Bolesť brucha na pravej strane. Čo to znamená?

mamcaaaa
12. feb 2007

Ahojte baby začína ma pobolievať pod bruškom na pravej strane dole.
Môže to niečo znamenať???

lauritka
12. feb 2007

ahaaaa tak to uz by malo ukazat v stredu ci som alebo nie som

diddi
12. feb 2007

urcite

lauritka
12. feb 2007

🙂 bojim sa ze to bude len plany poplach ...dufam ze nie 😅

lauritka
14. feb 2007

ahoj didi dnes som testovala ale test bol negativny..som 38 DC..skusim pockat do nedele ak nic testujem znova.BT bola 37..tak hadam tam este dajaka mala nadej stale je 😝

hedunecka
14. feb 2007

babenky no mna boli podbrusko a krize ani nehovorim ale ja mam problem asi od 5tt so slabuckym spinenim..neviem co mam spravit lebo doktorke idem az v pondelok.. ☹

mamcaaaa
autor
14. feb 2007

Hedunecka ja spinim od 7 tt, nie stale ale v pravidelnych intervaloch. Vcera som s tym bola u lekara, miminko je v poriadku, doky mi nasadil tabletky a mam lezat...Tak po tych tabletkach by sa to malo zlepsit.
Dolezite je aby to nekrvacalo...

hedunecka
14. feb 2007

mamcaaa no ja berem tabletky utrogestan uz asi od 7tt len ma to dost znepokojuje to spinenie..a vcera som napriklad lezala a sedela cely den a zacala som..boze nech sa to uz strati.. ☹

arabeska
14. feb 2007

hedun,ja by som uz isla k dokine skor.bude ti sice nadavat ze si odisla z nemocnice ale aspon ti moze povedat ze preco spinis.tak sup k dokine 😉

denik
15. feb 2007

lauritka mňa boleli práve prsia ako prvé, ale neskutočne, až som sa zľakla, že čo sa deje.. tak sa mi manžel chichotkal, že budeme mať bábo a ja že nie, že ma už bolí bruško presne tak, ako keď mám dostať.. no a on prišiel domov na druhý deň s testom a tam svietili dve čiaročky.. skoro som odpadla.. tým chcem povedať, že každá to pociťuje inak, podbruško ma potom ešte dlho bolelo, ale časom sa tá bolesť menila.. teraz ju pociťujem hlavne na pravej strane, ale skôr vyššie, než je slepák.. stáva sa mi to hlavne v noci, zobudím sa na to, že sa nemôžem ani otočiť..

susika
20. feb 2007

ahojte. tak to som rada, že v tom nie som sama, lebo už som tiež začínala mať trochu streach. som v 10 tt a tiež ma od začiatku bolieva vlavo dole, presne ako vtredy, ked som čakala mrchu a niekedy tak, ako píšete aj v okolí slepáku. niekedy mám až kŕč. a tie prsia, no hrúza.najlepšie sa mi spí na ľavom boku, vtedy je všetko super.a to ešte ani bruško nemám, tak som zvedavá ako budem spávať neskor. 🙂 na Valentína som bola u lekára, všetko OK.na začiatku som tiež trošku špinila, predpísal mi Ascorutin a ležať. teraz som už asi 4 týžden doma, ale vraj už len pre istotu, lebo výtok bol ružový. teraz je to už pohoda. 🙂

megie
20. feb 2007

ahojte, mam otazočku, môže žena cítiť, že je tehu asi týždeň od oplodnenia? Kamoška má mať menzes až za 2-3 týždne, ale už teraz cíti, ako keby mala prísť MS, môže byť tehu? ďakujem 🙂 PS: posledná MS 9.2.07 a odvtedy už neberie tabletky, ale posledný týždeň ich brala tak - všeliak 😅

slucka
20. feb 2007

Ahoj susika a vsetky tahulky, tiez som rada, ze je nieco v com nie som sama, lebo presne co popisujes mam aj ja. Mna ale ku vsetkemu aj nafukuje, z coho kolvek. Sice s prsiami problemy nemam ale cakam, ze pridu. ale vsetko sa raz skonci 🙂

iwis
20. feb 2007

susika ta bolesť blízko slepáku by mala byť kvoli tomu,že apendix mení polohu,kvôli tomu aby malo mimi dosť miesta okolo seba

susika
20. feb 2007

ahoj slucka. ja s tým problém nemám, aspon zatiaľ.len som sa trošku zľakla, či som normálna, lebo už som v období, kedy býva normálne zle a ja stále nič. aj ked uper, netúžim po rande s misou🙂))aj ked ma trochu vynaťahuje pri niektorých pachoch alebo jedle.tu niekde som čítala, že by mohol pomáhať zelený čaj. že by? pijem ho aj ked len raz najviac dvakrát denne

iwis
20. feb 2007

neboj ja som zatial tiež nemala rande s misou,moja mama ho nemala ani raz počas troch tehotenstiev.Akurát aj mňa obchádza nevolnosť pri niektorých jedlách,hlavne čo sa pachu týka a tak... Ja si zvyknem dať mätový čaj,zatial mi pomohol ale tiež len tak jeden dvakrát denne.Zelený radšej nepijem,tuším by sa velmi nemal,aj ked som si nie istá

adkag
20. feb 2007

babenky, ani zeleny ani matovy caj by sa nemal, citala som to na www.porodnice.cz, kde radi gynekologicka, skor uz potom cierny caj 1-2 krat denne.
Megie, skor myslim,ze kamoska ma v tejto dobe ovulaciu,aspon podla datumu, kedze mala 9.2. poslednu MS, tak teraz je vlastne 11 dni po MS,cize v obdobi plodnych dni,takze tie bolesti mozu byt z toho.

iwis
20. feb 2007

asi bude najlepšie iba nejaký ovocný 😀

adkag
20. feb 2007

iwis, no ja hlavme ovocne pijem a tie si necham menej luhovat. a potom tehu caje. ale uz ich mam dost,lebo furt len caje pijem,jak mam problemy s hrdlom.

susika
21. feb 2007

tak iwis, a tewraz by som rada vedela, prečo je lepší čierny ako zelený. aha, čo som našla
Hodoty kofeinu v jednotlivych napojoch na 100 ml.:

Espreso 170-350 mg
Káva 60-100 mg
Čierny čaj cca 50 mg
Zelený čaj 13-50 mg

aj tak som sa ho naučila riediť mliekom, tak ma naučili angličanie piť čierny čaj🙂)ovocné som tiež pila na začiatku, ale teraz ich už nechcem ani cítiť.niečo mi tam v tej ich chuťi vadí.inak sú super aj minerálky. predtým som im moc neublížila. len zasa problém vybrať. teraz mám Budišku, len sa mi zdá, že má dosť sodíka, ale zasa vápnik a ten je dobrý. a Mitická je dobrá s tým magnéziom, proti nevoľnosti a na srdiečko

adkag
21. feb 2007

susika, veru neviem preco je lepsi cierny ako zeleny,pisala o tom gynekologicka v jednej poradni. a mineralky vela pijem aj ja, hlavne Lucku a drobceka,tie su aj pre kojencov dobre, nie je tam sodik. ale striedam to s cajikmi,mliekom, dzusmi a tak. hlavne to treba striedat a v primeranom mnozstve asi neublizi nic.

fatima
23. feb 2007

ahojte, prosím Vás mohli by ste mi niektorá poradiť, od včera večera ma nejako pobolieva brucho, neviem či som niečo zlé zjedla, ale chodím stále na záchod, je to hrozné, v črevách mi krúti. Neviete o niečom čo by som si ako tehuľka mohla dať, aby mi to prešlo? Ďakujem

jj2202
23. feb 2007

fatima,...aj ja som mala 1-2x hnacku... no asi si nieco pojedla.
ak by to neprechadzalo, opytaj sa radsej lekara 😉

iva72
23. feb 2007

Čierny čaj je dobrý na črevá - aj pri hnačke. Slabý čierny čaj doporučujú lekári proti hnačke aj kojencom.

anett1
23. feb 2007

ahoj fatima ked ti mozemm poradiť chod ku doktorovi ja som mala to isté mala som hnačky a hrozne ma bolelo brucho dala my nato smektu a pomohlo my to ale zistili my výterom salmonelu. ale ty ju určte nebudš mať ale pre istotu chod ku doktorovi. ahoj

jj2202
23. feb 2007

neviem ci tehulky mozu cierny caj, ale myslim ze sa neoporuca...ani napoje co obsahuju cierny caj.
ja by som tomu dala troska cas,...den dva a ak to neprejde tak urcite lekar

fatima
23. feb 2007

Ďakujem, dúfam, že to nebude nič vážne, už by nič iné ku šťastiu nechýbalo.

anett1
23. feb 2007

neboj nič to nebude a vraj my sa už nemusíme obávať o bábo ono iba už rastie tak my bolo povedané lebo mne ked zistili salmonelu pred 3 týždnami tak my dali antibiotika a vraveli že to nemôže uškodiť bábetku no aj tak sa bojím lebo manželovi po 3 týždnoch znova nabehla ta salmonela moje výsledky ešte nemajú tak som zvedavá ale neboj možno si niečo pojedla. mne tiež teraz býva od žaludka zle a to hlavne v noci ked idem spať s preplneným bruchom 😉

iva72
23. feb 2007

Možno ti niečo len narušilo črevnú flóru (niečo pikantné, alebo tak ..), skús si kúpiť lactobacily v lekárni. Majú ich v mnohých formách, určite niektorú z nich môžu aj tehotné. Je to len výživový doplnok.

fatima
23. feb 2007

baby ste veľmi zlaté, ďakujem Vám pekne, máme to my stále nejaké problémy. Anett1 tebe držím palčeky, aby ste sa všetci rýchlo vyliečili. Včera sme mali v robote ohromný obed, to bude určite z toho, kapustová kyslá polievka a druhé bryndzové halušky, ale človek si to neuvedomí, keď je hladný, možno mi aj to zaškodilo a prejavilo sa to a večer.

bija682
23. feb 2007

baby, pije niektorá z vás kávu? som na zaciatku tehotenstva a zavisla na kofeine uz strasne dlho, takze priemerne denne ich bolo 5, teraz sa snazim ibe 2 kavy za den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre