Bolesť na ľavom boku v 21 týždni

nizoe
8. dec 2012

Ahojte dievčatá...máte niektorá skúsenosť s bolesťou na ľavej strane ? Už štvrtý deň ma bolí bok a ako keby až dole po vaječník, hlavne keď vstávam...netrvá to celý deň a keď začnem chodiť tak to väčšinou prejde....neviem, čo to môže byť...pred týždňom na ultrazvuku bolo všetko okej, tak neviem,či s tým mám ísť čo najskôr, či malé na niečo tlačí...ďakujem za odpovede

stellina1982
8. dec 2012

@nizoe ahoj ja som v 22tt a tiez ma boli lava strana v oblasti vajecniku a vyraza to do chrbtice akoby ma tam nieco tlacilo, bola som na neur. a povedal ze pokial neopucham v danej oblasti , tak treba vydrzat...mna to boli asi tak od 7tt...no tiez v poslednej dobe ma boli tiez lava strana ale v oblasti rebier, akoby ma tam mala na nieco tlacila...ale na sone bolo tiez vsetko ok...tak neviem...takze bude zrejme treba len vydrzat...

maggie37
8. dec 2012

@nizoe
@stellina1982 stolicu máte pravidelnu? ja mám podobnu skusenosť, ked som mala zapchu..

nizoe
autor
8. dec 2012

@maggie37 stolicu mám pravidelnú, každé ráno pred raňajkami pijem biele acidko a zatiaľ to dobre funguje 🙂 neviem čo to môže byť, nebolí to stále, niekedy až večer to začne...asi počkám, ako sa to bude vyvíjať...dúfam, že to bude dobré a je to len naťahovanie fazuľky 🙂

maggie37
8. dec 2012

@nizoe môže byť že aj drobec tlačí na niečo a spôsobuje bolesť... alebo to bude rast maternice, ktovie... ale určite nič vážne 🙂

stellina1982
8. dec 2012

ja tiez kakam🙂 pravidelne, praveze to sa mi upravilo ako som tehu...a ta bolest v oblasti vajecniku lavej nohy a chrbtice to je stale...napr ked sedim a chces si prehodit nohu cez nohu tak lavu nohu ani poriadne nezdvihnem si muisim dopomoct rukou ,alebo ked sa obuvam tak lavu nohu nezdvihnem poriadne,alebo v posteli ked sa chcem otocit z jedneho boku na boku tak tiez si musim niekedy nohu pretocit rukou...a neurolog mi povedal ze ked som vydrzala uz polovicku tehu tak druhu mam tiez vydrzat...mily nie? ako vydrzim , lebo pokial sedi a s nohou nic nerobim tak ma to neboli ale ako nahle chodim a pouzivam nohu tak to uz je dost neprijemne a bolestive ...a to pod tym rebrom to tiez neviem , ale to je iba obcas...tak snad mala sa vystiera v brusku a zavadzaju jej moje rebra🙂 inak si to neviem vysvetlit...

didilm
8. dec 2012

noo ja to mám tiež podobné už asi týžden ma bolí ale na pravej strane skoro celý bok..môj gynekolog povedal že to je normálne že to prejde časom kedže obličky to nie sú ani nič iné...takže iba vydržať 🙂

andrejka1978
9. dec 2012

ja som to mala tiez. nic mi nenasli. ale bolesti boli nakoniec dost neznesitelne, tak som skoncila na mangneziovych inekciach. inak mi bolo doporucene pit vela vody a vraj to mohlo byt nieco s oblickami,ale nic zavazne nezistili a tak som pila aj urologicky caj a potom to preslo bez problemov. ale tiez to moze byt aj crevneho povodu. ked nejaka strava drazdi ked sa rychlo najem a pohltam vela vzduchu..... to sa mi tiez uz stalo.

lienka1701
10. dec 2012

ja som v 13tt a mám to stále...pokiaľ si nesadnem bolesť v boku neustúpi....

sonikca
11. máj 2016

Ahojte, som v 30tt a rano ani nemozem vstat z postele, pichanie na lavej strana, lava strana panvy ma boli pri kazdom otoceni a krivam na lavu nohu. Preslo vam to, alebo trvalo az do porodu? Dakujem

biokozmetika
11. máj 2016

ja som mala podobny problém pri dcerka (druhe tehotestvo) a lekar povedal, ze to bola sciatica (neviem ako sa to povie po SK, toto je AJ nazov). mala bola tak polozena ze mi tlacila na nervy a mne to vystrelovalo do noh a chrbtice ale od laveho boka. trvalo to asi 3 tyzdne a tak nastastie sa mala poposuvala a bolo to OK 😀 ale asi skor treba navstivit lekara, istota je gulomet a hlavne v tehotestve 😉

radnadaka
6. jan 2017

Dobrý den neviete mi poradit ze cim to moze byt ze ked si zatlacim na brucho tak ma zabolí ? jeden den iba na pravej strane nadruhy den zasa na lavej a niekedy cele brucho ?? prosi vas poradte mi ...ale normalne ma to moc neboli iba ked si zatlacim jemne na brucho..

selina25
1. feb 2017

@radnadaka ahoj a prečo tlacis na bruško? Mna pobolieva na lavej strane, také pichanie cítim a hlavne neviem čo mám robiť proti zápche :( stolicu som nemala tri až štyri dni, cítim sa hrozne nafúknuto...:/ som na konci 8. týždňa

lolilata
10. feb 2017

vôbec neviem, ale radšej by som zašla k dr.

sonikca
10. feb 2017

Baby.... choďte k lekárovi, ak vás niečo bolí. Ja som nakoniec mala hlbokú trombozu celej lavej nohy a panvy, hospitalizacia, injekcie na riedenie krvi, rizikove tehotenstvo kvoli tomu. Nemusi to byt nic, ale moze (nedaj Boze).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre