Bolesť brucha na pravej strane. Čo to znamená?

mamcaaaa
12. feb 2007

Ahojte baby začína ma pobolievať pod bruškom na pravej strane dole.
Môže to niečo znamenať???

denik
12. feb 2007

že sa ti rozťahuje maternica a môže ťa tiež tlačiť na slepák.. lebo maternica si "hľadá" miesto a všetko ostatné sa ti tam musí poposúvať 😉 mňa to tam pobolieva celý čas (už nejakých 8 mesiacov)..

katusha
12. feb 2007

presne tak ako povedala denik, ide o to roztahovanie maternice (aspon tak mi to doktor vysvetlil). aj mna tam pichava, tak mi predpisal magnezium, vraj je to na ukludnenie. myslim, ze nemusis mat obavy, je to asi normalne 🙂

lejla77
12. feb 2007

mamcaaaa:
mna tiez väcsinou na pravej strane pobolieva - zo zaciatku som mala strach, ze ma chyta slepak. 😀

jj2202
12. feb 2007

mna od zaciatku zase pobolieva vlavo... aj ma lekarka kvoli tomu vysetrovala a je to ok. su to upony a svaly maternice. niekedy je to horsie, inokedy lepsie...

diddi
12. feb 2007

ja som dnes prezila dvakrat hroznu bolest vlavo, v podbrusku...zajtra idem na poradnu, tak snad je vsetko ok

lauritka
12. feb 2007

ahojte mamicky ;) a pobpievalo vas to aj na zaciatku tehotenstva ??? mne meska mrcha..a popichvalo ma v strede a citila som lavy vajecnik..je to ine ako ked boli pred mrchou hmmm...myslite ze to fakt moze byt ? som 36 DC

melory
12. feb 2007

uz stare babky hovoria, ked si tehotna a boli to je dobre, horsie by bolo keby si nic necitila 😵 😵 😵 zlate, ze?

lauritka
12. feb 2007

🙂 dik melory no dnes pre zmenu necitim nic🙂 tak neviem neviem ;)

melory
12. feb 2007

lauritka, boli najviac zakliesnovanie plodu do maternice vola sa to zahniezdovanie, ale to je tusim neskor....neviem uz si ani nepamatam ako to bolo no viem ze kazdym dnom mi bolo viac a viac na menzes a vlastne cele tehu ti je akoby si mala dostat manzes aspon zo zaciatku.

diddi
12. feb 2007

lauritka, neviem posudit...ale ja som na 32DC mala podobnu bolest,na pravej strane....trvala asi 20 minut. Teraz mam castejsie tieto bolesti, su vsak kratsie, tak do 2 minut....ide zrejme o roztahovanie tkaniv

lauritka
12. feb 2007

😕 hmmm no ja neviem co si mam o tom myslit lebo teraz napriklad sa citim ako uplne obycajny den,,ani prsia ani brucho ma nebolia..ale rano ma trochu brusko pobolievalo ale to bola skor tak tupa bolest..nie ak pred menzesom

lauritka
12. feb 2007

a mozem byt tehotna ak ma vobec nebolia prsia?? mam ich len trochu akokeby plnsie

adicka
12. feb 2007

Ahojte.Tak ja sa k vam pridavam,tiez mam taky isty problem.Tupa bolest na pravej strane,davam to do suvislosti so slepakom

diddi
12. feb 2007

a spravila si si test?

adicka
12. feb 2007

lauritka,mna vobec zo zaciatku prsia neboleli

lauritka
12. feb 2007

dievcata este nie..skusim na valentina..ja mam normalne 28 dnovy cyklus..ale v decembri som brala clostylbegyt..tak sa bojim aj ci mi to nerozhadzalo cyklus

diddi
12. feb 2007

closttyl ti nerozhadze cyklus...skor duphaston...a skontrolovali ti na ultrazvuku, ci ti dozreli nejake vajicka kedze si brala closttyl?

adicka
12. feb 2007

Nechaj sa prekvapit,drzim ti palce. 🙂

lauritka
12. feb 2007

ano jasne..ale potom som v januari normalne dostala menzes po 28 dnoch..az tento druhy takto meska

lauritka
12. feb 2007

😉 dakujem adicka..no uvidime..uz sa snazime dlho..len sa bojim ze mi vyjde negativny test a potom budem dost sklamana

diddi
12. feb 2007

snad sa to podarilo 😉 drzim palce...sprav si test a daj urcite vediet

lauritka
12. feb 2007

jednu nadej mam ..BT som merala teraz posledne tri dni rano..a stale sa drzi nad 37

diddi
12. feb 2007

tak to je super...vyzera to tak,ze sa v brusku teraz deju veci 😎

lauritka
12. feb 2007

jasne ozvem sa mamicky drzte palce ;)

lauritka
12. feb 2007

😖 len aby to nebola nejaka cysta

diddi
12. feb 2007

cysta moze sposobit meskanie, ale nie BT a pozitivitu testu

lauritka
12. feb 2007

este mi napisate prosim vas ako sa pocitaju tyzdne ked si tehotna??? od prveho dna poslednej menzes alebo odo dna ovulacie?

lauritka
12. feb 2007

no didi uz len ten testik mi ostava 🙂

kili
12. feb 2007

od prvého dňa poslednej menštruácie. Čiže keď si spravíš test, bude razom v 5-6tt 😀

diddi
12. feb 2007

pocita sa od prveho dna poslednej MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre