Bábätko ma kope strašne nízko. Prečo?

lenka0402
10. nov 2008

ahojte tehulky stretli ste sa niekedy ze vas drobec kopkal velmi nizko.Dost casto ho citim az v nohavickach.Neviete cim to moze byt..mohol by byt otoceni koncom panvovym inak si to neviem vysvetlit.Preco kopka tak strasne nizko..Prajem krasne tehulkovanie

deina2005
10. nov 2008

no ja som to mala pred koncom tehotensva a vtedy to bolo dost bolestive hlavne vecer ked som chcela spat.mas pravdu maly je otoceny.ja som bola prichystana na porod /programovany/ a nakoniec sa zistilo ze sa mi maly otocil tak ma vratili domov.prisla som potom za 3 dni a potom to bolo uz ok.neboj neni to nic vazne pokial nemas nejake ine problemi /krvacanie.../

caruzo19
10. nov 2008

lenka,ved si len 24tt,to sa este bude vselijak tocit.aj mna krpana s oblubou kopka do mocoveho mechura

jarka82
10. nov 2008

ahoj Lenka ja cakam dvojicky a tiez ich citim uplne dole 😀 nevadi oni sa urcite otocia vsak zajtra idem na ultrazvuk tak sa dozviem 🙂 nemaj strach je to normalne

jaduska
10. nov 2008

lenka je to normálne, ja som dnes v noci cítila pohyby tiež dosť nízko...

ditka1
10. nov 2008

ahojte beby to som rada,ze tento problem nemam len ja,uz som sa obavala ze je nieco zle lebo aj mna kopka strasne nizko do mechura a niekedy az tak, ze mam pocit ze mi nohu vystrcilo cez nohavicky 😀 😀 😀 ,
az ma tak reze tam dole sa mi hybe cely krcok aj klitoris. 😀 😀 .Mne doktor vravel ze je ale dole hlavvou otocene som v 25t tak neviem.papa

lulia
11. nov 2008

Ahojte.mam taky isty problem zacinam 28 tyzden a tiez ma maly kope do mocoveho mechura.Vcera som bola v poradni a Dr. my povedala ze som otvorena na spicku prsta tak my dala kontrolu o tyzden ze potom sa uvidi.mate aj nejake bolesti bruska?pa

munu
11. nov 2008

he heeej pripajam sa kocky 😀 mna malky kope jeden tyzden co najvyssie nad pupok a hned na to druhy tyzden zase uplne dole 😀 aj do bokov, kedy ako sa mu zachce tak sa otoci... zatial mi to neprekaza, lebo ma este cas sa otocit a zostat tak pripraveny na porod... ozaj neviete mi povedat, v ktorom tyzdni sa malky otoci uz natrvalo dole hlavkou a zostane tak otoceny? Som prvorodicka, diky moc

caruzo19
12. nov 2008

munu,nieco sa mi zda ze okolo 30tt by malo uz sa tocit hlavkou dole

pensadorcallisto
12. nov 2008

tak tak,...okolo toho 30.tyzdna... My sme boli pred par dnami u lekarky a maly je uz otoceny hlavickou dole...Ale vedela som to aj bez toho UZV, pretoze tie kopance do rebier su niekedy dost silne.... Taktiez sa mi urobi bublina na bokoch, ked kope..Mozno kolienko... Hahahaha... Je to sice bolestive, ale radostne..Aspon viem,ze sa ma dobre...

jankamamka
12. nov 2008

ja citim kopance v urovni pupka alebo tiez dole az ma picha cely mechur.Neviete ci je to OK?

krasulka
12. nov 2008

Ahojky tak ja som teraz 25 tyzden ale doteraz som citila pohyby len dole. Ako nad suskou a dokonca aj pri konecniku. Ale posledne 2 tyzdne uz ma mala kopka aj vo vrchnej casti brucha, pod rebrom, vsade....TAkze myslim ze v najblizsich dnoch zacnes aj ty babo citit uz po celokm brusku 🙂

minami
12. nov 2008

Ahojte, ja sice este kopance necitim - drobcek je este prilis malinkaty, ale pri poslednom ultrazvuku sa aj dr. cudoval, kde dole ten ddrobec je. Hore ma dost miesta a stale sa tlaci dole.... no snad sa nechce narodit uz v 17 tt!!! 😅

ditka1
17. nov 2008

ahojte minami aj ja mam niekedy taketo obavy, ze ci sa nechce aj skor narodit,strasne sa niekedy bojim, ze to nedotiahneme do konca napr.od vcera ma tak boli ja neviem ci je to vajecnik alebo co ale celu noc som nespala,ked ma kopka tak stale dole alebo na konecnik do bokov ale hore ma nekope vobec a som v 26t,o 2tyzdne ideme na kontrolu a o tyzden na 4D tak hadam vydrzim dovtedy ze co mi povedia. 😒

janka2007i
10. jún 2022

Baby ja som natom tak istí som v 22 tyzdny a stále cítim kopanec len dole a keďže mám rizikové tehotenstvo tak sa strašne bojím aby som sa nezačala otvárať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre