Bolesť hlavy v tehotenstve

zuzkaaaa
15. máj 2009

zakladám túto tému lebo som ju tu nikde nenašla, baby som v 35 týždni tehotenstva a už 2 deň mám neznesiteľné bolesti hlavy a pritom to z vysokého tlaku nemôže byť lebo ho mám teraz 135/69, lekár mi doporučil dať si paralen proti bolesti ale ani to nepomáha 😒
nemáte niektorá skúsenosti s rovnakým problémom?

nana80
16. jan 2012

@didiana333 ahoj doktorka Petrovičová v nemocnici ale uz mam splnomocnenie ze mi liek MAXALT ktory mi jediny ponaha mohla predpisat moja obvodna

didiana333
17. jan 2012

@nana80 tu nepoznám,ja som chodila Kvasňovskej na klokočinu....

nana80
17. jan 2012

@didiana333 tu zase ja nepoznam :d

neeelaaa1
18. jan 2012

ahojte baby aj ked tato tema bola pisana viac nez rok stara ale pripajam sa k vam a ja mavam strasne bolesti hlavy ale skusim vsetko co ste tu pisali...dufam,ze mi to pomoze....

sisinka8
9. feb 2012

ahojte!mne pomaha studeny obklad na celo a lezanie,vela vela vody magnezia bez bubliniek,paralen sa moze max2xza den.a kava tiez pomoze1xza den max.moze za to aj nizky tlak nielen vysoky!

monkamonka
3. jún 2012

Ahojte,ja som tiež v 18 týždni a mávam bolesti hlavy,tiež my pomáha vela tekutín a mám tiež preoblémy z krčnou chrbticou a blokovaním stavcou.Hociakú chémiu odmietam.Pomáha my premasírovať celú hlavu.Skúste si tiež lahnúť na zem a dajte si tenisové loptičky pod hlavu tam kde sa krk spája s lepkou,ked si tam natlačíte určite vás tam zabolí,stačí chvíla a je to fakt lepšie.Treba vyskúšať.

tinushka13
4. jún 2012

@monkamonka Ja som v 15tt ale hlava ma bolí už tretí deň.Nikdy som nemala migrénu neviem čo to je ..hlava ma tiež nezvykne bolievať ale toto je neúnosné ☹ ležím len v tichu so studeným obkladom na čele.. ale vyskúšam ráno tvoju radu s loptičkami.. znie to zaujímavo.. Vysoký tlak nemávam, skôr naopak.Spodný mávam niekde 41-51 a horný 71-90.. zato srdiečko mi bije ako zvon a hlavne pred spaním akoby chcelo vyskočiť z hrude... 😀 😀

monkamonka
5. jún 2012

@tinushka13 ja mávam tiež nizky tlak a doktorka my povolila nescu z miekom alebo čierny čaj ale nie velmi sylný,čo sa týka toho tlkotu srdca skús čaj s prvosienky jarnej,ale spýtaj sa radšej gynekologičky vraj to nie je najlepšie na červené krvinky ale pokial je to raz za čas tak to nemože uškodiť.Stačí ked si zaleješ malú lyžičku na šialu horúcou vodou,nechaj pol minúty odstáť a pi po dúškoch taký horúci ako sa dá.mne to zabralo zázračne.Tak sa maj.

bubu98765432
5. jún 2012

ja ked som bola tehotná tak ma hlava bolela celé tehotenstvo a nič nepomáhalo..

katren
5. jún 2012

zeny, tak ja som opacna.......ja vsetky tri tehu neviem co je to bolest hlavy 😉

verka1856
5. jún 2012

Ahojte ja som mavala bolesti hlavy vzdy ked sa menilo pocasie.ale raz denne vypijem slabu kavu a je dobre.ale nie vzdy.podla mna to je to tehotenstvo.tie vsetky hormony a zmeny.

lenkadovolenka
24. okt 2012

ja som teraz v 5.tt a to, čo sa somnou robí, to je strašné! nikdy ma hlava nebolela, ja som ten pojem nepoznala a teraz mám také migrény, že mi normálne vážne ten tlak zatvára oči a keď pohnem očami zo strany na stranu, tak mi ide vyraziť mozog a cítim sa na odpadnutie! ☹ vôbec neviem, čo mám robiť a ako si pomôcť, pijem dosť, kávičku si robím ráno, inak by som fakt odpadla, zdravo sa stravujem.....Našťastie nevraciam, aj keď dakedy si poviem, že radšej vracať ako hlava :( Kyselinu mám takú, že mám dopálené celé hrdlo.....och bože.....a ľahnúť si nemôžem, bo som v práci....

jankab1982
29. dec 2012

Ahojte, prave ma bolela hlava...tak som si citala Vase prispevky.....ale do toho mi svokra poradila natriet si celo, hlavne tu cast kde Vas to boli konskou mastou chladivou, pripadne chladivym "ice" gelom a fakt to zabralo.....a este som si hned naliala 3 deci cistej mineralky a naraz to vypila a zvysok 1,5 litrovej flase popijam tak, ze sa napijem deci kazdu polhodku....FAKT to zabralo, hlava ma bolela cele poobedie a uz som bola zufala.......)))
JB

julinkas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viva13
27. jan 2015

Prosim poradte mi kde v nitre robia protimigrenove masaze pre tehotne.dakujem

patrisha19
24. apr 2016

Babenky mozem pouzit alpu mam bolesty hlavy us 3 dny a nic mi nepomaha any cierna kava any paralen

tina87tina
11. aug 2016

Ahoj baby, mávam strašne migrény plus aj zvraciam pri nich. Tá posledná už trvá druhý deň, vždy ma bolí iba jedna strana hlavy . Ja som sa snažila zjesť paralen , ale vyzvraciam ho. Mám ísť K lekárom, mám strach že si ma nechajú V nemocnici som totiž na pn.

lanza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
redbee
7. máj 2021

Ahojte tehulky a mamicky, ja som momentalne druhykrat tehotna a nedam dopustit na Jodis - aj co sa tyka bolesti hlavy, nevolnosti... + pre vyvoj babatka je jod velmi dolezity, odporucila mi ho aj gynekologicka. Objednavam na ich stranke, tam maju vacsinou najlepsiu cenu, ale aj v lekarni najdete. Prikladam link 🙂 https://www.jodis.sk/produkt/koncentrat-tehotne...

lanza
12. máj 2021

@redbee suhlasim aj mne jodis velmi v tehotenstve pomohol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre