Bezproblémové tehotenstvo. Je to normálne?

claudinka
5. sep 2008

Ahojte. Mam absolutne bezproblemove tehotenstvo, keby som nemala brusko a necitila pohyby, tak absolutne ani neviem, ze cakam babatko 😝 ziadne behacky na zachod, ziadna nespavost, akurat mierne nechutenstvo k jedlu, co mi ale vyhovuje, lebo aspon tak vela nepriberiem 😀 😀 je to normalne?

moni1412
5. sep 2008

claudinka si stastna tehulka 😵 vaz si to 🙂 😉

bianus
5. sep 2008

no, super. vidim, ze vsetko je mozne... 🙂 drzim palce

claudinka
autor
5. sep 2008

ja si to vazim, len sa trosku bojim, ake to bude, ked nastanu kontrakcie.. vsak umrem od bolesti, ked nemam ziadnych poslickov ani tvrdnutie bruska, nemam sa na to ako pripravit.. a vcera som bola na poradni a zevraj uz mam polovicu za sebou, som na 4 cm otvorena a furt cakam a cakam a nic sa nedeje.. neviem si to predstavit, kedze sa na to ani nemam ako fyzicky pripravit 😒

fejusa
5. sep 2008

ja om bola na 2,5 otvorena ked som bola na poradni okolo druhej a v ten den som aj navecer porodila 😀 .ja by som si porod opakovala kazdy den 😉

claudinka
autor
5. sep 2008

a preco sa u mna stale nic nedeje? 😀 som nejaky divny exemplar 😝 😀

fejusa
5. sep 2008

ono to pride necaka ja aj u mna 😀 .zrazu ma chytili bolesti a hned do nemoc.a o chvilu bola mala na svete.ja som bola v tehotenstve nezmar 😵 .mala sa drzala jak kliet pri mojich aktivitach 😀

claudinka
autor
5. sep 2008

co znamena o chvilu? 😀 lebo kym sa muzik doteperi z robotky a kym ma odveze.. tak taka polhodinka to bude urcite 😀 😀 a mam teda cakat? ci mam si dat teplu sprchu, trosku na fit-lopte poskackat..

mywiel
5. sep 2008

Vsetky tehulky nemaju problemy, nie je im zle a nemaju vykyvy nalad, bud rada si stastna zena. 😀 😉

mywiel
5. sep 2008

Claudinka ja som mala tiez v pohode tehotenstvo da sa povedat a rodila som 22 hodin, lenze ja som bola zavreta ako konzerva na rozdiel od teba... 😀

fejusa
5. sep 2008

no tepla sprcha nepomohla 😒 vtedy som strasne hundrala ze jaka kravina ta prcha.o chvilu?no chytili ma bolesti a o dve hodiny sa narodila mala,takze aj s bolestami aj porodommi to trvalo cele dve hodky aj 15min 😀 a fitlopta?to som veru nestihla ved aj papiere om podpisovala pocas porodu 🙂 ale neboj iba bolesti bolia porod neboli,teda apon podla mna

claudinka
autor
5. sep 2008

mywiel ze ako konzerva 😀 😀 super prirovnanie 😉

fejusa cize si tu sprchu mam doma hodit alebo radsej nie? 😒 sak ja sa nebojim, ja len mam haluze, ze ked uz som otvorena a ani nic necitim, ze co ked sa nahodou otvaram a nestiham dobehnut do nemocky.. to ma skor trosku znepokojuje 😠

fejusa
5. sep 2008

ja som si ju davala doma v nemocnici som nestihala.vykusaj aj doma ale mne to vobec nic nerobilo.a neboj do nemoc.stihas 😉 to potrva dokedy sa maly pretlaci 😀

blovitc120
5. sep 2008

Boože čo by som ja dala za bezproblémové tehotenstvo!

claudinka
autor
5. sep 2008

fejusa fu tak potom fajn.. snad mi to nic neurobi 😀
a moze to byt preto tak, ze ani ked som mavala menstruaciu, som ani nevedela, ze ju mam? myslim celkovo to otvaranie ze zatial nic necitim..

blovitc120 ahooj, nechodis aj k nam do septembroviek 2008? 😉

blovitc120
5. sep 2008

Claudi nechodím, začnem chodiť do septembrových bábätiek potom, keď malá krikľúnka príde na svet a budem v koncoch 🙂.

fejusa
5. sep 2008

ja som bola iba zbytocne mokra 😀

claudinka
autor
5. sep 2008

blovitc120 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... som nemyslela babatka, ale tehulky 😉 😉

fejusa tak si tam vecer na dobru noc sprsku a hotovo 😉

blovitc120
5. sep 2008

Claudi, ja som to pochopila, ale nezačnem chodiť do témy už číslo 5., kde sa všetci poznajú, vedia o sebe kopu súkromných vecí a riešia ich, ktorá sa pomaly zavrie. Pridám sa k vám, keď budeme mať všetky bábätká a budeme riešiť rovnaké problémy. Dám vedieť, keď sa narodí malá, aj ty mne daj vedieť 🙂

fejusa
5. sep 2008

ku si pobehat po chodoch 😉

claudinka
autor
5. sep 2008

blovitc 😀 pekne si ma odpalkovala.. naaahodou, niektore babule sa k nam dokonca len minuly tyzden pridali 😉 noo by si neverila.. ale sak pohodicka 😉 drzim palceky.. kam ides rodit?

fejusa uz dosiel mangelik, tak vyskusam tu vanu a fit-loptu poskacem trosku 😀 snad do decembra porodim 😀

fejusa
5. sep 2008

taj drzim palce 🙂 😉 😀

claudinka
autor
5. sep 2008

😉 kujem

bershka
5. sep 2008

ahojte baby, zaujímavá téma.

existuje vôbec také tehu? ja to teda nepoznám. som v 15tt a zle mi býva ešte stále a navyše som na zač. 3 týždne špinila. 😖
ak ste ho mali, resp. ešte máte bez problémov tak si to vychutnajte. držím palčeky 😉

miskai
5. sep 2008

ahojte, ak mám pravdu povedať, tak asi existuje ja som 22tt a keby mi brucho nerástlo tak ani neviem, že som tehotná, pribrala som zatial len 2 kg a je mi fajn i ked niekedy sa aj obávam, že či je všetko ok, ja by som najradšej chodila na sono každé 2 týž, aby som videla a vedela ako sa má náš drobec

liaah
5. sep 2008

babulky, ja som mala bezproblemove prve teho, ani som nevedela ze som tehotna, ani zle mi nebyvalo, skratka nic, az som sa bala ci je to normalne 😕 😕 ale bolo, mala sa narodila 4 dni po termine, akurat posledne 2 tyzdne uz boli na prd, ani spat, ani chodit, krivala som , ale do 38tt ukazkove tehu. Z mojich 52 kg som sice pribrala na 76 kg, ale v pohodicke som to schudla a terz ked som oteho, tak som mala 54, zatial mam navyse 11 a to v nedelu zaciname 30tt, ale toto druhe tehu je diametralne odlisne, uplne uplne nieco ineeee, aj zhle mi bolo, skracuje sa mi krcok, je to tiez dievcatko, ale tehotenstvo je totalne ine. Nestazujem sa, mala je zdravucka, ale fakt je to o inom 😉 😉 😉 😉 😉 tak kto mate idealne tehu uzivajte si ho, druhe uz mozno take nebude 😀 😀 😀 😀 😀 a mozno ano 😀 😀 😀 😀

claudinka
autor
5. sep 2008

bershka snad sa to aj u teba casom obrati a budes si ho plnymi duskami vychutnavat.. 😉

miskai to asi kazda by sme najradsej videli drobcov stale a mali pod dozorom, ci je vsetko tak, ako ma 😉 som zvedava, ci sa ti to bude aj nadalej bezproblemovo vyvijat, daj potom vediet 🙂

liaah ja praveze aj teraz super.. spim jak dudek a chodim bez problemov 😉 ja mam tiez pocit, ze pri druhom babatku si to asi poriadne "vyzerem" 😀

certica
5. sep 2008

caute, ja som mala obidve tehotka uplne krasne a neviem sa stale zmierit s myslienkou, ze to uz viac nezazijem... vlastne vacsina tehul (ak nie vsetky) ku koncu uz len rata dni a hodiny, kedy konecne porodi a ja by som to bola najradsej natahovala donekonecna 😀 . odhliadnuc od tych kil navyse, mozem byt tehotna cely zivot 😎
takze vsetkym pekne tehulenie 😀

claudinka
autor
5. sep 2008

certica nemozes uz mat dalsie babatko ci preco nezazijes? 😒 ja tiez neratam, mne sa paci byt tehu 😀 😀

liaah
5. sep 2008

Ale na druhej strane musim uznat ze mi tehotenstvo prospieva, teda zevraj, plet mam cistucku, vlasy kvalitne, o nechtoch ani nevravim, skratka som kocka 😀 😀 😀 😀 no az na tu celulitidku, ale ta mi zmizla aj po VAnesske, tak sa spolieham ze cvicenim sa zbavim aj tejto 😝 no inak vsetci mi hovoria ze mozem byt teho kazdy rok 😉 hehe. Este keeby sa tak nasiel niekto kto by za mna zhadzoval tie kilecka 😀 😀 😀 😀 Ja sa tiez snazim uzivat si to, lebo tiez je to naposledy, teda uz viac neplanujeme, stacia nam dve 😀 ale ktovie, mozno sa za desat rokov zblaznime a zamiesime na tretie 😉 😉 😉 😉 😉

blovitc120
5. sep 2008

Claudi, nechcela som ťa odpálkovať, ale keď som tam nechodila celý čas, teraz mi to už príde čudné. Občas som tam nazrela, ale absolútne som to nestíhala registrovať. Nie veľmi rada sa zapájam do diskusií s číslom od II. vyššie, pri bábätkách isto nebude žiadna toľko stíhať písať a to mi bude vyhovovať, keď pribudnú denne max. 2 stránky nie 20. Rodiť idem v MT. A začínam sa báť, že môj pôrod bude rovnaká katastrofa ako tehotenstvo, čiže všetko len nie bezproblémový...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre