Bolesť kolena. Môže to byť z tehotenstva?

martina46
25. nov 2007

😒
moze to byt z tehotenstva? zacalo to dnes v noci, je to pichava bolest ani keby vo vnutri kolena, z vnutornej casti. v klude to boli malo, pri ohybani je to dost citit, chodit este mozem... ☹
mam strach, nijako som sa nepresilovala...

kote100
25. nov 2007

ahoj 🙂
mna tiez kedysi bolelo koleno lave tak isto,ale tehotna som nebola tak neviem ci to moze byt ked si tehotna a mna doktorka poslala ortopedovi a zistil,ze tam mam vodu v kolene tak mi ju vytahovali.Ja som uz nemohla ani dostupit kolkorat co ma tam tak pichlo a ze to moze byt ked sa udrie alebo z pretazenia ked sa stoji dlho na jednej nohe a ty ked mas uz brusko tak to moze byt zataz dost na nohy.Mne dal potom lieky a mast a chodila som este na rehabilitaciu a odvtedy mam zatial pokoj.To bolo tak pred 3 rokmi asi.Skus sa spytat doktorki ona ti ho prezie a uvidis co ti povie ja som ho mala aj napuchnute,ale som si to vobec nevsimla.Mozno to je len niako presilene.Moc sa nenamahaj a skus racej tu doktorku keby to nepreslo.

veva1
25. nov 2007

ahoj mati mna picha v kolene nejaky ten tt,ale pripisujem to tehotenstvom.Som predsa tazsia,vacsia a este mam pocit ze to moze byt aj vitaminnmi,pretoze uz nejem ani magnezium a nejako som v poslednom case zanedbala mliecne vyrobky.Saak uz za chvilku uvidime ci to bolo tehotenstvom 😉

martina46
autor
25. nov 2007

Ďakujem vám 🙂 predsa len som kľudnejšia, že nie som sama. Hľadala som totiž tu na koníkovi a našla som len bolesti po pôrode, tak som sa zľakla, že čo to mám. Bola som na pohotovosti, tam tiež neboli múdri. Nemám to totiž ani opuchnuté, ani tam nie je zápal, teda nie to miesto červené a teplé. A teraz mám pocit, že je to lepšie. Blbý pocit, nemôžem ani nohu na schod zdvihnúť... no snáď to prejde. A pribrala som zatiaľ 16kg, takže aj to je pekné 🙂
Akurát ma naštvali v lekárni, chcela som na to nejaký krém a dala mi lekárnička ibalgin-gel, no prišla som domov a na letáku je že v posledných 3 mesiacoch sa nepoužíva, kurník šopa, čo tam tie baby robia, keď nič nevedia?! ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre