Bolesť boku a chrbta

kurucka93
5. dec 2013

Zienky, mam taku otazku.... Rano som sa zobudila a citila som bolest v lavom boku, rozmyslala som co to moze byt, dufala som ze to prestane. Ono je to vsak stale horsie a horsie, pretoze tu bolest nevitim uz len pri tom ked sa mrvim na stolicke, popr. vstavam, idem si sadnut al. zohnut ale boli to viac menej stale navyse ta bolest mi prechadza do lavej casti chrbta a tak ma obcas zaboli/pichne od chrbta az dopredu pod rebra. Co to moze byt? AK to neprejde, urcite pojdem k lekarovi, len by som chcela vediet ci mate dake tusenie, popripade podobu skusenost.

mariemmka
6. dec 2013

@kurucka93 ahoj, ja mám podobný problem 😒 začalo sa to tým, že som sa rano zobudila a nemohla som otočiť hlavu do lava, asi som zle spala a postupne ta bolesť prešla dole do lavej časti chrbta a lopatky, bolelo ma to niekolko dni, v noci som sa nemohla otočiť na lavu stranu a potom som to začala natierať voltarenom, viac krat denne a je to ovela lepšie, už ma skoro vobec neboli 🙂

reluska
6. dec 2013

algifen kvapky + väčšie množstvo magnézia.... 🙂

victory1
6. dec 2013

@kurucka93 Myslim, ze mas problem s chrbticou, prechladnutie, blok...nieco ti vyvolalo spasmus a preto ta to boli. Algifen, voltaren ti pomozu od bolesti, ale uvidis ako ti bude...hlavne sa to nesnaz rozcvicit, suche teplo je na to dobre. Ak ti to za par dni nepovoli, urcite chod k lekarovi...

kurucka93
autor
6. dec 2013

Dakujem idem vyskusat 🙂

zizimimi
16. jan 2014

Ahojte... minuly tyzden v stredu som mala silnu bolest v podbrusku...na druhy den vela vytoku..a vcera zase som mala bolest laveho vajecnika takd pichanie az ma oblial pot...vcera som si dala urinal akut forte a algifen bolest presla ale teraz ma zase boli lavy bok pod rebrom az dole co to moze byt? dakujem

fazulka2016
18. nov 2018

@zizimimi ahoj aj si zistila co to na koniec bolo?Leno ja mam teraz to iste 🙈