Bolesť maternice na začiatku tehotenstva

majka1739
20. nov 2014

Ahojte som tu nová, kamoška mi poradila túto stránku atak rada by som sa Vás opýtala niečo. V sobotu som si robila tehotenský test a vyšla mi druhá čiarka slabá, MS mi meškala 2 týždne, na pondelok som už bola objednaná k Dr. lenže dnes ráno sa dostavila mrcha 😒 ale veľmi nekrvácam ale strašne ma boli maternica až k dolu, nikdy ma takto nebolelo viem ako sa cítim pri mrche.. neviem teraz či je tam ešte nádej že som, no na druhej strane sa bojím či sa niečo nestalo ☹ prsia ma stále bolia mám ich napnuté a ťažké ešte som si nevšimla nikdy žeby také boli, cítim sa že som, mala som príznaky lenže dnes ma to prekvapilo.. stalo sa aj Vám niečo také a boli ste v tom ? čo mám robiť ísť po MS k lekárke ? 😒

bocianka123
21. nov 2014

@majka1739 ahoj, tak ako si dopadla dnes u dr.?

majka1739
autor
22. nov 2014

ahojte tak včera som tam bola hneď ráno hoci som krvácala ma zobrala na vaginálne sono, nič také mi nepovedala iba že mám menštruáciu a dala mi kvapky.. nechápem veď test mi ukázal slabú druhú čiarku 😒 . no nič skúsime to nabudúce -- ach jaj už 1 rok sa snažíme a nič ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre