Bolesť brucha na pravej strane. Čo to znamená?

mamcaaaa
12. feb 2007

Ahojte baby začína ma pobolievať pod bruškom na pravej strane dole.
Môže to niečo znamenať???

anett1
23. feb 2007

no fatima tak to máš určite stoho obedu ja som také šoky chytala ked som tiež pojedla takú kombináciu ale prešlo to neboj bude všetko o.k. len sa držte a pohladkaj bruško. 🙂

iva72
23. feb 2007

Čítala som tu niekde, že sa môžu maximálne 3 kávy denne. Takže si v norme. Môj lekár povedal, že lepšie jednu denne, to je asi vec názoru. Ja si dávam ráno len takú slabú (1 kávová lyžička), aby ma nebolela hlava.

fatima
23. feb 2007

ďakujem anett, pohladkala som ho, veď už vlastne ani nič iné nerobím, len aby bol drobec spokojný.
bija682 ja síce kávu nepijem, ale čítala som to v knihe Deväť mesiacov a odpovedí, že jedna káva vôbec neuškodí, radšej to obmedz, vieš si len na začiatku tehu, keď sa bábo vyvíja, tak radšej vydržkaj a potom si kávičky ešte užiješ. To je samozrejme len môj názor, resp. poznatok, ktorý som vyčítala z knihy. Prajem ti krásne tehulkovanie.

anett1
23. feb 2007

bija tak ja som tiež pred tehu pila kávu ale akonáhle som otehotnela už som ju nepila ani my barz nechutila no teraz v poslednej dobe mám nau neskutočnú chuť tak sem tam si jednu dám. ale skus to obmedziť jedna dve kávy ti neuškodia ale zase podla toho aké silné si tie kavy robíš.

megie
23. feb 2007

No veď to, nie je káva ako káva...,či si dávate nejakú väčšiu odmerku alebo ani nie kopčitú lyžičku... alebo či 100% kávu..Ja napr. pijem len 30 až 40 % kávu a to nie som ani tehotná. Z normálnej 100% (kávových zrn - normálna káva, al. káva v podniku) sa mi triasli ruky a nerobilo mi to dobre. 😉

sue
4. mar 2007

Babulky, mňa už asi dva týždne omína podbruško, nie je to bolesť, je to len omínanie...a sem tam cítim na striedačku ľavý a pravý vaječník 😒 poviete mi z čoho by to mohlo byť?
Viem, že by som sa mala vybrať k dokimu...len nejak vôbec nestíham ☹ však viete ako to je...kým to nebolí tak, že nemôžte kvôli tomu pracovať, tak na to kašlete 😔
Tehu by som nemala byť, lebo mám vaginálny krúžok, aj keď je pravda, že som brala ATB... ale toto neviem... čo by mohlo byť 😖

megie
5. mar 2007

sue, dva týždne?To je dosť... Nuž, ATB sú sviňa... Kedy si mala naposledy mrchu???

sue
5. mar 2007

Megie, normálne načas (9.2.)...ja to pri HAK mám ako hodinky...

miriamka
6. mar 2007

Baby...ja mam uz 3 den podbrusko hrozne nafuknute,stale tam mam take napinanie a bolest na jednej a druhej strane.Tehulky co ste tu,zistili ste niektore ze ste tehu vdaka BT?Naozaj sa da tomu verit?

reva
6. mar 2007

miriamka, ja som to zistila len vdaka bt ktora sa drzala podozrivo hore 😅 , bola som presvedcena ze nemozem byt tehu, lebo ma bolelo brucho ako pred mrchou a vdaka tej BT som si robila test a bol pozitivny 🙂 🙂 🙂

tinni
6. mar 2007

ja som to zistila vdaka bt a v case menstruacie ma strasne bolelo brucho akoby som ju mala a ms neprisla, tak potom som si spravila test a to uz som bola v 5.tt

albertova
6. mar 2007

ahojte, môžem sa pridať???
tinni: dobre chápem, mala si ms a bola si aj tehu???

sue
6. mar 2007

Miriamka, ja mám to isté, len mi to trvá už vyše dvoch týždňov... ale čakám do štvrtka do mrchy...

tinni
6. mar 2007

nemala som, len ma tak bolelo brucho

miriamka
6. mar 2007

Cize nie je moznost ze by som bola tehu,ked nemam vyssiu BT?

albertova
6. mar 2007

aha...., nepochopila som to správne.

mňa dnes boli hrozne bruško, a to mi skončila práve ms, nechápem, a brucho mám ako balón, neviete čo to môže byť, alebo je to bežné....

sue
6. mar 2007

Nespapala si niečo?

miriamka
6. mar 2007

Albertova...ja mam v tom tiez chaos.Vobec sa na tehu nesustredim,lenze potom pridu take chvile ako teraz,ze mam brucho ako keby neviem co,a rozmyslam cim to je.Moze to byt aj priznak ze mam ovulku?

albertova
6. mar 2007

sue: nie to je podbruško, a mám nejaký divný výtok, možno som prechladená....

miriamka: môže to byť aj ovu, lebo vraj vtedy bolieva brucho ako pred ms. Ja to mám každý mesiac. Dokonca moja kamoška bola minulý týždeň na gynde, robili jej vnútorný ultrazvuk, lebo sa sťažovala na bolesť, a práve mala ovu, normálne to doktorka videla, ešte jej vravela, že to každú chvíľu praskne(vajíčko). Dobré nie???

miriamka
6. mar 2007

No to je hrozne to zenske telo,co?Clovek aby sa v tom vyznal 😠

albertova
6. mar 2007

No to hej...najlepšie, že my to robíme pravidelne, brucho ma každý mesiac bolí ako pri ovu a stále nič..... 😀 moja kamoška má termín tento týždeň, tak sa teším aspoň na jej drobčeka....

albertova
6. mar 2007

inak miriamka, neviem, či si pamätám dobre, ale myslím, že s ťebou som si raz písala na koníkovi, už neviem, presne na ktorej téme, ja som bola pod lentilkou, len som zase zabudla heslo....a neviem, ani heslo k mailu... 😀

sue
6. mar 2007

Albertova a kedy máš mať MS?

albertova
6. mar 2007

mne skončila práve včera a dnes tečiem, a tečiem, neviem čo to je, ešte som to nikdy nemala....(nie je to klasický hlien) a bolí ma brucho.

sue
6. mar 2007

Tak to neviem...
Inak, podľa mňa to tu rooberáme zbytočne. Mali by sme naklusať ku gyndošom a bolo by... 😖

albertova
6. mar 2007

asi tak nejak....

tari
8. mar 2007

ahojte pridávam sa k tejto téme, zistila som testíkom že som tehotná 😎 - síce k doktorke idem až v utorok ale mávam také náhla kŕče v podbrušku ako tesne pred MS. Niekedy je to veľmi silné, ale za niekoľko minút to prejde a potom zase dlho nič Také návaly bolesti... Viem že je to asi normálne ale je to dosť intenzívne 😠 Máte niektorá takú skúsenosť?

mirka_r
8. mar 2007

ahoj tari gratulujem
aj ja som mala bolesti ako pred MS tak sa nestresuj.drzim palceky v ktorom si tt?

sisi574
16. aug 2012

Ahojte možem sa pridať aj mna skoro stále pobolieva bruško na pravej strane a čítala som že to možu byť príznaky tehotenstva ale sa bojím že to tak nebude nemam ani pravidelnu menštruáciu tak neviem poradte mi prosím niekto dakujem vo pred

miruska30
18. mar 2013

ahojte babenky potrebujem poradiť moja trojročná dcera sa sťažuje na bolesti bruška a neviem ako by som jej pomohla lieky proti bolesti nepomáhajú a nie je to ani kolika dakujem vopred za radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre