• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesť a pálenie pod rebrami v tehotenstve. Máte s tým skúsenosť?

29. júna 2017 
Ahojte budúce maminky..som veľmi rada že som prečítala všetko čo ste sem napísali nakoľko dnes po prvý krát pociťujem pálenie a bolesť pod rebrami pri silnom nadychu alebo sa prehadzovania v posteli..som v tridsiatom týždni a bála som sa že to môže byť infarkt alebo niečo iné..úplne mi odlahlo že niestom jediná a že teda je to asi normálne ..tak všetkým budúcim mamičkám prajem veľa síl a zdravia..
2. jan 2014 o 23:04  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte budúce maminky..som veľmi rada že som prečítala všetko čo ste sem napísali nakoľko dnes po prvý krát pociťujem pálenie a bolesť pod rebrami pri silnom nadychu alebo sa prehadzovania v posteli..som v tridsiatom týždni a bála som sa že to môže byť infarkt alebo niečo iné..úplne mi odlahlo že niestom jediná a že teda je to asi normálne ..tak všetkým budúcim mamičkám prajem veľa síl a zdravia..
2. jan 2014 o 23:09  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... ja mam zase bolesti pod lopatkami a aj na hrudi a tlaci my az do krku taky tlak ako keby :frowning2: az v usiach citim ako ma svrbia...je to normalne? Dakujem
13. nov 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som len v 22.tt, takze mi nanajvys nejde do hlavy, ze by bolest medzi rebrami sposoboval drobec, nakolko ho citim sa hybat uplne dole v lone, skor vlavo a bolest rebier mam na pravo hore pod prsom a niekedy aj zozadu, akoby pod pravou lopatkou...ja som to pripisovala ze mam asi nieco cviknute v chrbtici...ale tak zjavne to moze byt aj od tehotenstva.
21. jan 2016 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xandra7 ahoj predne toto mam ja uz asi treti den palenie vpravo pod prsom. Ako si prosim vtedy dopadla ? Zistili ti nieco? Ja som v 22 tyzdni len
24. jún o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelllaaa Ahoj, ja som s tym nebola u lekara...preslo to...bolo to iste z tehotenstva - ono sa telo celkovo trochu meni, tak tam asi nieco vystrelovalo. Asi len vydrzat treba. Vela stastia!
29. jún o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok