Bábätko cítim až v panve. Nie je to priskoro?

janajanajana
2. jan 2009

Občas sa mi stava, že ak sa postavim, citim babetko nejako dole, ako keby az v panve, nie je to nejak priskoro? Zatial to preslo, ked som si lahla alebo som to nejak rozchodila, tiez ked sa mu cka, tak to citim niekedy az v panve. Mam strach, ze babetko sa nejak ponahla ☹ , poradnu mam az buduci tyzden.

modrica
2. jan 2009

no neviem, tiez som mala take pocity, a v 26tt ma podsivali, po tomto to uz tak nepocitujem, aj ked malicka sa mi drzi vzdy v dolnej casti maternice, stale ju citim dole a akoby bola priecne - este sa velmi dolu hlavickou neobracia, co by uz aj mala...len obcas ju citim kopkat do rebier. Bud v klude, hlavne co najmenej prace a mozno aj pohybu aspon do poradne, uvidis, co ti lekar na to povie. Ale drzim prsty, aby to bolo ok

juzinka
2. jan 2009

Ahoj janajana ja som mala take pocity zhruba od 26 tt a stále som sa bála a často chodievala k Mudr. no vždy bolo všetko v poriadkuod 28 tt som bola na špic prsta otvorená a šla som rodiť v 38 tt plánovaným cisárskym rezom ináč by som určite ešte aj prenášala. A ja som mala celé tehotenstvo aj bruško dosť nízko. Ak nemáš iné ťažkosti ako napr. tvrdnutie bruška, tak si myslím, že je to v poriadku. Držím palčeky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre