Biochemické tehotenstvo kvôli zlej životospráve

11miuska11
22. jan 2013

Ahojte. Asi mam za sebou biochemicke tehu. Mohla som si ho sposobit nespravnou zivotospravou v obdobi, kedy som este nevedela, ze by som mohla byt tehu? Nejde o ziadne vazne preslapy, len som bola v bazene so slanou teplou vodou (ziadne mykozy som nedostala, vsetko ok), santila som na tobogane (ale s mierou, na nafukovacich clnkoch), jedla som steak - medium, vypila som asi tak 1 alko pinakoladu, a strasne malicko som jedla, niekedy aj iba raz denne, lebo mi nejak nechutilo. A ked uz, tak vecer a neskoro vecer..

Proste na stravu som si vobec pozor nedavala. Inak som takmer uplny abstinent (pijem tak raz, dva krat do roka, ked je strasne dobra partia a dovod 😉 ), nefajcim vobec a ak som aj minuly rok ano, tak max 10 cigariet za prvy polrok minuleho roka. Ja viem, ze su to banality, len by som rada prisla na to, ci som to nahodou nesposobila aj ja svojou lahkou nerozvaznostou. Predtehotenske tabletky papam uz od septembra. Od septembra do decembra femibion a teraz mam od jamienson vitaminky.

Viacere ste hovorili, ze po bio tehu sa lahko otehotnie dalsi mesiac, tak keby nahodou, chcem byt radsej v strehu, nech to dobre dopadne 😉 Dakujem vsetkym za nazor. Ste tu vsetky super a som rada, ze sa da s niekym o tychto veciach porozpravat. Okolie nevie, ze sa snazime, chceli sme sa vyhnut otazkam typu: " no co, uz sa vam podarilo? Uz to nejako dlho trva, nie? a bla bla 🙂 este raz, dakujem 😉

soldi
22. jan 2013

@11miuska11 biochemicke tehotenstvo vacsino nastava ked sa vajick zle deli, urcite si to svojim konanim ziadno nesposobila 🙂
do cca siesteho tyzdna nie je este vajicko ani prepojene s Tvojim krvnym obehom, je malicke a dobre chranene.
prehnane obmedzovanie sa je zbytocne 🙂

11miuska11
autor
22. jan 2013

@soldi takze mozem ist trebars aj na lyze ? Lebo ja mam z toho strasny stres, ze keby som spadla, mohla by som nieco sposobit. Tak odkedy sa snazime, tak som uplny asket. A ten tobogan a steak, to som si uz z trucu dala, ze si davam pozor a aj tak nic z toho 🙂

soldi
22. jan 2013

@11miuska11 pokial by som nasla pozitivny test, na lyze by som uz asi nesla, ale pokial by som bola len v ocakavani- co ak najdem pozitivny test, tak by som sla 🙂
ale kamosky chodili normalne lyzovat aj v tom 5-6 tt 🙂

11miuska11
autor
22. jan 2013

@soldi tak si to naplanujem na obdobie pred a pocas : co ak bude pozitivny 🙂 Ja som si myslela, ze aj pilates, co som zacala cvicit, ze ma moze ohrozit. Asi to trosku uz prehanam, ale nechcem nic zanedbat 😉 Som zvedava, kedy mi teraz pride MS. Uz by aj mohla, mrška jedna 🙂

carodejnica
22. jan 2013

čo je biochemické tehotenstvo?? 😕

lulkala
7. okt 2013

@soldi
@11miuska11 je biochemicke vtedy..ked mi par dni pred ocakavanou ms ukazuje test ciarku-slabsiu a potom o par dni uz nic??? moze to byt aj toto dovod ze ta ciarka zmizla?

soldi
7. okt 2013

@lulkala ano