto citam tak mi je az zle 😠 ja nie som sice tehu ale mam podobne problemy.uz ani neviem kolko rokov mam bielkovinu v moci a mam aj vytoky.a poviem vam snazili sa mi to liecit ale bolo to este hordsie.brala som kadejake cipky a antibiotika a masticky a vodicky a nic nepomohlo.vymenila som asi 4 gynekologov a momentalne nemam ziadneho a ani som u nikoho nebola tri roky.a akonahle do mna vopchal tie jeho nastroje v momente som dostala aj infekciu a mykozy z antibiotik 😖 takze ked budem tehu nehrozi aby sa vo mne niekto sprtal 😅 a schvaluje mi to aj mamina 😵
a este nieco s tymi vytokmi ja uz asi nikdy nic nespravim ale pouzivanim slip vloziek aspon ako tak sa citim ok 😕

gredy
autor
23. mar 2007

lovacka ani nestras! Ja presne ani neviem co mi je, len sa momentalne bojim, aby ten zapal neuskodil babtku... 😢 v minulosti este pred otehotnenim som mala aj sem-tam problemy s vytokom, ale stale sa to vyliecilo...ale nemala by si to len tak nechat, to je len moj nazor, tak sa prosim nehnevaj za to... 😅 a nikdy ti nic nepovedali, co mas aspon robit, aby sa ti nejako aspon obmadzila ta bielkovina???

lovacka
23. mar 2007

nie nikdy nic posprtali sa vo mne dostala som zapal a liecila som sa zo zapalu a nie z bielkovin a takto to slo dookola.ja som hadam dostala vytok v 15 a odvtedy sa to so mnou taha je to hnusne hlavne v lete lebo ja si myslim ze to aj pachne a tak sa citim alefakt neviem ze co s tym.momentalne som mimo Sk takze na gynde som nebola 3 roky

soska
4. apr 2007

ahojte, zhodou okolnosti som bola vcera s midwife a ta mi spomenula preeklampsiu v suvislosti s bielkovinami v moci. Nastastie to nemam, ale ak viete po anglicky, mozno pomoze toto: http://www.preeclampsia.org/

Na to spravanie doktora nemam slov! Chudatko gredy! Dufam, ze si uz od neho odisla!

janinah
4. apr 2007

gredy,je to bežný postup aj u iných odborov,že sa nasadia atb bez výteru,má tento postup aj odborný názov,ale teraz si nespomeniem,je to liečba "podľa skúseností",teda už lekári vedia,že na akú infekciu ktoré atb je účinné a výter sa robí viac-menej pre kontrolu ,výsledok výteru máš najskôr na tretí deň,dovtedy sa nečaká,že aký bacil z toho vylezie a na aké atb bude citlivý (že ho zničia),ale tým neobhajujem dotyčného lekára,ak sa ti jeho postup a prístup nepáči,tak choď inam,chybu urobil minimálne v tom,že ti nevysvetlil čo a ako a prečo takto lieči.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre